Esileht Väikelaps Praetud räim 2-aastasele

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Praetud räim 2-aastasele

Postitas:

Tere!

Kas see võiks sobida toiduks allergikust 2-aastasele? Olete proovinud? Ma just mõtlen, et luude pärast. Ja ka seda, et ega see ole võimalik allergeen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Allergiast ei tea kahjuks midagi, kuid räim muidu ikka väga kasulik. Lisaks, Sa võid ju anda ainult seda pealmist osa, seljaosa. Sealt peaks saama kala kätte nii, et luid kaasa ei tule.

Õudne nokitsemine on, kuid mina oma lapsele andsin nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega kui sa ei proovi, ei saa ka teada, ons allergeen või mitte. Minu lapsed armastavad väga praetud räimi ja pakun neid ka neile vahest. Eelmine kägu – mis nokitsemisest sa ometi räägid – poes müüaksed tänapäeval puhastatud räimefileed. Paneerid jahus, kastad munasse ja pannile. Mingit luude nokkimist pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kala on allergeen küll, aga mulle on jäänud mulje, et rohkem küll punane kala. Aga tegelikult võib allergiat tekitada ükskõik mis. Muna ja jahu, millega paneeritakse, on muidugi ühed levinumad allergeenid. Samas neid sa tead ka kindlsti, kas laps tohib või ei tohi süüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsele kellel on toidutalumatus sobib haugi filee mida olen nõmme turult ostnud.See on ainuke varjant kalast mis minu lapsele sobib .Aga võib olla sobivad muud ka sinu lapsele näiteks ei soovita soome omi.Need saava palju värvaineid .Samas on ka meil kalkuni lihaha ja värskete kurkidega (luunja ja soome omad ei sobi aga hispaania ja muud sobivad)
Mina olen leidnud Nõmme hetke seisuga ainukes koha mis müüb leedu kalkuni liha ja minu allergikule sobib.
Äkki abiks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Te olete jälginud retsepte, mida soovitatakse väikestele lastele siis on punase kalaga, ehk siis ma järeldan et punane on just eelistatum.
Kuna ma proovin selgusele saada, millest võib olla tingitud minu lapse allergia siis ei ole mul soovitatud ühtegi kala lapsele anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps Praetud räim 2-aastasele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.