Esileht Ajaviite- ja muud jutud President käis suusareisil

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 93 )

Teema: President käis suusareisil

Postitas:
Kägu

Pettunud olen mina ka jah. Ma olen ka siiani pigem presidendi fännide hulka kuulunud, aga see oli nüüd paras ämber.

Meie jõulud ja aastavahetus olid kaugel tavapärasest, sest just: vaktsiinid on olemas, natukene veel, varsti tuleb tavapärane elu tagasi, kannatame ära. Jätsime ära tavapärased suured perekonnapeod, meid saab igal aastal tõesti palju kokku muidu. Jätsime ära traditsioonilised kohtumised sõpradega.

Aga see, kes peaks olema riigi südametunnistuse hääl, leiab, et temale endale ta enda soovitused ei kehti. Väga mage värk.

+31
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Proua teab, et küll saab arstiabi eelisjärjekorras ja ei muretse, et tema hooletus võib mõne vanainimese haiglakohast ilma jätta…vastutustundetu 🙁

+29
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma nüüd pettunud just ei ole. Pigem ajas see naerma. Aga noh, sobiv see muidugi pole. Samamoodi nagu polnud sobivad pildid esimestest vaktsineerimistest, kus ajakirjanikud lugupeetud Arkadi Popovi silma all, vähem kui 2 m kaugusel temast, külgkülje kõrval pilte tegid (umb 10 ajakirjanikku hunnikus) ja keegi ei iitsatanud…

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ekre eliit käis samuti,

Anna link või teatan laimust!

Mardile või Martinile? Kummale sa teatad?

+3
-13
Please wait...

Postitas:
Kägu

Proua teab, et küll saab arstiabi eelisjärjekorras ja ei muretse, et tema hooletus võib mõne vanainimese haiglakohast ilma jätta…vastutustundetu 🙁

Pole probleemi, ta vilgutab tulega surijatele.

Mis meie nn  ladviku ajudes küll toimub?

https://www.ohtuleht.ee/1022914/pidu-pandeemia-ajal-terviseamet-viibutas-rahvale-hoiatavalt-nappu-aga-oma-tootajatele-korraldas-uhke-tralli

+24
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pidi nii tark naine olema, erudeeritud, kõrgelt haritud aga nii tark kohe et ei saanud suusareisi ära jätta. Kohe nii kibeles. Homme läheb räägib rahvale et ärge reisige.

+26
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Tähesära

Kas tõesti üksi? Või koos perega ja riigi kulul?

+9
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ka üldiselt presidendi fänn aga see uudis küll paneb pettumust tundma.

+24
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ju siis on seal rohkem tervet mõistust. Kui nad kardaksid, siis ei laseks turiste riiki.

Reisimine on ka seetõttu ohtlik, et viirusel tekib mutatsioone ja sa võid ka (seni veel)  väiksema nakatumisega riigist uue ja ohtlikuma mutandi Eestisse tuua.

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ütles otse välja, et soovituslikud juhised pole olulised. Kõik reisile! Ja ärge tulge mulle ütlema, et ärge minge veebruari koolivaheajal reisima!

+28
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ütles otse välja, et soovituslikud juhised pole olulised. Kõik reisile! Ja ärge tulge mulle ütlema, et ärge minge veebruari koolivaheajal reisima!

Keegi polegi öelnud. Käidi suvel ja sügisel reisimas ning käidi ka jõulupuhkuste ajal.
Milles küsimus- terved inimesed peakski minema sinna, kus on vähe haigestunuid, mitte nt. Lasnamäe kaubanduskeskusesse, kus koroonahaiged maskideta shoppavad ja köhivad.

+5
-24
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaljulaidi “Ringvaate” intervjuu ja jutt sellest, et ega ju otseselt pole keelatud reisida, lihtsalt ei soovitata, ainult süvendas (tänast) pettumust temas. Ning mingi jahumine “riskimaatriksist” või mis see oligi… Oeh. Eestis lund pole või? Ning kui õigustada, et vabas õhus tegevus, siis neis keskustes sõidetakse ju suusaradadele kabiinide või vagunitega, kus külg külje kõrval kümneid inimesi..

+37
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaljulaidi “Ringvaate” intervjuu ja jutt sellest, et ega ju otseselt pole keelatud reisida, lihtsalt ei soovitata, ainult süvendas (tänast) pettumust temas. Ning mingi jahumine “riskimaatriksist” või mis see oligi… Oeh.

Sama. Nii mage kommentaar. Tõmbas endale vee nii peale, väga piinlik. Tema õnn, et suurt kätlemistseremooniat see aasta ei tule. Nii mõnigi jätaks sinna minemata ning õigustatult.

+30
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reisige aga. Keegi pole reisimist ära keelanud. Ega reisimine pole ohtlik, vaid see kuidas reisil ja pärast reisi käitutakse.  Istud reisilt tulles kaks nädalat kodus või teed teste ja kuhugi rahva sekka ei roni. Lapsed hoiad ka loomulikult kodus.

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

et siin märgib keegi täiesti viisakaid ja sellist käitumist kritiseeriva tooniga kommentaare ebasobivaks. Olge valmis, et teile tuleb täiesti tühise kommentaari osas teade.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Terviseameti lehel oli juba 12.dets.-l lause: Kutsume üles hoiduma talvevaheajal välismaale reisimisest. Välisreisid tuleks koroonaviiruse jätkuvalt kõrge leviku tõttu teistes riikides edasi lükata.

Ma ei lugenud sealt kuskilt, et see jutt on möeldud vaid lihtrahvale ja presidendi kohta ei käi. Praegu tundub, et vaid tema oskab välismaal käituda ja ülejäänud on kõik lollid ja trügivad hotellides/restoranides maskita.

Rootsis anti samuti soovitus mitte minna jõulumüükidele ja kaubanduskeskustesse. Ja vaid 2 päeva hiljem oli üks poliitik kuskil keskuses ostlemas, pildiallkiri: Püsige kodus`, siis mul rohkem ruumi :). Sama mõte vist oli presidendil, et las eestlased istuvad kodus ja mul siis rahulikum suusatada.

+29
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pidi nii tark naine olema, erudeeritud, kõrgelt haritud aga nii tark kohe et ei saanud suusareisi ära jätta. Kohe nii kibeles. Homme läheb räägib rahvale et ärge reisige.

Seda kui tark ta on, saab näha tema fännide ja “pettujate” postitustest. Mismoodi saab Kerstis üldse pettuda? Kohe alguses siis polnud silmi peas või?
Ta on madalalaubaliste president, see sai üsna ruttu selgeks pärast seda, kui ta ametisse asus. Algul olid paljud äraootaval seisukohal, aga mingit “pettumust” küll ei olnud, kui ta oma palet hakkas paljastama. Ongi täpselt see, keda võis arvata.

Kui ta lahkub, siis vilgutaks vist küll suurem osa Eestimaad talle rõõmsalt moblaga järele. Ma isegi oleksin valmis selleks lennujaama minema ja vägeva moblashow korraldama. Head teed, Kersti, ja pikka viibimist sulle seal, kuhu iganes sa lähed.

+21
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://vm.ee/et/teave-riikide-ja-eneseisolatsiooninouete-kohta-eestisse-saabujatele#Teised%20riigid

VM-i lehel alla kerides on varajasemate perioodide Euroopa nakkusnäitajad täitsa olemas. Šveits on 500-650, ehk Eestiga samal tasemel.
Kindlasti mitte madalam

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

VM-i lehel alla kerides on varajasemate perioodide Euroopa nakkusnäitajad täitsa olemas. Šveits on 500-650, ehk Eestiga samal tasemel. Kindlasti mitte madalam

8.jaanuari seisuga kenasti üles hüpanud :Šveits 848,1

Tundub et Brigitat sai siin ilmaasjata hurjutatud. Pulmad ka ju vältimatu asi. Mõnel teisel jälle suusatamine .

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Inimesed on küll nii nõrganärvilised – president käis suusatamas ja kohe on näkku sülitamine jne. Reisimas käivad tegelikult paljud, samas kui rakendati kõiki ohutusmeetmeid  – siis miks mitte. Teha sellest draama – no, ei tea, mind see küll ei häiri.

+4
-26
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hämming. Mina istun korralikult koolivaheajal lastega kodus ja president käib suusareisil. Tase. See näitabki eeskuju, kuidas soovitustele tuleks vilistada.

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/koroonapuhangu-kiuste-kersti-kaljulaid-kais-aasta-lopus-sveitsis-suusareisil?id=92220997

FB seinal kirjutab ise 25.12 nii nunnult, et aitäh et veedad jõulud kodus ja kaitsed ennast ja teisi.

Astugu parem kohe tagasi. Halb hakkab juba.

Ringvaates ju seletas, et ei võtnud sihtkohas hotelli  vaid korteri.

Ei võtnud suuri riske, olid värskes õhus 😀

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesed on küll nii nõrganärvilised – president käis suusatamas ja kohe on näkku sülitamine jne. Reisimas käivad tegelikult paljud, samas kui rakendati kõiki ohutusmeetmeid – siis miks mitte. Teha sellest draama – no, ei tea, mind see küll ei häiri.

Manitses teisi kodus istuma ja ise läks reisile. Kahepalgelisus ja valelikkus on tõesti kahetsusväärne.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tal on kogu aeg kuri nägu peas. Vaatasin hommikul ajalehti ja jälle Kersti kurja näoga istub.

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veebruaris läheme terve perega, soovitagu ministeerium mida tahab. Tänase uudise valguses mind ka ei huvita, et eesliin ägab.

Kas sa ütleksid seda näkku ka med.õele, kes ei ole kuu aega oma lapsi näinud?

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veebruaris läheme terve perega, soovitagu ministeerium mida tahab. Tänase uudise valguses mind ka ei huvita, et eesliin ägab.

Kas sa ütleksid seda näkku ka med.õele, kes ei ole kuu aega oma lapsi näinud?

President Kaljulaid juba ütles. Vaata Ringvaadet järgi, mida ta ütles soovituste kohta. Need pole kohustused. Kaljulaid näitas, et teda ei huvita, et eesliinil on raske. Teda ei huvita, et inimesed kaotavad töö. Teda ei huvita, et koolid on kinni ja mina istun lapsega distantsõppel. Tema peab suusatama saama, muidu sureb. Küsimus on liidri eeskujus. Lisaks puudub vastutusvõime, sest õigustab käitumist mitte ei astu tagasi.

+18
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas pr.Kaljulaid oli ainule kes välismaal pühade ajal käis? kui jah siis on ssee muidugi taunitav, aga kindlasti polnud ta ainuke ja ta tegi nõuetekohased testid mis osutusid kõik negatiivseteks. Milles probleem kui kadedus väljaarvata, kas ta kahjustas kedagi?

Urjutage parem neid pidutsejaid kes kahjustasid teisi ja andsid positiivse testi.

+7
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

kas ta kahjustas kedagi?

Ta kahjustas väga tugevalt meie-tunnet. Ma ei teagi, kes on need inimesed, kelle meie-gruppi president nüüd paigutub.

+15
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas pr.Kaljulaid oli ainule kes välismaal pühade ajal käis? kui jah siis on ssee muidugi taunitav, aga kindlasti polnud ta ainuke ja ta tegi nõuetekohased testid mis osutusid kõik negatiivseteks. Milles probleem kui kadedus väljaarvata, kas ta kahjustas kedagi?

Urjutage parem neid pidutsejaid kes kahjustasid teisi ja andsid positiivse testi.

Pidutsemine pole keelatud, on ainult soovitav mitte pidutseda. Miks me neid peaks uurima?

Positiivse testi andnud pidutsejate ja Kaljulaiu erinevus on see, et president on sümbol, ta on sageli fookuses. Pidutsejad on anonüümsed ametnikud (kes on “niikuinii” ebapädevad, alamakstud ja ei viitsi tööd teha) või tavainimesed, kellest “ei olegi midagi oodata”.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kas ta kahjustas kedagi?

Ta kahjustas väga tugevalt meie-tunnet. Ma ei teagi, kes on need inimesed, kelle meie-gruppi president nüüd paigutub.

Mis asi on “meie tunne” Sinu tunne ei ole küll minu tunne ja minu tunne ei ole sinu tunne. Kes need “kelle meie-grupp” ka veel on.

Su probleem on viha. Kui sellest vabaned siis ei ole ka “meie tunnet ega “kelle meie-gruppi”

Uuri välja kus veetsid pühad su iidolid, ehk neutraliseerub su viha.

Muide ka terviseamet pidas pidu. Vahutad edasi oma kelle meie-grupiga või rahuned?

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Küsimus on juhis, kes kutsus rahvast üles jõule kodus veetma. Kadedusega pole siin mingit seost.

+15
-2
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 93 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud President käis suusareisil