Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pregnatest eriti varajaseks tuvastamiseks, kas uskuda?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Pregnatest eriti varajaseks tuvastamiseks, kas uskuda?

Postitas:

Tere

Esimest korda nägin ja proovisin Euroapteekist ostetud Pregnatesti. Kirjas, et saab tuvastada 5-7 päeva enne mensest. Maksis 5 eur. Googeldades sain, et nende tundlikkus on 5 mIU/ml. Tegin päevase uriiniga 10 päeval peale OV. Sain õrna, kuid roosa ja selgelt näha teise triibu, kuigi see läks tumedamaks peale ettenähtud 5 minutit. Kuid enne kuivamist, testi oli veel täitsa märg. Hinnata tuleb 3-5 minuti vahemikul. Enne 5 minutit täis saamist see teine triip oli õhkõrn, kuid midagi juba andis märku, et see peab seal olema. Mul on olnud 4 rasedust ja pole kunagi nii vara testid näidanud. Isegi kui hcg oli 1000, siis teine triip polnud isegi sama tume. Muidugi ma pole nii tundlikke teste ka kunagi proovinud. Nüüd põen, kas uskuda? On kellelgi kogemust selle testiga?

http://www.eurovaistine.lt/pregnatest-ypac-ankstyvas-srovinis-nestumo-testas-1-vnt.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 16:29; 24.11 20:04; 28.11 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triip on triip, nagu siin alati öeldakse. Mul hakkas test näitama 9 päeva pärast ov-d imeõrna triipu (oli ammu, First signal test). Ma arvan, et võib loota küll.
Kui ei oleks näidanud, siis on teadmatus, et kas pole või veel ei näita. Kui juba triip tuleb, siis ega ta tühja koha pealt ei tule 🙂 mul muidugi pole mingeid andmeid, kuidas selle testi fantoomtriibukalduvused on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:49; 24.11 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh vastuse eest!
mees ka rahustab, ütleb, et oleme neid teste küll ja küll näinud, kus peab silmi punnitama, et midagi näeks, siin aga selgelt näha ja roosa. vaatasin piltide järgi, et kui reaalselt oli midagi juba näha, aga pidil veel mitte ja siis kui pildil oli juba selgelt näha, nende piltide vahe on ca 10-15 minutit, mis ei ole ka nii, nagu vahel kirjutatakse, et triibud tulid poole päevaga või üle öö. Huh. No nüüd tuleb vaid loota, et SEE rasedus lõpeb sünnitusega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 16:29; 24.11 20:04; 28.11 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On sul raseduse püsimisega probleeme? Kas on uuritud vere “paksust”, antikehasid, progesterooni (viimast vereproovist esimesena). Antikehade ja vere liigse viskoossuse (see on selline rahvapärane diagnoos, veri on paksem ja ei pääse hästi peenikestes platsenta veresoontes hästi liikuma, loode on toitainetepuuduses ja katkeb) aitab üks nõrgem 50-75mg beebiaspiriin päevas (osadel on vaja verevedeldajaid retseptiravimeid või süste). Progestrooni asendusravi on sama lihtne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:49; 24.11 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teemaalgataja. test on usaldusväärne! olen rase.

jah, raseduse püsimisega on probleeme, uuritud kõik. ravimid peal, loodame, et see kord siis võiduka lõpuni 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.11 16:29; 24.11 20:04; 28.11 12:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pregnatest eriti varajaseks tuvastamiseks, kas uskuda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.