Esileht Ajaviite- ja muud jutud President käis suusareisil

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Teema: President käis suusareisil

Postitas:
Kägu

Hämming. Mina istun korralikult koolivaheajal lastega kodus ja president käib suusareisil. Tase. See näitabki eeskuju, kuidas soovitustele tuleks vilistada.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/koroonapuhangu-kiuste-kersti-kaljulaid-kais-aasta-lopus-sveitsis-suusareisil?id=92220997

FB seinal kirjutab ise 25.12 nii nunnult, et aitäh et veedad jõulud kodus ja kaitsed ennast ja teisi.

Astugu parem kohe tagasi. Halb hakkab juba.

+78
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Just astus kusagil Põhjamaades üks tegelane tagasi sarnase käitumise pärast.

+50
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks ole, käi mu sõnade, mitte tegude järgi. Masendav ülbus.

+60
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah nõustun viimasega. “President” peaks tagasi astuma!

+35
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

“President” peaks tagasi astuma!

kui tegemist on kõigest “presidendiga”, siis miks ta tagasi peaks astuma?

+11
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Hämming. Mina istun korralikult koolivaheajal lastega kodus ja president käib suusareisil. Tase. See näitabki eeskuju, kuidas soovitustele tuleks vilistada.

H-perekond käis samuti!

+12
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka pettunud. Vahet pole, kes veel kõik käisid… silmakirjalikkus ruudus oma kevadiste lambivilgutamistega.

+63
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas vormistas ka puhkuse ikka ja maksis ise piletid? See detail on uudistest puudu. See pole elementaarne, ärmajokki on varemgi olnud.

+24
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sülitas maksumaksja raha eest rahvale näkku. Jah,sulle ka ,kes sa seda praegu loed.

Lisaks veel muidugi vaikiv nõusolek venemaaga ühinemiseks jne

+27
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas vormistas ka puhkuse ikka ja maksis ise piletid? See detail on uudistest puudu. See pole elementaarne, ärmajokki on varemgi olnud.

korduvalt ju kirjutatud ,et EV Presidendil EI OLE võimalikpuhkust vormistada kuna seaduses ei ole määratud kes teda asendaks! Nii on kõik EV Presidendid saanud puhkusekompensatsiooni pärast ametiaja lõppu

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk toimus seal Venemaa esindajatega kohtumine ja sellest tulenevalt tegid oravad ühinemisettepanekuid? Sellise presidendi puhul ei imestaks enam millegi üle. Kes väikest Eestit küll sellistega karistab juba teine järjest?

+23
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ehk toimus seal Venemaa esindajatega kohtumine ja sellest tulenevalt tegid oravad ühinemisettepanekuid?

Mis on presidendil ja reformiparteil vaja ekre asja. ekre eesmärk on ju venemaa.

+11
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see nüüd tõsi on, siis ma olen väga pettunud.

Enam ei teagi, keda peaks üldse toetama. EKRE-kamp pole mulle kunagi meeldinud ja Helmed on kahjulikud. Aga Reformikad ja opositsioon läksid Venemaa naljaga üle piiri.  Putin hüppab rõõmust, sest üldiselt näeb Venemaa teiste riikide lõhestamiseks vaeva, sest lõhestunud riiki on kergem oma kontrolli alla saada. Aga Eesti saab sellega ka ilma Venemaa osaluseta ise hakkama. See, et opositsioon end niimoodi provotseerida lasi, on hale.

Ma saan selle “nalja” konstruktsioonist ja tagamõtte loogikast suurepäraselt aru, aga kõlama jääb seal paljude kodanike jaoks ikka see, et selline asi üldse välja öeldakse.

Nüüd president. Kui ta käis reisil, siis see on ikka silmakirjalikkuse tipptase, olgu need näitajad seal millised tahes. Loeb see, et keskse positsiooniga ühiskonnategelane ei peaks ühel hetkel soovitama rahvale üht asja ja järgmisel hetkel ise vastupidiselt käituma.

Rootsis oli see eriolukorra büroo juht Dan Eliasson kes tagasi astus peale seda kui veetis Kanaaridel 2-nädalase jõulupuhkuse. Tema põhjendas oma reisi sellega, et ta tahtis oma tütrega jõulud veeta ja too elab Hispaanias. Tagasi astus ikkagi, sest kahepalgelisus ei ole aktsepteeritav, mis sest et pereliige välismaal. Kahtlemata on tänapäeval väga paljudel pereliikmed välismaal ja inimesi, kes tänavu jõulud teisiti veetsid on maailmas miljoneid. Meie presidendil minuteada ei ole isegi ühtegi pereliiget välismaal.

+52
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ekre eliit käis samuti, kas nüüd peavad kõik tagasi astuma?

+15
-16
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ekre eliit käis samuti, kas nüüd peavad kõik tagasi astuma?

Minu arvates jah.

+22
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu jaoks on selline käitumine märk, et soovitusi ei tuleks tõsiselt võtta. Koolilaps oskab lugeda – aga kuidas tema sai käia ja meie ei või minna suusatama? Mis ma vastan, sest ta on president??? 🙂

Veebruaris läheme terve perega, soovitagu ministeerium mida tahab. Tänase uudise valguses mind ka ei huvita, et eesliin ägab.

+35
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastik! Muud ei ole, kui olge kodus, kaitske teisi, ja nüüd PRESIDENT, kes peaks olema eeskuju, käitub nii. Ja kes see H-perekond veel on? Helmed? Pole kuulnud, aga kui valitsusliikmed ka veel puhkusreisil käisid, on see ikka kirss tordil. Masendav seltskond, vabandage, aga käigu nad kõik pe&se.

+45
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ekre eliit käis samuti,

Anna link või teatan laimust!

+12
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen suur presidendi fänn, aga ütlen ka, et praeguses olukorras, kus palutakse inimestel mitte reisida, on selline suusareis kohatu, ükskõik, mis need õigustused tal ka ei oleks.

+30
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ehk toimus seal Venemaa esindajatega kohtumine ja sellest tulenevalt tegid oravad ühinemisettepanekuid? Sellise presidendi puhul ei imestaks enam millegi üle. Kes väikest Eestit küll sellistega karistab juba teine järjest?

Kes sellest valikust mis siis oli oleks parem olnud? Vaieldamatult kõige parem President mis EV on olnud.Kahju ,et ta teist ametiaega ei taha.

+7
-34
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reisimine riikidesse, kus on oluliselt väiksem haigusnäitaja, kui meil, on igati normaalne. Kes teid korteritesse kinni müüris, koroonahüsteerikud? Norras, Shveitsis jm teises suusariigis on kordades ohutum, kui Eestis.
Samuti on praegu igati turvaline puhata nt. Kanaaridel ja Tenerifel.
Miks te istute siin viirusepesas, kui Kanaaridele saab 100 euroga ja haigestunuid on seal minimaalselt?

+9
-46
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kus riigis see suusareis toimus?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reisimine riikidesse, kus on oluliselt väiksem haigusnäitaja, kui meil, on igati normaalne. Kes teid kortetitesse kinni müüris, koroonahüsteerikud? Norras, Shveitsis jm teises suusariigis on kordades ohutum, kui Eestis.

Miks te istute siin viirusepesas, kui Kanaaridele saab 100 euroga ja haigestunuid on seal minimaalselt?

Ja mis sa arvad, et nende väiksema näitajatega riikide elanikud on rõõmsad selle üle, et viirust neile juurde tuuakse? Masendav suhtumine, et ise ei taha, et siia tuldaks suurte näitajatega riikidest, aga ise viiks mujale hea meelega…

+46
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reisimine riikidesse, kus on oluliselt väiksem haigusnäitaja, kui meil, on igati normaalne. Kes teid kortetitesse kinni müüris, koroonahüsteerikud? Norras, Shveitsis jm teises suusariigis on kordades ohutum, kui Eestis.

Ja mis sa arvad, et nende väiksema näitajatega riikide elanikud on rõõmsad selle üle, et viirust neile juurde tuuakse? Masendav suhtumine, et ise ei taha, et siia tuldaks suurte näitajatega riikidest, aga ise viiks mujale hea meelega…

Ju siis on seal rohkem tervet mõistust. Kui nad kardaksid, siis ei laseks turiste riiki.

+5
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see nüüd tõsi on, siis ma olen väga pettunud.

Enam ei teagi, keda peaks üldse toetama. EKRE-kamp pole mulle kunagi meeldinud ja Helmed on kahjulikud. Aga Reformikad ja opositsioon läksid Venemaa naljaga üle piiri. Putin hüppab rõõmust, sest üldiselt näeb Venemaa teiste riikide lõhestamiseks vaeva, sest lõhestunud riiki on kergem oma kontrolli alla saada. Aga Eesti saab sellega ka ilma Venemaa osaluseta ise hakkama. See, et opositsioon end niimoodi provotseerida lasi, on hale.

Ma saan selle “nalja” konstruktsioonist ja tagamõtte loogikast suurepäraselt aru, aga kõlama jääb seal paljude kodanike jaoks ikka see, et selline asi üldse välja öeldakse.

Nüüd president. Kui ta käis reisil, siis see on ikka silmakirjalikkuse tipptase, olgu need näitajad seal millised tahes. Loeb see, et keskse positsiooniga ühiskonnategelane ei peaks ühel hetkel soovitama rahvale üht asja ja järgmisel hetkel ise vastupidiselt käituma.

Rootsis oli see eriolukorra büroo juht Dan Eliasson kes tagasi astus peale seda kui veetis Kanaaridel 2-nädalase jõulupuhkuse. Tema põhjendas oma reisi sellega, et ta tahtis oma tütrega jõulud veeta ja too elab Hispaanias. Tagasi astus ikkagi, sest kahepalgelisus ei ole aktsepteeritav, mis sest et pereliige välismaal. Kahtlemata on tänapäeval väga paljudel pereliikmed välismaal ja inimesi, kes tänavu jõulud teisiti veetsid on maailmas miljoneid. Meie presidendil minuteada ei ole isegi ühtegi pereliiget välismaal.

Aitäh, panid mu mõtted suurepäraselt kirja!

Kogu poliitiline palagan on nii hulluks läinud, et kõike p…a võimendatakse ja kodanikele käib juba see närvidele. Selline tunne, et müüritagu nad sinna Toompeale sisse ja tõmmaku juhtmed välja, nii et infokildu ka sealt läbi ei tuleks. Las kraaklevad seal omavahel, toidupakid saavad värava taha.
Presidendi reisimine ei oleks midagi hullu, KUI ta poleks igas kanalis kodusistumist agiteerinud. Nüüd kahjuks sellel ka s..amaitse man.

+26
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näiteks selleks, et Kanaaridel haigestunuid jätkuvalt minimaalselt oleks. Igas olukorras ei pea oma särk ihule kõige lähemal olema, võiks mõelda ka teiste riikide peale. Selle edasi-tagasi siiberdamisega levib viirus ka paremini ja riigid, mis praegu madalate numbritega ning turiste vastu võtavad, varsti enam oma madalate numbritega hõisata ei saa.

+19
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Masendav kuidas tavainimesi manitsetakse. Isegi Eestis olles soovtatakse vähendada kontakte ja mitte reisima üle Eesti. Nüüd lausa välismaa reis. Kas käidi lausa eralennukiga ja oma toidukotiga seal?

Sel juhul oleks pidanud nii terviseamet kui president andma sõnumi, et võib reisida välismaale riikidesse kus on Eestist väiksemad näitajad. Näiteks Soome, Sveits, Norra oleksid võinud olla siis need reklaamitud kohad.

Sama teema oli alles Soomes, kus haigla tegevjuht pani foto netti, kus istus Lapimaa kohvikus:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/b6c5810d-00cd-42e3-9184-aaece44e144f

+19
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

tohoh, kuidas nii odavalt saaks? kui otselennud algasid, siis ma vaatasin just, et päris kallid piletid olid, ikka 500€ ligi. ilmselt oli nõudlus suurem kui pakkumine.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Presidendi lõbureis jäänuks tähelepanuta, kui oleks olnud sõnum, et reisige riikidesse, kus nakatumine on väiksem. Seda sõnumit polnud, sest ega me ise ka ei oota oma riiki turiste, kus nakatumine on kõrgem. Sõnum oli – reisile hädavajadusel. Sõnum oli presidendilt – aitäh, et veedad jõulud kodus. Aga ise vilistab soovitustele ja reisib.

Mina räägin nagu lollike lastele, et praegu pole soovitav reisida. Oma ema pole ms varsti aasta aega näinud, elab teises riigis. Aga näed Kaljulaid pidi Šveitsi suusatama saama, muidu sureb.

+40
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina olen ka pettunud. Ise istusin kodus, et ei pandaks rohkem ettevõtteid lukku, inimestel oleks tööd, plaaniline ravi saaks jätkuda. Mäletan, kuidas president enne jõule palus, peame veel natuke vastu, varsti tuleb vaktsiin jne. Et elame ühed jõulud veel niimoodi üle, et ei suhtle ja ei reisi. Ja nüüd siis, kujutage ette, tema läheb suusareisile. Minul on ka närvid läbi juba kodus passimisest ja ainult negatiivsest, aga tunnen kohustust ühiskonnale oma panus anda, et ei rabele ringi, aga suur juht ja eeskuju arvab, et tema ei pea seda tegema ega eeskuju näitama. Mis me siis nendelt Lasnamäe inimestelt nõuame, miks nemad peaks kodus istuma. Kõik võime siis vabalt sugulaste ja tuttavatega läbi käia, reisima minna, teise maakonda lõbutsema sõita jne.

+36
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 92 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud President käis suusareisil