Esileht Koolilaps Prillide hind

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Prillide hind

Postitas:
Kägu

13-aastane laps saab prillid. Kui palju teie laste prillid on maksma läinud. Siis tean kasvõi umbkaudu arvestada. Kuna laps on ikkagi juba suur, siis on ka välimus oluline ja päris 70-euroseid plastraame on raske leida.

Kui palju u maksavad klaasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

200-ga arvestaks. Klaasi hind sõltub, kui suur miinus, kas on vaja õhemaks teha, mis töötlusi peale tahad (peegeldusvastane, toonitud, ekraanikaitse), kas plastik või klaas. Jälgi prillipoodide kampaaniaid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hind sõltub väga palju plastikklaaside tugevusest (st kas on õhendatud klaasid või mitte) ja sellest, et kas on silindriline komponent juures. Tavalised klaasid saab suhteliselt odavalt. Ka raamide puhul on hinnad erinevad. Mina soovitan minna erinevatesse prillipoodidesse raame proovima ja prillide hinda küsima. Raamide valik on igal pool erinev. Kõige soodsamad prillid olen saanud Optikalaborist, aga on võimalik ka nii teha, et ühest kohast ostad sobivad raamid ja teises kohas lased klaasid sisse panna – nt Optikalaboris olen sellist teenust saanud, aga Instrumentariumis tahetakse, et ostad raamid ja klaasid korraga.

Kui leiad odavamate raamide seast sobivad ja klaasid ei ole mingid erilised, siis võid ka alla 70 euroga hakkama saada: odavamad raamid maksavad alates 30 eur ja klaasid võid saada paarikümne euroga. Igasugused pinnakatted lisavad hinda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mitu paari prille tellinud siit: https://www.selectspecs.com/

Retsept peab sul olema, ise täidad lahtrid, see ei ole keeruline. Kõik silmavahed, silindrid (kui on) jms saab sinna kirja panna, veidike ootamist ja saad prillid vabalt 70 euro eest, mis muidu Eestis maksaksid 200-300€.

Tellimisel peaks küll nii palju teadma, et mis tüüpi raamid näokujuga sobivad. Võib esmalt käia poodides raame proovimas, siis on selge, kas ümmargused, piklikud, peenikesed, tugevamad vms.

Igal juhul ma olen selle selectspecsiga väga rahul, palju suurem valik raame.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas raame saab reaalselt taaskasutada? Mul on lapsest jäänud prilllid alles, pole raatsinud prügikasti visata, aga kas kellelgi on nendega üldse midagi teha?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 13a sai just enne jõule. Kuna esimesest prillipoest öeldi, et esimeste prillide eel tuleb lapsele midagi silma tilgutada, mida teeb vaid arst ja neil sellist arsti polnud, pöördusime järgmise juurde, kus oli arst. See testis ja vaatas (midagi silma ei tilgutanud, öeldes, et antud lapsel polevat vaja) ja määras prillid nõrga lühinägevuse jaoks koolis kasutamiseks. Kokku läks kõik u 130 eurot, aga asi oli raamides – laps valis kallimad raamid. Õnneks anti neile prillitoos kaasa. Oleks võinud ka 60 euroga saada, kui oleks odavad raamid valinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks raamidele/klaasidele ja lisaasjadele sõltub hind ka sellest,kuidas on selles kohas üleüldine hinnatase.  Oma lapsele olen saanud hea hinnaga prille Silmajaam Optikast.    Eelmisel aastal soetatud prillid ( klaasid õhendatud, ekraanikaitse, uv-kiirguse jms lisadega, mis tõstavad hinda) olid 160 kanti,  aga  mujal tuntumates prillipoodides pakuti hinnaks 400 euri (isegi üle).  Ehk pole mu laps nii nõudlik ka, aga ta ei leidnud küll, et 400 eurosed oleksid olnud kuidagi vastupidavama raamiga, mugavamad või sobivamad.

Pole küll teiste prilliraame taaskasutanud, aga oma lapse puhul oleme vanade raamide sisse pannud ka uued klaasid, kui raamid iseenesest veel suuruse poolest sobivad ja muidu korras.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas raame saab reaalselt taaskasutada? Mul on lapsest jäänud prilllid alles, pole raatsinud prügikasti visata, aga kas kellelgi on nendega üldse midagi teha?

Plastraam võib puruneda. Meil on ühe korra õnnestunud uued klaasid panna ja teisel korral läksid (teised raamid) katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustuseks võta kõige odavamad klaasid, sest sellises vanuses lapsel läheb prilliga harjumiseks aega ja need võivad lihtsalt katki minna või kaduda. Ära mine mingisse kahtlasse poodi. Ostsin ise omale plastikraami (kõige odavamad) mingist kahtlasest prillipoest Lõunakeskusest 2 paari korraga, sest hind oli maru odav. Üks paar läks katki karbis seistes, lihtsalt klaasi kõrvalt mõranes ära. Instrumentaariumis on koguaeg mingid aled ja väga okei kvaliteet. Ära lase omale klaasidele mingeid lisakihte ja asju pähe määrida, esimesed prillid lähevad puhtalt harjumise nahka. Hiljem tasub juba vajadusel rohkem investeerida. Lastele on seal poes mu meelest soodne valik (alla 100 peaks juba saama raami valida küll). Arvesta paarisaja euroga, aga olen aus, ise olen sealt ostnud viimased paarid kõik ca 150 euroga või isegi alla selle.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise aasta lõpus just tellisin teismelisele uued prillid. Raamid valisin poetöötaja soovitusel, klaasid õhendatud silindrid ja ka mingi ekraanikaitse peale – kokku 230 eurot. Olin palju hullemaks valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prillide kangusest ja klaaside katetest sõltub hind samuti. Väiksema miinuse puhul oleme  umbes 150 euroga hakkama saanud. Raamid valisime metallist ja lapsele sobivad. Vanemal lapsel on miinust juba umbes 4 ja tema prillid on 200 eurot või pisut peale tulnud.

Kui lapsel nägemine veel muutub, siis ilmselt aasta pärast on vaja uued prillid osta. Seega pole kõige kallimaid katteid vaja võtta, aga odavamate katetega on prillide puhtana hoidmine raskem. Ja mu noorem laps pole senimaani suutnud harjuda pidevalt prille kandma, kuigi esimesed prillid sai juba ligi 2 a tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Instrumentaariumis praegult soodukad. Nägin just telekast reklaami.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu 17-aastasel läks veidi üle 320, millest suurem osa oli klaaside hind. Tal suht tugev miinus, õhendamine, katted jmt.

Tal praegu teised Ray-bani raamid järjest, esimesed plastraamid kestsid ligi 3 aastat ja tegid läbi ka klaasivahetuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamike kogemused on siin kallimad kui minu omad. Laps on 14 aastane, prillikandja olnud viimased 3 aastat. Kuna selles vanuses miinus ikkagi võib suureneda, siis oleme vahetanud prille kord aastas.

Laps ei ole ülivaliv, kuid ilmselt päris turult ostetud prillid ka ei sobiks. Lapse prillid oleme ostnud instrumentariumist. Mulle tundub, et seal on alaliselt mingit sorti ale ligikaudu 40%.

Raamid on olnud titaanist või metallist, igaljuhul pole nendega midagi erilist juhtunud, tunduvad üsna vastupidavad. Firmad on olnud Timberland ja Hilfiger. Noorte seas vist üsna populaarsed. Klaasid olen teinud kõige tavalisemad, ei ole seal mingeid erilisi kihte ega kaitseid. Hind siis selle parasjagu kehtiva soodustusega on olnud ca 110-120 eurot. Viimase paari ostsime suvel. Võimalik, et tõesti on hinnad tõusnud, kuid tasuks jälgida, kas poes on parasjagu allahindlus või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas oled prillid saanud juba?

Võin niisama ära anda Instrumentariumi sooduskuoongi 50% raamid ja prillid. Kehtib kuni 03.02, asub Tartus, aga võin ka postiga saata.

v2ike.p2ikseke@gmail.com

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, kas oled prillid saanud juba?

Võin niisama ära anda Instrumentariumi sooduskuoongi 50% raamid ja prillid. Kehtib kuni 03.02, asub Tartus, aga võin ka postiga saata.

v2ike.p2ikseke@gmail.com

Aitäh! Nii armas. Prillid on siiski juba ostetud. Saime ka raamidelt 50% soodustust ja kokku läks ca 200.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Koolilaps Prillide hind