Esileht Kodunurk praetud räim ja hapukapsed

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: praetud räim ja hapukapsed

Postitas:

taas sain lugeda siit, et kui praete kodus kala ja teete hapukapsaid, siis avatud köök pole hea variant.
taas ma mõtlesin, et ma ei mäletagi millal ma räimi praadisin ja hapukapsaid tegin jõulude aegu.
kas tõesti te teete neid sööke tihti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte väga tihti, aga teen küll, jah. Mis siis? Praeräim ja järgmisel päeval marineeritud räim on ju väga head. Hapukapsaid keedan harvem, aga paar-kolm korda aastas ikka. Tundub, et moekas on mitte klassikalisi toite teha ja busy-busy olla.

Mina see olin, kes nendest toitudest allpoololevas korteriteemas kirjutas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie peres tehakse küll suht sageli räime, justnimelt marineeritud räime. Niisama praeräim mulle ei meeldi, aga marineeritult läheb hästi.

Iga nädal ei tee, aga 2 korda kuus ikka.
Hapukapsast keedan ka, aga mitte eriti sageli. Tavaliselt saan neid ema käest juba valmis tehtuna.

No neid asju, mis tossu ajavad, on ju veel. Leebe toiduvamistamine on ainult salati tegemine:) Kui seegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

marineeritud praeräim on minu lemmik ka!
Ja teine lemmik on hapukapsasupp, kord kuus teen kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see avatud köök siia puutub?
Terves koridoris on hapukapsalõhn jõulute ajal. Võimalik, et mõni naaber on nii vaene, et pole jõudnud kubu osta, uus maja ja kõik võimalused olemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis need räimed ja hapukapsad siia puutuvad? Avatud köök on lihtsalt peenem nimetus kööktoale. Isegi siis kui ma ei praeks räimi ja ei teeks hapukapsaid (mõnikord teen mõlemat) ikkagi ma tahaksin, et mul oleks köök eraldi ja köögil peab olema ka uks, mida saab kinni panna. Olgu siis toidulõhnade pärast või selle pärast, et pereliikmed söögitegemist ei segaks. Köögis võib ju ka niisama istuda ja juttu ajada kui on pidu või tuleb keegi külla, aga toad olgu ikka eraldi ja köök eraldi. Vaat sulle räimi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on korralik kubu ja vent, siis tee paljunii palju kapseid ja räime tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk praetud räim ja hapukapsed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.