Esileht Lapse ootamine pressides veri

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: pressides veri

Postitas:

Tere!
Mure järgmine. Ehk kellelgi on olnud kokkupuudet. Nimelt kui käin vetsus ja kôht juhtub veidi kinni olema ning nn pressin korra siis tuleb kohe tupest verd. Rasedust 17 nädalat. Üsna raseduse algusest saati on nii olnud. Olen käinud sellega EMOs öeldi, et ei tea kust see veri tuleb.. käisin ka naistearstil, ütles samuti , et ei oska öelda.
Kas see vôib kuidagi ohtlik ka olla?
Emakas pidevalt toonuses ka, hoian mega rahulikku reziimi, et mitte pingutada, enamus päevast lebotan voodis.
Nii pikalt veel rasedust ees, et kas peangi nüüd voodis elama järgmised 23 nädalat ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 22:00; 07.05 13:06; 07.05 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga oled Sa üldse kindel, et veri tuleb tupest? Mitte nt pärasoole hemorroididest?

Kui kaks naistearsti ei suuda Sulle vastust anda, siis Perekool ammugi mitte. Vähemalt mitte adekvaatselt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mure järgmine. Ehk kellelgi on olnud kokkupuudet. Nimelt kui käin vetsus ja kôht juhtub veidi kinni olema ning nn pressin korra siis tuleb kohe tupest verd. Rasedust 17 nädalat. Üsna raseduse algusest saati on nii olnud. Olen käinud sellega EMOs öeldi, et ei tea kust see veri tuleb.. käisin ka naistearstil, ütles samuti , et ei oska öelda.

Kas see vôib kuidagi ohtlik ka olla?

Emakas pidevalt toonuses ka, hoian mega rahulikku reziimi, et mitte pingutada, enamus päevast lebotan voodis.

Nii pikalt veel rasedust ees, et kas peangi nüüd voodis elama järgmised 23 nädalat ????

Kindel,et tupest tuleb ? Ehk on sul hemorroidid ja pressides tuleb sealt verd

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul raseduse lõpus tuli punnitades ka verd, päris korralikult, aga mitte tupest. kuna kõht oli väga kinni, siis ma hemorroide kohe ei kahtlustanud, aga lihtsalt verevarustus ju ka suureneb väga oluliselt ja ju punnitasin end katki. aga jah, eks see verevarustuse suurenemine võib ajutisi veenilaiendeid tekitada küll, mul tulid rindade vahele kohe käega katsutavad laiendid, mis vaikselt kaovad nüüd. pidi täiesti tavaline asi olema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka algusest peale määrinud ja veritsenud,arst kirjutas duphastoni tbl ja peale seda kadus määrimine ja veritsus.
Kõhukinnisusega olin ka hädas,11n käisin samuti verejooksuga emos,kus tuvastati et emakas toonused ja anti selleks 4 päeva tabletid koju kaasa ja kästi hästi rahulikult olla pluss suurendati duphastoni kogust 3-ks päevaks nii et pidin iga 4h tagant tbl võtma.Õnneks see kõik aitas suht ruttu ja hetkel kõik korras.
Kõhukinnisusega võiksid süüa kiivisid mina sain neist sellel puhul abi.Söön igapäev 2 kiivit ja kõht käib ilusti läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kestis kinnisus kuni lõpuni välja. Ei aidanud miski. Olid(on) välimised hemmoroidid ja tuli mul ka paar korda verd. Ja ikka nii, et pott punane ja ehmatas korralikult ära.
Seda, kas veri tuleb pärakust või tupsest, saab kontrollida nii, et kui lähed järgmine kord kakale, hoia vatsupaberit tupeava juures. Kui see peale häda puhas on, siis tuleb veri pärakust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Aitäh teile kaasa môtlemast. Veri tuleb ainult tupest, pärakust ei tule tilkagi.
Ühel tuttaval oli samasugune asi aga ei kaasnenud sellega emakatoonuseid. Môtlesin, et siin ehk keegi kellel punnitades tuli/tuleb ka tupest veri ja sellega kaasnevad ka toonused.
Küsin just seetôttu, et kas see vôib kuidagi nagu ohtlik ka olla vôi ei peaks muretsema.
Platsenta oli eesasetusega ka, et kas see vôib kuidagi pôhjustada seda?
Veri on hästi helepunane ja tuleb korra vôi kaks korda kui pühin(tupe piirkonda) ja jääb kinni kohe.
Algul arvasin ka , et ehk pärakust aga tuppe seest nö katsudes on tupp verine olnud ja noh EMOs ka ju öeldi, et jah tupes on veri aga ei teatud, et kust tuleb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 22:00; 07.05 13:06; 07.05 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas arst on maininud, et sul emakas asub hästi all?? Mul oli ka alguses nii paar korda, arst ütles, et kindlat põhjust ei oska öelda, aga arvab, et sellest, et emakas oli tol ajal hästi all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle arst ei ole selles osas miskit maininud, et kas emakas on all. Viimane UH, mis tehti siis kui beebi oli 13n vana siis ise nagu vaatasin kûll, et vaatles selle UH aparaadiga küll hullult alt.. nagu alustas naba alt vms ja siis seal poldki beebit ja viis selle ultraheli aparaadi ca nabast 8cm alla poole vôi teistel ka emakas umbes seal? ????
Oeh ei tea neid asju kohe üldse ja samas hirm kah, et äkki wc-s käimine vöibki kuidagi beebile liiiga teha ja kardan kôvasti aevastada jne. Siiani emos käies ka kôik korras olnud ja süda ilusti löönd aga hirm ikka katkemise ees ja enneaegse sünnituse ees jne.
Ja noh kôige nômedam, et arstid lihtsalt ütlevad, et nemad ei tea kust see veri pärit agaaa uuringuid ka ei tee ja kuskile ei saada ka, et kas lihtsalt ükskôiksus? Vôi ongi see siis nii “suvaline olukord” ja ei pea muretsema ????????‍♀️
Igatahes ei osanud muud teha kui perekooli kirjutada ja teiste kogemustele tugineda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.05 22:00; 07.05 13:06; 07.05 18:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuleb ka nr kahel käies tupest hästi natuke heledat verd. Mul on kolmas rasedus ja esimese kahega on ka veritsenud (eriti palju peale vahekorda) lapsed ôigeaegsed ja terved, seega ei muretse.
Ma arvan, et kui sul on mônda aega see olnud ja samas emos ilmselt vaadati, et lapsega kôik korras, siis ära muretse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot-oot: kas sul on diagnoositud platsenta EESASETUS? Mitte et platsenta asub eesseinas? Neil kahel on VÄGA suur vahe.
Platsenta eesasetuse puhul esineb üsna sageli verejookse, ja selline seisund vajab regulaarset kontrolli.
https://www.inimene.ee/haigused-ja-seisundid/list/haigused-ja-seisundid/platsenta-eesasetsus-794

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine pressides veri

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.