Esileht Pereelu ja suhted PREP koolitus – kas aitas, kuidas hindate?

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: PREP koolitus – kas aitas, kuidas hindate?

Postitas:

Sissepritsimiste ja emadepäeva kõrvale sutsu teistmoodi teema.

Kui oled käinud PREP koolitusel (https://prep.ee/), siis kuidas hindad koolitust?
Kas reaalselt oli ka kasu, muutis see vaatevinklit, millises suunas?

Olen antud kursuse kohta lugenud, videomaterjali vaadanud, aga pole kokku puutunud koolitusel osalenutega. Plaanin partneriga minna.
Seega sisu pole mõtet ümber jutustada, pigem emotsioon ja kuhu jõudsite kuu või kuue kuu pärast?
Aitäh!

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 17:43; 16.05 12:07; 17.05 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissepritsimiste ja emadepäeva kõrvale sutsu teistmoodi teema.

Kui oled käinud PREP koolitusel (https://prep.ee/), siis kuidas hindad koolitust?

Kas reaalselt oli ka kasu, muutis see vaatevinklit, millises suunas?

Olen antud kursuse kohta lugenud, videomaterjali vaadanud, aga pole kokku puutunud koolitusel osalenutega. Plaanin partneriga minna.

Seega sisu pole mõtet ümber jutustada, pigem emotsioon ja kuhu jõudsite kuu või kuue kuu pärast?

Aitäh!

See on reklaam!

Vastasel juhul küsiksid, millistel koolitustel keegi on käinud ning kuidas oli.

BTW, jube õudne oli – mingid inimesed arvasid, et suudavad teiste elu juhtida paremini kui nood inimesed ise.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sissepritsimiste ja emadepäeva kõrvale sutsu teistmoodi teema.

Kui oled käinud PREP koolitusel (https://prep.ee/), siis kuidas hindad koolitust?

Kas reaalselt oli ka kasu, muutis see vaatevinklit, millises suunas?

Olen antud kursuse kohta lugenud, videomaterjali vaadanud, aga pole kokku puutunud koolitusel osalenutega. Plaanin partneriga minna.

Seega sisu pole mõtet ümber jutustada, pigem emotsioon ja kuhu jõudsite kuu või kuue kuu pärast?

Aitäh!

See on reklaam!

Vastasel juhul küsiksid, millistel koolitustel keegi on käinud ning kuidas oli.

BTW, jube õudne oli – mingid inimesed arvasid, et suudavad teiste elu juhtida paremini kui nood inimesed ise.

Rahune, täitsa tavaline pereinimene olen, kel keskiga hakkab kätte jõudma. Töökoht pakub tervisepaketi osana. Lihtsalt tahtsin teada, kas on mõtet 2 päeva tuulde kütta, kas mingi silmaga nähtav või käega katsutav tulemus kah on. Pehmete koolitustega on nagu on, tore kuulata, aga mõõta maru keeruline.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 17:43; 16.05 12:07; 17.05 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, sinu keelekasutus on ka täiesti tavalise keskmise pereinimese oma. Siin näeb iga päev nii viisakalt konstrueeritud lausetega postitusi, kus on väljendid “kuidas muutis vaatevinklit”, “Millised muudatused kuu ja millised kuue kuu pärast”, “tuulde kütta”, “nähtav/käega katsutav tulemus”

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kuulnud, et PREP-koolitusest on kasu ning läbiviijad on ka kogemustega inimesed. Kuigi, iroonilisel kombel ei ole kõik koolitajad pikaaegses suhtes inimesed vaid neilgi on selja taha jäänud purunenud abielud. Kuidas nüüd siis võtta – kas neil on oskused ja teadmised anda suhtealast nõu, kui endi abielud läksid vett vedama.

Ja koolitustega on tegelikult nii, et endal peab olema piisavalt tahtmist, et kaasa mõelda ja piisavalt tahet, et kuuldut-õpitut ka hiljem mõttega praktiseerida. Niisama ei juhtu midagi paljalt sellest, et käisid, istusid ja kuulasid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina soovitan kõigile. Mina käisin seal vallalisena, sest tõesti tahtsin analüüsida, et miks minu abielu lõhki läks.
Ega ta mugav ei olnud, sest mingi hetk saad aru, et ise oleks ka mingeid asju saanud paremini teha. Küll oli ka silmi avav, et ma olin istunud juba pikemat aega suhtes, mis mulle hea ei olnud.
Koolitus andis väga hea pildi, et millised vajadused suhetes on, miks me käitume mõnikord nii nagu käitume, kuid tegelikult andis ka teadmisi, et kuidas tulevikus paremini teha. Ja ei ole oluline, et kas koolitaja on suhtes või lahutanud. Iga inimene elab oma elu, tihti saadakse neid teadmisi ja kogemusi läbi väga raskete sündmuste. Vallalisus võib ju olla hea asi, sest sa ei ole vähemalt kehvas suhtes.
Minu jaoks aitas see koolitus paremini suhelda oma lastega, lähedastega ning lausa kolleegidega. Muidugi ei ole see selline koolitus, et kohe uus elu ja pereõnn majas. Küll aitab see kindlasti iga inimese elukvaliteeti parandada.
Mina käisin koolitusel, kus oli palju tulevasi koolitajaid, mistõttu mulle lausa meeldis, et ma sain aru, et ka nemad puselevad mõnikord samade teemadega. Oligi nii, et lahku läinud koolitaja teadis, mida mina tunnen või kuidas ma saan raskest kohast edasi liikuda. Ka oli koolitusel üks meeskoolitaja, kelle puhul ei jõudnud ära imestada, et päriselt ongi nii normaalselt mõtlev mees, sest sel hetkel olin ma ikka kogu maailma meestes väga pettunud.
Mine kindlasti!

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 18:32; 16.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan minna.
Soovin, et oleksin sinna tükk aega varem jõudnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lahe näha, et kuidas keegi laksab siin miinuseid, kuigi ise pole käinud, kuid ta kohe teab, et kes käinud ja kiidavad, et need räägivad valet juttu. Hinnanguid tasub anda ikka asjade osas, mida tead.
Üks inimese sisemise tarkuse tunnuseid on ka see, et sa aktsepteerid teise inimese arvamust, mitte ei anna vaid negatiivseid hinnanguid, kui arvamus sinu omaga ei ühti. Muuseas, PREPis õpetatakse ka teise inimese kuulamist ning ka siis suhtlemist, et kui sa nõus ei ole, kuid mõlemad inimesed saaksid oma arvamuse positiivselt välja öelda.
Koolitajad ei õpetanud, et kuidas teised inimesed elama peaksid, koolitajad tõid välja, mis on need komponenedid, mida suhetes oluliseks peetakse, mida teha, et kuidas veelgi paremini suhteid korraldada. Need on väikesed tarkused, mis meis kõikides sees on, kuid koolitusel õpetati neid paremini kasutama.
Nüüd on minu hinnang, kuid kui inimene läheb PREP-koolitusega nii negatiivselt, istub seal negatiivselt ning kokkuvõttes oskab sealt vaid negatiivset leida, siis ta tegelikult ei tahaga pareimine suhelda ning oma ellu paremaid suhteid luua. Tegelikult ei ole isegi Perekool sellisele inimesele hea koht, sest valdavalt soovivad inimesed ikka head elu elada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.05 18:32; 16.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi, iroonilisel kombel ei ole kõik koolitajad pikaaegses suhtes inimesed vaid neilgi on selja taha jäänud purunenud abielud. Kuidas nüüd siis võtta – kas neil on oskused ja teadmised anda suhtealast nõu, kui endi abielud läksid vett vedama.

Usun, et inimene, kel on selja taga purunenud abielu, on just väga motiveeritud leidma lahendusi ja võimeline kuigivõrd ka teisi abistama. Ainult see, kes on näinud nii pimedust kui valgust, oskab neil vahet teha.

Ma oleks pigem skeptiline nõustaja suhtes, kellel endal puudub eluline kogemus samas vallas. Ma ei võta tõsiselt näiteks lasteaiaõpetajaid, kellel ei ole lapsi. On asju ja emotsioone laste kasvatamise juures, mida ei saagi enne mõista kui oled selle oma lapsega läbi elanud.

Samuti ei kujutleks ma alkohoolikut saamas adekvaatset nõu inimeselt, kes ei ole iial alkoholiga kokku puutunud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsel inimesel on igasuguste uhhuu-koolitajate asemel perekond.
Koolitusfirmade mõte on lollidelt ja õnnetutelt papi välja pressimine.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsel inimesel on igasuguste uhhuu-koolitajate asemel perekond.

Koolitusfirmade mõte on lollidelt ja õnnetutelt papi välja pressimine.

Nagu ka saiatootjate eesmärk on pappi välja pressida, ehitajate eesmärk on pappi välja pressida ja arstide eesmärk on pappi välja pressida. Tegelikult töötab majandus nii, et pakkumus on seal, kus on nõudlus. Ära ole see inimene, kes ei saa aru, et pole võimalik üheaegselt nõudlust rahuldada ja töötajatele selle eest mitte maksta (tahad ju isegi paremat palka).

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalsel inimesel on igasuguste uhhuu-koolitajate asemel perekond.

Koolitusfirmade mõte on lollidelt ja õnnetutelt papi välja pressimine.

Teemaalgataja olen. Ei ole reklaam, ei ole 🙂
Sain aru, et see koolitus on tavaline toolkit. Kui tahad uhuutada, siis teed seda endiselt ja jätkuvalt nagu varem.
Leidsin teisest foorumist inimesed, kes osalesid ja selgitasid. Tegu on suhtlusteraapia vormiga.
Minu jaoks on teema lõppenud, aitäh!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.05 17:43; 16.05 12:07; 17.05 10:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti õudne, kuidas õnnetute inimeste pealt annab teenida. Hakkaks või ise, aga mingid moraali- ja eetikanormid on mul ikka olemas.
Hea suhe ei teki läbi nämmutamise ja veelkord nämmutamise.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Pereelu ja suhted PREP koolitus – kas aitas, kuidas hindate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.