Esileht Kodunurk Prillide puhastamine.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Prillide puhastamine.

Postitas:

Kuidas prille säravate ja kirkatena hoida? Olemas prillipuhastuslapp, kuid see ei ole nii tõhus. Vahel pesen kraani all ka. Pidevalt on prillid tuhmid, tolmused, udused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhastan sama vahendiga, millega ekraane jm displeisid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus pesen prille sooja veega ja kuivatan õrnalt wc-paberiga. Töö juures on niisked Würthi prillipuhastuslapid (nagu kondoomipakikesed), need on parimad prillipuhastajad, mida kasutanud olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 15:46; 10.12 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka sama mure, et prillid ei seisa üldse puhtad. Kas neid Würthi puhastuslapikesi saab tavalisest poest osta, nagu Prisma või Selver?
P.S Ma nii umbes aasta tagasi, suhteliselt värske prilliomanikuna tegin samasuguse teema. Siis keegi käratas siin kohe südamest, et kui loll saab olla, et prillide puhastamise kohta foorumis nõu küsida 🙂 Hea meel oli kohe leida siit see teema, et on “lolle” teisigi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas neid Würthi puhastuslapikesi saab tavalisest poest osta, nagu Prisma või Selver?

Ei ole näinud ja eriti ei usu. Ilmselt vaja sammud würthi seada. Meil on olnud ka Stokkeri omad ja 3M omad. 3M olid ka head, stokkeri omad veidi liiga märjad, võibolla need sobivad rohkem mingitele kaitseprillidele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 15:46; 10.12 20:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prillipoodides on ka müügil spetsiaalseid pihustatavaid puhastusvahendeid prillidele. Minu meelest väga head. Olin ka sama probleemi ees varem, et ei saa prille puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Prillide puhastamine.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.