Esileht Ajaviite- ja muud jutud praegusele valitsusele pole alternatiivi

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: praegusele valitsusele pole alternatiivi

Postitas:
Kägu

Ma ausalt öeldes pole näinud ühtegi teist valitsust siinmail, mis nii traaglniitidest koos oleks ja milles vastuseisud nii meeletud oleks.

Need vastuseisud on näilised, meedia hoiab seda ülal, tegelik vastuseis ei ole sugugi meeletu. Reformierakond ei oska kaotada. Mina pole jälle näinud ühtki teist erakonda siinmail, mis niivõrd närviliselt reageeriks, nii võimujanune oleks, samal ajal ise täiesti ideelage ja sisutu olles.
Isegi kirutud Keskerakond, kes mitu korda sama võttega valitsusest välja jäeti, reageeris soliidselt. Reformierakond seda ei suuda, ja sellel on kindlasti omad põhjused. Ma arvan, et see valitsus kukub, aga Ekre ainult võidab sellest. Eesti kindlasti kaotab. Ja mitte Ekre pärast, vaid selle pärast, mida vihaõhutajast kaotajapartei praegu koos oma hämarate seljatagustega Eestis korraldab. See on õudne.
Valitsusele töörahu mitte anda – praegu on see nende taktika. Mis on muidugi strateegia osa.

+5
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

EKRE peab saama üksi valitseda. Praegune kaht jalga lonkav valitsus lonkab seda just endiste kartellierakondade tõttu, kes EKREt kogu aeg takistavad. Eesti vajab restarti, kus taastatakse kristlik-konservatiivsed ja rahvuslik-konservatiivsed väärtused ning liberaalsus ning kerglased naudingut otsivad eluviisid eemaldatakse ühiskonnast. Me vajame suurt kohtuprotsessi kõigi sotside, reformistide ja liberaalide üle.

Sinu kirjeldatut vajab Eesti praegu kõige vähem. Inimene peab olema oma otsustes vaba, mitte talitama nii nagu keegi kusagil ette ütleb, sellist aega oli ju 50 aastat, võib olla keegi nautis, aga see oli ikka vähesed. Ükski äärmuslus pole ajaloos ju midagi head toonud ja ei too ka. Eesti on pisike riik ja peab teistega läbi saama, aga mitte kaasa jooksma äärmusorganisatsioonidega, kes ilmselgelt ju kasutavad meid ara ja siis ise ääbuvad. Eestil on oma eduvalem olemas IT ja seda valdkonda tuleks arendada, aga mitte kaikaid kodaratesse loopida.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ausalt öeldes pole näinud ühtegi teist valitsust siinmail, mis nii traaglniitidest koos oleks ja milles vastuseisud nii meeletud oleks.

Need vastuseisud on näilised, meedia hoiab seda ülal, tegelik vastuseis ei ole sugugi meeletu. Reformierakond ei oska kaotada. Mina pole jälle näinud ühtki teist erakonda siinmail, mis niivõrd närviliselt reageeriks, nii võimujanune oleks, samal ajal ise täiesti ideelage ja sisutu olles.

Isegi kirutud Keskerakond, kes mitu korda sama võttega valitsusest välja jäeti, reageeris soliidselt. Reformierakond seda ei suuda, ja sellel on kindlasti omad põhjused. Ma arvan, et see valitsus kukub, aga Ekre ainult võidab sellest. Eesti kindlasti kaotab. Ja mitte Ekre pärast, vaid selle pärast, mida vihaõhutajast kaotajapartei praegu koos oma hämarate seljatagustega Eestis korraldab. See on õudne.

Valitsusele töörahu mitte anda – praegu on see nende taktika. Mis on muidugi strateegia osa.

Õudne on see mida ekre korraldab! Lugesin just delfist kommentaare, iiveldus on peal. Suur nõukogude võimu ülistamine, küll oli ikka ilus ja hää, eksole! Need kes 30 aastat tagasi ketis kätest hoidsid, need olevat olnud tolle aja liberastid jne. HÄBI TEILE EKREHOOLIKUD! HÄBI! ekre on tekitanud Eesti rahva lõhestumise. Vastik lihtsalt!

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

aga mitte kaasa jooksma äärmusorganisatsioonidega, kes ilmselgelt ju kasutavad meid ara ja siis ise ääbuvad.

Mida iganes sa selle “ääbumisega” mõtlesid, aga sellega olen küll nõus, et äärmustega ei tasu kaasa joosta. Eriti karm, kui seda teeb meedia eestvedamisel opositsioonipartei, kes ei saa endale lubada ekresuguste istutamist pessa, kus neil on liiga palju kahtlast kraami ees. Jüri on vagaseks tehtud, ei tea millega, aga Ratta istumine seal pesas reffe ei näi segavat. Isamaalaste istumine ka mitte. Ainus, kes pole reffide partner in crime, on Ekre. Sellest ka kogu see usumäratsus ja meeletu hirm.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õudne on see mida ekre korraldab! Lugesin just delfist kommentaare, iiveldus on peal. Suur nõukogude võimu ülistamine, küll oli ikka ilus ja hää, eksole! Need kes 30 aastat tagasi ketis kätest hoidsid, need olevat olnud tolle aja liberastid jne. HÄBI TEILE EKREHOOLIKUD! HÄBI! ekre on tekitanud Eesti rahva lõhestumise. Vastik lihtsalt!

Nii rumala inimesega mul tõepoolest midagi ühist ei ole.

+4
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii rumala inimesega mul tõepoolest midagi ühist ei ole.

Ei ole ühist? Me oleme mõlemad EESTLASED! Või sina ei ole, sel juhul saan aru..

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väike valik sallivat retoorikat, kommentaarideta

Jürgen Ligi:
“Õnneks on nii, et ekret fännavad ülekaalukalt rohkem mehed ja erakordselt lollid naised ka. Nood viimased ei esinda sugu, vaid lollust ja kurjust.”

EKA õppejõud Andres Härm Peeter Espaki kohta:
“ Kurat nii lubamatult loll ikka ei saa olla. Kurat sealt edasi on Espak teeninud ikka ainult rusikat näkku, raisk, uskumatu pasapea,”

THI valitsuse kohta: „Ahvla. Pole muud teha kui laginal naerda ja nutta.”
Helmete raadiosaate kohta: „Ahvlasaade, neile, kellele absurd ja kingasuurune IQ teeb nalja.“

Rahvasaadik Barbi Pilvre Kui maaelu seisneb kodulähedases joomises ja mugavas suitsupopsimises, siis ehk olekski parem, kui tühjenev Eesti jääks loomadele.

Esoteerikust ettevõtja Evelin Liiva kiri Jüri Rattale: „Keegi on sitase saapa sulle sinu oma voodis kõri peale pannud ja irvitab oma rõvedate pesemata hammastega sulle näkku. Ja siis on lootusetult hilja midagi teha, sest hingata saad sa täpselt nii palju, kui see sitane saabas sul laseb!”

Riigikogu spiiker Henn Põlluaas eelnevast: „Kas tõesti oleme nii kaugel, et EKRE toetajatele võibki näkku sülitada ükskõik milliseid räigusi ning solvata,alandada ja sõimata neid kõigega, mida sülg suhu toob, neid vihata ja nendevastast vaenu õhutada? Ja need, kes silmakirjalikult võpatavad iga ekrelaste öeldud metafoori ja piltliku kujundi peale ning puhuvad need võltssolvumisest värisedes taevani, peavad sellist räiget ja naisi alandavat retoorikat normaalseks? Ükski EKRE juhtfiguur pole muuseas selliseid väljendeid ei enda poliitiliste oponentide, teist maailmavaadet omavate inimeste ega naiste kohta iialgi kasutanud. Kas see ongi nii teie kui Reformierakonna arusaam dialoogist ja vastastikusest austusest?“

+5
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jürgen Ligi:

“Õnneks on nii, et ekret fännavad ülekaalukalt rohkem mehed ja erakordselt lollid naised ka. Nood viimased ei esinda sugu, vaid lollust ja kurjust.”

EKA õppejõud Andres Härm Peeter Espaki kohta:

“ Kurat nii lubamatult loll ikka ei saa olla. Kurat sealt edasi on Espak teeninud ikka ainult rusikat näkku, raisk, uskumatu pasapea,”

THI valitsuse kohta: „Ahvla. Pole muud teha kui laginal naerda ja nutta.”

Helmete raadiosaate kohta: „Ahvlasaade, neile, kellele absurd ja kingasuurune IQ teeb nalja.“

Rahvasaadik Barbi Pilvre Kui maaelu seisneb kodulähedases joomises ja mugavas suitsupopsimises, siis ehk olekski parem, kui tühjenev Eesti jääks loomadele.

Esoteerikust ettevõtja Evelin Liiva kiri Jüri Rattale: „Keegi on sitase saapa sulle sinu oma voodis kõri peale pannud ja irvitab oma rõvedate pesemata hammastega sulle näkku. Ja siis on lootusetult hilja midagi teha, sest hingata saad sa täpselt nii palju, kui see sitane saabas sul laseb!”

Riigikogu spiiker Henn Põlluaas eelnevast: „Kas tõesti oleme nii kaugel, et EKRE toetajatele võibki näkku sülitada ükskõik milliseid räigusi ning solvata,alandada ja sõimata neid kõigega, mida sülg suhu toob, neid vihata ja nendevastast vaenu õhutada? Ja need, kes silmakirjalikult võpatavad iga ekrelaste öeldud metafoori ja piltliku kujundi peale ning puhuvad need võltssolvumisest värisedes taevani, peavad sellist räiget ja naisi alandavat retoorikat normaalseks? Ükski EKRE juhtfiguur pole muuseas selliseid väljendeid ei enda poliitiliste oponentide, teist maailmavaadet omavate inimeste ega naiste kohta iialgi kasutanud. Kas see ongi nii teie kui Reformierakonna arusaam dialoogist ja vastastikusest austusest?“

Tead, ausalt öeldes olen muidu ikka viisakas inimene, aga minu kannatus hakkab ka katkema juba. Ma ei imesta neid ütlemisi, kuid tõsi ta on, et need ongi ekre suuvärgi tasemel ütlemised juba. Eks vastasega tuleb rääkida talle arusaadavas keeles siis vist.
Ja imelugu, et ekre toetajaile ei sobi selline kõneviis, nad ise harrastavad seda ju järjepidevalt. Ma ei hakka linkima, võtke ette suvaline kommentaarium ja lugege, või pange googlesse “helme” vm ekrega seotud nimetus, lademetes tuleb õõvastavat jura ja meie riigi sh. Meie presidendi halvustamist.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ee.. asi pole ju ammu enam metafoorides ja piltlikes kujundites vaid täiesti jaburas ning seadusevastases käitumises, igasuguse subordinatsooni eiramises, varasemate kokkulepete unustamises ja tagantjärele massilistes musta valgeks valetamise katsetes. Alustades juba sellest, kuidas EKRE väidab, nagu oleks nende taga rahva tahe… Ei ole ju.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tead, ausalt öeldes olen muidu ikka viisakas inimene, aga minu kannatus hakkab ka katkema juba. Ma ei imesta neid ütlemisi, kuid tõsi ta on, et need ongi ekre suuvärgi tasemel ütlemised juba. Eks vastasega tuleb rääkida talle arusaadavas keeles siis vist.

Ja järgmine samm ongi, et EKRE ja nende vastaste vahel polegi enam kõrvaltvaataja pilguga mingit erinevust. Mina olen neutraalne ja kui loen oma facebookis nende vastaspoolte vaidlusi, siis on juba täielik pada ja katel, mõlemal naeruväärne moraalne üleolek, aga ise ei saa aru, kui sarnased nad on.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks vastasega tuleb rääkida talle arusaadavas keeles siis vist.

Sa jätsid ilmselt Põlluaasa repliigi mugavalt lugemata?

Ükski EKRE juhtfiguur pole muuseas selliseid väljendeid ei enda poliitiliste oponentide, teist maailmavaadet omavate inimeste ega naiste kohta iialgi kasutanud.

Me ei räägi siin netikommentaatoritest.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hästi kummaline on kõrvalt vaadata, kuidas täiskasvanud inimesed suurest kadedusest üritavad koguaeg ära sättida.

Asi on tegelikult äärmiselt lihtne: Inimesed, kes on edukad ja elus läbilöönud- soovivad näha ka teisi edukatena.
Inimesed, kes ei ole edukad, soovivad näha teisi ebaõnnestumas.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasele -nii ta on, rikkus tekitab kadedust ning oleks parem, kui kõik oleksid ühtemoodi vaesed.
Kunagi oli selline nali – eestlane, venelane ja sakslane elavad kõrvuti ning igale ühele anti 1 soov – sakslane soovis rikkust, eestlane soovis olla veelgi rikkam, kui sakslane ja venelane soovis – et me oleksime kõik ühtemoodi vaesed.
Kui lugeda neid kadedusest kubisevaid kommetaare, mis leierdavat ühte ja sama – siis hakkab neist inimestest hale. Selle asemel, et oma eluga midagi ettevõtta, kuhugi püüelda- istutakse päevade viisi kommentaariumite ja valatakse oma kibestumist välja. Hale on see, et neid keegi tegelikult peale samasuguste ei loegi.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Jaa, ekre on ikka ropult viisakas…
Mõned killud erakonna juhtfiguuride erakordselt viisakatest lausetest:

multikultide soust
kui on must, näita ust!
Emotsionaalselt ülesköetud naine.
Mõrtsukad (naistearstid, niisiis)
Hobusevargaid koolitav TÜ.
lilla brigaad (valitsuse kohta)
integratsionistid
perverteerima
hädatapukoalitsioon
valetajate valitsus
nad veel kiunuvad meie käes!

Diplomaadid, eks ju?

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Soovitan lugeda Mihkel Kunnuse F-lehelt arutelu Foucault’ üle. Võtke see aeg, umbes pool tunnikest ja lugege tähelepanelikult läbi.
Seal küll ei kiruta nii ahvatlevalt ekret ega liberaste, aga põhimõtteliselt käib vaidlus vasak- ja parempoolsete, või kui soovite liberaalide ja konservatiivide vahel.
Lugege, saate väga palju targemaks. Muidugi ainult need, kes on võimelised selleks, aga ehk mõni on.
Siis saate näha ühel teisel, väga kõrgel intellektuaalsel tasandil liberaalide karjamõtlemist (kõige markantsem eksemplar muidugi õppejõud Härm), võimetust analüüsida, valmidust pimedalt järgida mingit jumalust, ise seda jumalust tundmatagi, kuid see-eest seda vihasemalt räusates ja “rusikaga näkku” sõites isegi keset akadeemilist õhkkonda. Väga iseloomulik on just see süüdistamine, süüdistamine, süüdistamine. Paraku paljastub lõpuks haledal kombel kõva süüdistaja ja pimeuskliku lihtlabane teadmatus. Süüvimatusest ärme üldse räägi. Selline tegelane õpetab … kus? Eesti Kunstiakadeemias.
Ja kus praktiliselt üksainus konservatiiv lihtsalt lõdvalt ja järjekindlalt paljastab nende tühisuse. Palja loogika ja faktidega.
Ma loodan, et ehk üks liberaalkägu kümnest on ikkagi suuteline selle teema seal läbi lugema. Süvenedes.

+1
-6
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud praegusele valitsusele pole alternatiivi