Esileht Koolilaps praegusel ajal klassiga ekskursioonile, kinno ja teatrisse?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: praegusel ajal klassiga ekskursioonile, kinno ja teatrisse?

Postitas:

Milleks? Kas?

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean lapse sünnipäeva kinos, tulevad need kes tahavad, ei sunni kedagi. Nagunii on eraldi seanss oma seltskonnale. Pealegi on nad koolis karjakesi koos, nii et lähikontakte minimeerida ei õnnestu.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A miks mitte?

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, on ekskursioonid jm käigud. ja ma ei näe ka põhjust neid ära jätta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsedki tüdinevad sellest “koroonajamast” ja seda enam ma leian, et pigem selliseid ühistegevusi neile vahelduseks pakkuda.

Minu põhikoolilapsed ei istu toas kinni, kui nad koolis pole. Oleme koroonast rääkinud, on koolis räägitud on igal pool mujal mämmutatud ja terve kevade ju kodus istutud. Ma arvan, et nad oskavad juba ise järeldusi teha.

Meil oli ka lapsel sünnipäev. Ilm lubas ja saime hoovis pidada. Seda tegin küll, et klassikaaslased ja trennirahva hoidsin sedakorda lahus.

Klassijuhataja soovis teha klassiga väljasõitu- meie pere oli nõus ja ka teised pole keegi senini keeldunud. Ei minda kaugele riigi teise otsa, minnakse matka(raba)rajale. Kohale loodetakse saada väikeste gruppidega (koostöös vanematega), et ei peaks kasutama mingit ühistransat vms. Grillivad, chillivad, teevad loodusõpet. No ideaalne minu jaoks.

Me elame ka vanavanematega koo, aga elamine ei saa seisma jääda.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust isegi vähem võimalus nakatuda ainult oma klassiga väljas olles, kui lisaks oma klassikaaslastele ja õpetajale olla 7 h siseruumis sadade teiste koolikaaslastega ja kümnete õpetajatega (ei ole ühte klassi, vaid kõik ikkagi liiguvad) ülerahvastatud koolis. Meil olid looduses ning tegelikult plaanitud kevadine matk, mis nihkuski edasi ja hilisemaks oli veel riskantsem lükata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovitaks Ida-Virumaale ekskursioonile minna, aga muud käigud hetkel veel ok

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovitaks Ida-Virumaale ekskursioonile minna, aga muud käigud hetkel veel ok

Tegelikult pole vahet. Kui kardetakse, tuleks igale poole minemata jätta ja kui elatakse tavaelu, siis võib piiranguteta igale poole minna.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu ei saa elamata jätta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovitaks Ida-Virumaale ekskursioonile minna, aga muud käigud hetkel veel ok

Jah, nii kui üle maakonna piiri jõuad, hüppab koroona kohe sulle ninna ja enam lahti ei lase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps praegusel ajal klassiga ekskursioonile, kinno ja teatrisse?