Esileht Koolilaps Prillid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Prillid

Postitas:

Meil sai laps juba poole aasta jooksul teised prillid ja kuna kulutus pole kuigi odav (raamid jäid samaks vahetasime vaid klaasi) siis tekkis küsimus, et kas lastele on ette nähtud haigekassa poolt nt mingit toetust selles osas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 12:24; 05.03 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma tean, et kov-st on võimalik toimetulekuprobleemide puhul prillide kompenseerimist taotleda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kohe küsiks, et kus te saite vanadel raamidel klaasid ära vahetada. Mulle poes väideti, et nii ei tehta tavaliselt. Uued klaasid – uued raamid. Ma saan aru küll, et see kauplusele kasulik, kui koos uute klaasidega uued raamid osta ja nii nad siis ka toimivad, aga tahaks nendega vaielda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikuses peaks enamustel prillidel saama klaase eraldi vahetada. Mõnikord lihtsalt tekkib küsimus selle otstarbekuses, sest lapse kasvades võivad olla raamid juba väikseks jäänud ja vahel sooduspakkumiste ajal saab uued prillid isegi soodsamalt soetatud, kui lasta vanadesse raamidesse uued klaasid panna. Aga kuna just sai ostetud korralikud metallraamidega prillid, siis vahetasime vaid klaasid. Kuna aga elame Tallinnast väljaspool, siis muret valmisas see, et klaaside vahetuse peale kulus nädal, kuna kohapeal klaase ei vahetatud ja nii pidi laps seni prillideta hakkama saama. Kuna aga nüüdsest tuleb lapsel prille alaliselt kanda, tuli haknida ka teised prillid, juhuks kui ühtede prillidega midagi juthub või need nt kasvõi vanaema poole ununevad. Otseselt toimetuleku raskusi pole, aga kuna tõesti lühikese aja jooskul tuli selle peale ikka korralik summa panna, siis seepärast ka küsisin. Tänan vastuse eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.03 12:24; 05.03 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

haigekassast ei saa midagi. tegelikult on see ülekohtune, eriti kui peres on mitu prillikandjat last. päris suured summad kuluvad ja ostmata neid jätta ju ei saa. minu meelest on prillid samasugune vajadus, nagu tallatoed, isiklikud abivahendid ravimid jne. vähemalt laste puhul võiks olla mingisugune toetus, sest uusi prille tuleb päris sageli osta võrreldes täiskasvanuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil on peres 4 last.1 aasta jooksul sai ostetud kolmele lapsele prillid.prillid maksid kõik kokku 300 euri.õnneks meile tagastas linnavalitsus 150 euri.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult vahetatakse raamidel klaase. Kahjuks on klaasidel raamide vahetamine keerulisem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Prillid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.