Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pregna+ rasedustest

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Pregna+ rasedustest

Postitas:

Tere!

Kas kellegi olnud ka pregns+ testiga kuivamistriipe või et see triibu koht paistab alt läbi? Esimese 5-10 min jooksul tekkis õhkõrn triip, kuid ei saa aru kas on roosa v hallikas.. Äkki kellegil sama teema olnud.

Päikest (:

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:58; 27.09 20:50; 27.09 21:42; 29.09 00:22; 01.10 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Katsu pilt teha ja lisa siia, niisama jutu järgi ei oska keegi midagi öelda, sest arusaam triipudest on inimestel erinev. Kõige põhilisem on see, et tegu oleks kkagi roosaka jume ja n-ö täidetud triibuga. Ainult välja joonistunud serva viitavad pigem kuivamistriibu laadsele triibule (isegi kui tekib aja sees). Eks muus osas Sa nagunii enne selgust ei saa, kuid kordad testi näiteks homme hommikul Kõige kindlam on muidugi üldsegi veretestile minna, sest kui kodune test midagi juba näitab, siis veretest näitab kindlasti.

Mis puutub firmadesse, siis mõnel firmal on suurem “kuulsus” kuivamistriipudele ja mõnel väiksem, kui eranditult kõikidel testidel võivad tekkida mingid anomaaliad, mistõttu on juba mõistlikum teostada triipude võrdlemist erinevatel päevadel tehtud testiga, mitte jääda ainult ühte tulemusse kinni.

Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 12:37; 28.09 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milline see pregna+ rasedustest veel on? Olen palju erinevaid teind ja selle nimeline ette ei tule. Pilt muidugi oleks ks hea, upload.ee saad niisama ülesse laadida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 14:41; 29.09 19:58; 30.09 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei, eks kordan testi mõne päeva pärast..
Euroapteegis müüakse seda testi, varajane test rohelises pakis 🙂

Raske nii aru saada, kui see triip on hele, kas on täiesti täis või vaid peenike äär. Hiljem vaadates oli sama triip läinud lihtsalt tumedamaks (tund +) kui ta algselt oli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:58; 27.09 20:50; 27.09 21:42; 29.09 00:22; 01.10 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutasin ka ükskord antud testi. Pidi olema super varajane. Ostsin ka Euro apteegist. Otsisin ka infot internetist, sest olin segaduses tulemusest. Minul nimelt näitas ka peenikest ja õrna triipu, hoolimata, et olin rase mis rase. Samal ajal Benu varajane näitas kenasti kahte ja laiemat joont.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures lisan juurde veel, et varasemalt kui korra tegin seda testi, siis prügikastis jäi silma tunde hiljem, et samuti teine triip tekkinud. Aga nüüd seekord siis norm aja sees tekkis selline imelik, millest ei saanud aru ja tund+ vaadates oli töö triip tumedamaks läinud.. Seega ei tea jah.. Enam ei ostaks, kuna annab nagu kaheti mõistetavat tulemust 🙂 see teine nõme triip annab nii palju lootust ootajale…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:58; 27.09 20:50; 27.09 21:42; 29.09 00:22; 01.10 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga ostsid mõne muu firma testi? Ses mõttes, et kui see imelik test vähemalt lootust annab, siis ma ise küll tormaks kohe apteeki mingi normaalsema testi järgi. Ise ma tellisin mingi onestep pulktestid selle teadmisega, et kuuldu järgi nad ei olegi just kõige varasemad näitajad ja ehk parem ongi (ei kipu liiga vara testima ja jääb raha rohkem alles, seda enam, et nad ka oluliselt odavamad ju). Kui peaksin nendele testidele mingigi triibukumakese kätte saama, siis seisab mul umbes kevadest ka üks apotheka 25ne test, mille siis järgmisel hommikul käiku laseksin (senikaua ta lihtsalt seisab – ei tea, kas peaks säilivusaja üle vaatama?)

Anna teada, kuidas läheb ja kas imelik triip tähendas tõesti rasedust või valelootust?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 12:37; 28.09 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siiski ei tormanud täna apteeki ostma. Esmasp ostan testi ja teen teisip hommikul. Kindlasti annan teada, mis Olukord on 🙂 kui kevadel ostsid, siis ma usun, et kehtivad veel üsna kaua need testid 🙂 ilmselt ostan ka 25se testi ja vaatan mis see näitab ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:58; 27.09 20:50; 27.09 21:42; 29.09 00:22; 01.10 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd tean küll millisest testist jutt. Olen ühe korra teinud ja sain samuti mingi triibu aga päevad algasid õigel päeval. Teine test mis kuivab koguaeg positiivseks on formula vitale. Mõlemad sinna 5 eur kanti ning puhta pask.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 14:41; 29.09 19:58; 30.09 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, uudiseid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.09 14:41; 29.09 19:58; 30.09 22:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudiseid siis nii palju, et ei ole midagi rase. See pregna test ikka raharaiskamine. Tekitab vaid valeootusi. Huvitav, mul on tsükkel suht kõikuv, nüüd juba 1,5kuud vahele jäänud pmst. Naistearstile aeg okt keskel. Mis võiks selle põhjus olla ja kas nad vaevuvad seda uurima..? Ja kuidas küsida, et kuidas on lood hormoonide tasemega vms, et äkki selletõttu nõnda..? Tahaks ju ka endale juba last, aga kui tsükkel selline, siis vast ei tea midagi, kui ruttu see juhtuda võiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.09 10:58; 27.09 20:50; 27.09 21:42; 29.09 00:22; 01.10 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uudiseid siis nii palju, et ei ole midagi rase. See pregna test ikka raharaiskamine. Tekitab vaid valeootusi. Huvitav, mul on tsükkel suht kõikuv, nüüd juba 1,5kuud vahele jäänud pmst. Naistearstile aeg okt keskel. Mis võiks selle põhjus olla ja kas nad vaevuvad seda uurima..? Ja kuidas küsida, et kuidas on lood hormoonide tasemega vms, et äkki selletõttu nõnda..? Tahaks ju ka endale juba last, aga kui tsükkel selline, siis vast ei tea midagi, kui ruttu see juhtuda võiks.

Ma soovitan sul ovulatsiooniteste kasutada. Kui tsükkel nii pikk, siis nende abil saab õiged päevad paremini välja selekteeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka sellega kuivamistriipe saanud, ilus roosa triip oli ja ei vaadanud sada aastat hiljem, vaid minut üle selle aja, mil sinna õige triip tekkima peaka. Ja nii kaks testi järjest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pregna+ rasedustest