Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pregnacare conception. Mis on kogemused?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pregnacare conception. Mis on kogemused?

Postitas:

Plaanin rasestuda ja mõtlesin hakata võtma Pregnacare conception vitamiine.

On kellegil need ka reaalselt aidanud rasedasks jääda kiiremini? Või üldse rasedaks jääda nende võtmise ajal?

Uuringud pidavat näitama, et 60% on suurem võimalus nendel naistel, kes seda võtsid, et rasedus jääb ka püsima. Ma ei oska sellest tõenäosusest midagi erilist välja lugeda kuna see uuring oli pregnacare enda kodulehel kirjas. Võib ka ju lihtsalt müügitrikk olla.

Igatahes. Kuidas teil kogemusi on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult reklaamijutt. Kui naise organism on terve, jääb rasedus püsima ka ilma mingite imevitamiinideta, kui loode ka terve on (st välistades need olukorrad, kus rasedus katkeb juba iseenesest, kuna lootega pole kõik korras). Või kuidas muidu selgitada kõiki neid rasedusi, mis lihtsalt on tuhandeid aastaid tekkinud, ilma et selleks mingeid erivitamiine võetaks? Aga kahju nad ju ei tee, nii et võid ju võtta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle statistikaga mõeldakse ilmselt seda, et see Pregnacare sisaldab foolhapet, mis tõesti hoiab ära teatud loote väärarengud (mis võivad tekkida folaadi puudusest organismis). Loomulikult ei ole igal naisel ilma vitamiine võtmata folaadipuudust ning seega on ka rasedusega enamasti kõik korras. Siiski palju rasedusi katkeb ning tõenäoliselt on osade põhjuseks väärarengud, mis võivad folaadidefitsiidist tuleneda. Rasestudes soovitatakse foolhapet lisaks võtma hakata, kuid kuna loote selgroog, aju ning muud tähtsad organid arenevad raseduse üsna varajases järgus ning folaadivarude täitumine ema organismis võtab paar kuud aega, on soovituslik selle võtmisega mõned kuud enne rasestumist alustada. Aga nagu eelnev kommenteerija ütles, naised on miljoneid aastaid sünnitanud ning paljud ei võta ka tänapäeval mingeid eelnevaid vitamiine. Mina võtsin(tavalist foolhapet, mitte mingit kallist multivitamiini), sest rasestumine võttis kaua aega ning tahtsin raseduse tekkimisel suurendada võimalust, et lootega kõik hästi on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin neid. Hakkasin võtma kas kuu või paar varem ja õnnestus esimese proovimisega. Kui palju seal vitamiinidest abi oli, ma ei tea, aga ise arvasin tookord, et halba need ei tee, kuna mul oli paar kuud varem mandliopp ja niikuinii oli kevad, pikast talvest väsinud jne. Nii et kas need vitamiinid otseselt aitasid või mitte, ei oska öelda, aga halba need mulle ei teinud.
Siin aga osad on kirjutanud, et neile pole konkreetselt need vitamiinid mingil põhjusel sobinud ja nad on mingeid teisi võtnud, nt Elvit jms. Seega eks sa ise pead lihtsalt proovima, mis sobib.

Ah jaa, väga sageli räägivad naised, et raseduse ajal neil tekivad mingid isud. Kes pistab tomateid, kes magusat, kes hapukoort või teab mida. Pean ütlema, et minul ei tekkinud raseduse jooksul kordagi mingeid erilisi isusid ja kogu raseduse tundsin end väga hästi. Ehk vitamiinid siiski aitasid mingil määral, sest öeldakse ju, et nende isudega raseda organism reguleeribki end, et ema sööks neid aineid, mida organismis puudu on. Kes teab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei saa ju kuidagi teada kas just need aitasid jääda kiiremini rasedaks või üldse jääda või mida veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kolm karpi ära krõbistanud, ei mingit rasedust. Ega nad halba kah ei tee, ma arvan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin neid. Rasedaks jäin kiiresti, aga rasedus ikkagi katkes. Võtsin edasi, kohe tuli ka järgmine rasedus – see jäi püsima. Seega nii 50/50 võimalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pregnacare conception. Mis on kogemused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.