Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Kodunurk Praekapsa säilitamine

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Praekapsa säilitamine

Postitas:

Pùhad said läbi. Suur kogus praekapsast jäi aga järele. Ei ole kinnises (avamata) purgis, vaid korra potis soojaks lastud. Kas seda vôib panna säilituskotis vôi -karbis jääkülma?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen neid tavalisi, poe purgi kapsad, pärast purki tagasi pannud ja tavalisse külmikusse. Säilivad küll. Vähemalt minu jaoks on maitse normaalne olnud.

Kodutehtute kohta ei oska kaasa rääkida.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Kas seda vôib panna säilituskotis vôi -karbis jääkülma?

Paar kuud ei juhtu midagi. Ma sügisel just olin sama valiku ees ja proovisin järgi. Sügavkülmas plastikust karbi sees.

+2
0
Please wait...
Postitas:

Pùhad said läbi. Suur kogus praekapsast jäi aga järele. Ei ole kinnises (avamata) purgis, vaid korra potis soojaks lastud. Kas seda vôib panna säilituskotis vôi -karbis jääkülma?

Miks sa seda manti siis nii palju teed, et hullult järele jääb? Pealegi, pühad pole ju läbi, kombineeri sobivaid praade vana-aasta õhtuks jne.

Tavakülmikus kinnises anumas seisab nädal aega kenasti.

+1
-4
Please wait...
Postitas:

Konsistents sügavkülmas muutub natuke pudrusemaks, aga kui kiiresti külmutad, pole absoluutselt midagi hullu. Üle 1 kuu ma pole proovinud küll, aga teoorias ei tee ka paar kuud midagi. Mina sinu asemel paneks aga karbi, purgi või potiga tavakülmikusse – nii 3-4 päevaga sööksime ära. Kahjuks pole mul anda retsepti, aga mõned päevad tagasi sain sellisest järelejäänud kapsast mitu päeva hiljem tehtud kapsapirukaid. Peaksin ütlema, et jube head kapsapirukad. Kes pakkus, ütles, et tema ka sügavkülmutab neid edukalt, täidise konsistents pirukal ongi, kui mõelda, mudrum parem.

+3
0
Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Kodunurk Praekapsa säilitamine