Esileht Sünnitus Pressid sünnitusel ja orgasmi puudumine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Pressid sünnitusel ja orgasmi puudumine

Postitas:

Mitmete jaoks ilmselt totakas küsimus, kuid jäin mõtlema…
Kas keegi teab, kas on seost selle vahel, et naine, kes ei saa oma abikaasaga tavapäraselt vahekorras olles kunagi orgasme, sellel on ka sünnitusel presside puudumine tavapärasem? Ühesõnaga kas on seos orgasmi saamise ja sünnitusel presside tundmise vahel. Ehk siis kui naise tupe lihased on nõrgad, kas sel juhul on ka sünnitusel presside tundmine ebatõenäolisem?
Kas pressid sünnitusel tekivad tupes või emakas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:09; 14.04 19:46; 15.04 06:54; 16.04 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei usu, et neil kahel asjal seost on. Mina ka vahekorrast orgasme ei saa, aga pressid on hoopis midagi muud. Need ei sõltu tupe tundlikkusest, vad tulevad kusagilt kehast. Press tundub nagu mingi tugev sisemine häda või tung ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole orgasmi kunagi saanud (ainult unes) ning ma ei saanud sünnitusel üldse aru, et sünnitusvaludel (tuhudel) ja pressidel mingi vahe oleks olnud. Ainult see, et ämmakad käskisid valuga kaasa siis pressida lõpus. Ise ma mingit vastupandamatut soovi pressida ei tundnud. Ja mis seos on sellel üldse tupe lihastega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 18:59; 14.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole kunagi saanud päriselt orgasmi, kuigi varsti täitub juba 15.abieluaasta (mu armas ja abivalmis abikaasa proovinud pea kõike) 2 last sündinud keisriga, 1 ehk keskmine loomulikul teel, kuid mingeid presse ei tundnud. Abikaasa pidi aparaadi põhjal mulle ütlema, millal pressida. Mitte miskit ei tundnud. Nüüd hakkasin mõtlema, et ehk neil omavahel seos.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:09; 14.04 19:46; 15.04 06:54; 16.04 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga valusid ikka tundsid sünnituse ajal? ???? Ja seksist mõnu tunned?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.04 18:59; 14.04 19:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sünnitusvalu tundsin ikka korralikku ning pikalt.Kuigi see ei tohiks asjasse puutuda. Presse aga mitte üldse ja vahekorraski tunnen suhteliselt vähe mõnu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:09; 14.04 19:46; 15.04 06:54; 16.04 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaginaalset orgasmi pole kogenud, aga kahel sünnitusel võimsaid presse küll. Esimesel sünnitusel rohkem ja pikemalt.
Kuna mulle seks meeldib ja kliitori stimuleerimisest saadud orgasmid on kogu aeg olnud, siis pole sügavamaid orgasmipuudulikkuse põhjuseid otsima hakanud. Olen mõningaid kordi olnud niiöelda äärepealt vaginaalset orgasmi saamas, asja käigus sinnapoole liikumas, aga haripunkti asemel on alati tulnud naudingu asemel väljakannatamatu ebamugavustunne ja sellega on orgasmini jõudmine lõppenud.
Seda siiski tean, et pressid on emaka töö, mitte tupe.
Vaaganapõhja- ja tupelihaseid saab treenida, ehk aitab see orgasmile kaasa. Neist esimene on ka sünnitusel kasuks, kui on treenitum. Peale sünnitust kohe kindlasti, muidu on suur oht, et aevastades või köhides tulevad tilgad püksi.

Totakaid küsimusi pole olemas, on ainult hea, kui inimene tunneb huvi 🙂
Vahel on mõned seosed ka loogilised, kuigi kohe seda ei arvaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaginaalset orgasmi ei ole 9 kooselatud aasta jooksul saanud aga sünnitusel presse tundsin isegi epiduraaliga. Mul oli väga pikk sünnitus(42 h).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul enne presside tulekut keerati epiduraali ained kinni, et presside ajal tunneks, millal tegutseda. Huvitav, kas kõigil ei keerata (Eestis)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Orgasmi olen saanud korduvalt,aga presse sünnituse ajal ei tundnud. Kahe kuu pärast uus sünnitus ees,eks siis näis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole ma tundnud ei vaginaalset ega kliitori orgasmi (ok, ükskord olin viimasele üsna lähedal, kuid käskisin lõpetada, sest ei talunud seda).
Tänan, et selgitasite võhikule, mis tekitab presse.
1.lapsega sain 24 tundi valutada korralikult ja lõpetasin erakorralise keisriga ehk pressideni ei jõudnud.
2.lapsega sain valutada ~47 tundi ehk ligi 2 ööpäeva (ok nö aparaadi “presside” ajal polnud enam valu, kuid ka presse polnud).
3.laps sündis väga kiire erakorralise keisriga, sest nabanöör oli väga mitmeid kordi ümber kaela ja laps oli minemas (vajas välja võtmise järel elustamist 4-5minutit). Seega 3.lapsega ei saanud mingisuguseid valusid tunda. Võin vaid Jumalalt tänada, et arstid tegid õige otsuse õigel ajal ning laps tuli täielikult välja ka multiorganpuudulikkusest ning on nüüd tubli ja terve.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.04 15:09; 14.04 19:46; 15.04 06:54; 16.04 22:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pressid ei tule tupest. Emakas pressib. Ilmsel tkui sa ise pole presse tundnud, siis ei teagi. Kes aga presse on kogenud, teavad, et pressitunne ei avaldu kuskil jalgevahel vaid haaravad pigem kogu kõhtu. Ka eelnevaid kokkutõmbeid tunned ju pigem alakõhus, emakas, mitte tupes. Tupp on kõigest koridor….

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:28; 23.04 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul enne presside tulekut keerati epiduraali ained kinni, et presside ajal tunneks, millal tegutseda. Huvitav, kas kõigil ei keerata (Eestis)?

kõik ei tunnegi presse. Mul olid teise lapsega väga nõrgad pressid, tundsin nad ilmselt ära üksnes tänu sellele, et oli teine sünnitus ja oskasin märgata. Ühtki valuvaigistit ei jõutud anda, üpris kiire sünnitus olid, kuid presse ei tundud peaaegu üldse …ei teagi miks, sets samas väljutusperiood sellest nagu pikemalt ei kestnud, et ei saa väita, et pressid oleksid nõrgad olnud või nii 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 14:28; 23.04 14:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pressid on tegelikult refleks lapse pea survest pärasoolele. Nii nagu kakamise ajal.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Sünnitus Pressid sünnitusel ja orgasmi puudumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.