Esileht Koolilaps prantsuse lütseumi 1 klassi laps ja treeningud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: prantsuse lütseumi 1 klassi laps ja treeningud

Postitas:

Pöördun lütseumis käivate laste vanemate poole ainult. Kas teie lastel oli aega peale kooli trennis käia? Kui tunnid saavad läbi 13.10, kas peale seda on koolis veel mingit põhjust olla või ongi siis vaba aeg. Millistes trennides teie lapsed käisid. Meil laps siiani kahes trennis käinud ja ei tea,kas registreerida edasistele treeningutele või pigem mitte. ta ise sooviks muidugi, aga ei tea, kas on mahti.. ja mis päeval ja kellaajal oli tavaliselt prantsuse keele kursus vanematele.. nii palju küsimusi, aga…Aitähh vastajatele juba ette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsuse keel vanematele esmaspäeviti kell 18 suures majas. Kõigile sama kellaaeg, ühes klassiruumis ja ühe õpetajaga töötavad kahe paraleelklassi (näiteks esimesed klassid) vanemad.

Esimeses klassis oli põhisuund õppetöö harjutamine. Vägagi lapsesõbralik sisseelamine. Kodutöid anti vähe, nädalavahetuseks üldse mitte.

Minu laps käinud ja käib siiani kahes trennis või huviringis. Klassikaaslastelgi kõigil koolivälised tegevused.
Koolis on pikapäevarühma (ehk raamatukogus õppimise) võimalus, kuid otsest põhjust koolis viibida ei ole. Samas on koolis mitu huviringi – koheselt meenuvad rahvatants ja koorilaul. Ajaliselt jäid nad aga õhtupoolikusse, nii et sobivad pigem kesklinna lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on olnud aega käia trennis ja tegeleda muusikaõpingutega, mis on teadagi suht ajamahukas. Koorilaul (algklassides mudilaskoor) ei toimu midagi õhtupoolikul, vaid reeglina kohe pärast tunde. Algklassidest on koolis võimalik käia ka males. Samuti on igasugu muid huvigruppe, nt filmihuvilised, aga need on juba suuremate klasside õpilastele. Male on ka praktiliselt kohe pärast tunde, nii et väga hästi sobib käia. Male eest tuleb tasuda eraldi, mudilaskoor on tasuta. Vanemate prantsuse keele kohta juba vastati. Pikapäevarühma, kui sellist ei ole, aga on võimalus olla raamatukogus ja raamatukoguhoidja siis hoiab lastel silma peal. Mu oma laps pole seal käinud, aga olen kuulnud, et täiesti tore koht, kus käia. Pealegi laps harjub raamatukoguga, mis on Lütseumis oluline. Sest raamatuid tuleb palju lugeda juba 1st klassist alates, kohustuslikku kirjandust on palju ja kohati on nende raamatute leidmisega päris keeruline. Vaba aega eriti lapsel ei ole, jah. Õhtul tund-paar, nädalavahetusel oleme teinud ühe täiesti vaba päeva, aga õppeaasta teisel poolel leidis laps, et tal on mugavam, kui teeb kummalgi vabal päeval koduseid töid võrdselt ehk jagas mahu vabade päevade peale ära. Tihtipeale tegi ka need asjad ette ära, mis olid päevikus juba muude päevade peale antud, nt teisipäevaseid asju jne. Muidu lihtsalt väsib liiga ära ja jääb nädala sees õhtuti vähem lebo-aega. Et esimene klass oleks harjumise aasta, seda ma küll ei väidaks, see on ikka tõhusa õppimise aasta, kus antakse ka hindeid. olen kuulnud, et mõnele lapsele on siis ka kahtesid antud, ilmselt just selliste laste vanematele, kes arvavad, et esimene aasta ei ole tõsine aasta.Juba esimeses klassis teevad lapsed ka uurimustöid loodusõpetuses, mis esitatakse õpetajale uurimustööks vormistatult. Esimene klass- harjumise aasta, vastab tõele selles osas, et distsipliiniga harjumise aasta tõesti. Esimeses klassis võib lapsevanem täiesti ¨okki sattuda, KUI palju märkuseid laps koolist koju toob. Praktiliselt iga asja kohta. See-eest on järgmistel aastatel koolireeglid selged ja päevikus pole ühtki märkust :). Edu lapsele ja vanematele jaksu !

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps on käinud esimesest klassist alets 3x nädalas ujumistrennis ja pole õppimist küll kuidagi seganud. Maleringis käis ka ja nüüd käib pärast tunde veel kooli animatsiooniringis ja laulukooris. Kui laps on tubli ja ise tahab, siis jõuab küll kõike teha. Tänu ujumistrennile on õpetaja palunud teda mitu korda ka kooli esindama võistlustele. Tean, et Lütseumis on väga tasemel rahvatantsurühm, kui lapsel huvi, siis soovitan seda ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Loomulikult on aega pärast kooli trennis käia, nii väljaspool kooli kui koolimajas.

Poiss mul käiski alguses judos (väljaspool kooli) ja rahvatantsus (koolis), nüüd on organiseeritud trennidest jäänud ainult see tants ja lisaks käib iseseisvalt jooksmas/suusatamas/rattaga sõitmas. Klassis tal kõik ikka käisid/käivad kuskil trennis või ringis.
Tüdruk läheb sel aastal kooli ja kui ajad vähegi klapivad, siis kindlasti jätkab lasteaias alustatud tantsutrenniga + läheb ka kooli rahvatantsu. Kahjuks nad kumbki pole suuremad viisipidajad mul, sellepärast koorilaul pole meie peres teema olnud, aga muidu see on ka koolis olemas.

Lapsevanemate pransa on jah õhtul pärast tavalist tööaega, lapsed peaksid selleks ajaks ikka koju saama. Kahju neist, kes vahel vanematega koos seal keeletunnis hängivad (ilmselt kuna kaugel elavad ja miskipärast ei saa ise koju).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea oma lapse klassist kedagi, kes ei käiks peale kooli mõnes huviringis. Kõik käivad.
Prantsuse keel vanematele on alati ja kõigile esmaspäeviti kel 18.00-19.00

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapse klassis käivad samuti enamus lapsed mõnes trennis või ringis. Pole seal õppimine midagi nii raske, kui sellest räägitakse. Kui laps tubli ja terane, pole seal üldse raske õppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps prantsuse lütseumi 1 klassi laps ja treeningud

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.