Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pre-seed libesti

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pre-seed libesti

Postitas:

Tere. Kas kellgil on kogemusi kui kaua jätkub PreSeedi libestist 40g. Saan aru et seal sees 9 aplikaatorit ja siis 9 korda? Et kas 2 kuuga kulutab ära ja on mõtet osta, kui hind on hea või ei ole mõtet?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:33; 02.04 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kaua jätkub.
Ma muidugi taaskasutasin ühte aplikaatorit mõned korrad ja ei pannud libestit sisse ka soovitatud kogus, vaid pigem vähem.
Väga libe oli, mehele ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin ka ühte aplikaatorit 2 või koguni kolm korda, kui ühe korraga kõik omale sisse surud, siis mees lupsab voodist välja nagu veeliumäel 😀 liiga libe ja liiga palju.
No oleneb ikka sellest kui tihedasti seksite, miks peab 9tk just 2 kuuga ära kasutama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ovulatsioonitestid.ee lehel on soodukas 16.50 euri sellele mis kehtib 2 kuud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 12:33; 02.04 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina ei kasuta neid aplikaatoreid. Võtan lihtsalt näpule, määrin mehe kokku ja sellest läheb ka mulle sinna kuhu vaja. Jagub just niikaua kui tihti te asjatate. Meie puhul (3-4x näd) jagub 3 kuuks.

Aplikaatoriga on raiskamine.

Ostan ise ebayst muidu, saab soodsamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No oleneb vist mehe “töökiirusest” ka 😀 Meil see aplikaatoritäis läheb kõik sisse, alguses korraks on nagu libe, kuid üsna ruttu tunda, et kõik täitsa ok. Kui vähem paneks, siis ei oleks jälle piisavalt libe… Ühte aplikaatorit kasutasin ka ikka kaks-kolm korda, lihtsalt peale igat kasutuskorda võtsin lahti ja pesin korralikult ära. Aga meil väga kauaks ei jätkunud, kuid see oleneb ikka täiesti sellest, et palju ise kasutate ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pre-seed libesti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.