Esileht Koolilaps PRIMARKI soojad magamisriided

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: PRIMARKI soojad magamisriided

Postitas:
Kägu

Oskab keegi öelda, kus neid järelturu kaubana müüa? Mul on nii poisile kui tüdrukule 122-146 sooje tudukaid pakkuda, kuid eestlastel vist on nii soojad korterid, et talvel neid vaja pole 🙂

Olles ise extra välismaalt neid ostmas käinud ja meil olid küll suureks abiks jahedas elamises. Kuhu pakkuda? Osta.ee? Yaga.ee?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Primarki ei osta keegi järelturult. Nende poes on ühe uue pidžaama hind 3-5 eurot. Mis hinda sa veel kasutatud asja eest otsid?

+5
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Primarki ei osta keegi järelturult. Nende poes on ühe uue pidžaama hind 3-5 eurot. Mis hinda sa veel kasutatud asja eest otsid?

Kust sa siit sellise hinnaga ostad? Arvesta ikka transpordikulu ka sisse.

+1
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki hotelli ja lennupiletid ka?

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki hotelli ja lennupiletid ka?

Jah. Kui su ainus eesmärk on sõitas Primarki ostlema, siis lähevad kõik kaasnevad kulud kauba hinnale otsa. Ehk siis kui teemaalgatajal on pakkuda müügiks midagi, mida siit ei saa ja ka netist tellida ei saa, siis ei saa ka väita, et järelturult neid asju keegi ei osta, sest uue saab nii odavalt. Ei saa ju. Ei saa ju minna ja lihtsalt osta. Aga kus järelturu kaupa müüa, seda ma küll ei tea.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma oma laste asju müün FB Marketplace’is ja Yagas. Viimasel ajal Yagast ostetakse kiiremini ära.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane riiete kogumiskasti.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen ka ise proovinud laste väikseksjäänud riideid müüa ja üldiselt arvan, et kogu jamamine ei tasu vaeva. Väga mark on iga 3-eurost särgikest igast küljest pildistada ja mõõdulindiga kaenlaaugust mõõta ja pärast ostja jaoks veel eraldi alläärest või kaeluse suurusest mõõte-pilte saata jne. Ja siis tuleb postipakk tagasi koos tigeda teatega, “See särk on kulunud!” Keerutad siis särki käes, vaatad vastu valgust – ega näe küll, et kuskilt kulunud oleks. Aga ostjale tundus nii.

Müüa on mõtet suuremaid asju, nt üleriideid ja jalatseid.

Kokkuvõttes, kui sa just pole koduperenaine, siis pole mõtet riidetükkidega jamama hakata, vaid jaga need laiali tasuta või hulgi. Ise kogusin suurema hulga terveid ja korralikumaid riideid numbriga näiteks 122-134 kokku ühte kasti ja müüsin selle kasti 15 euro eest maha. See 15 eurot oli siis riiete pesemise, triikimise, korda tegemise, sorteerimise ja pakkimise eest ja sobis nii mulle kui ostjale.

+7
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja siis tuleb postipakk tagasi koos tigeda teatega, “See särk on kulunud!” Keerutad siis särki käes, vaatad vastu valgust – ega näe küll, et kuskilt kulunud oleks. Aga ostjale tundus nii.

Lisaks on osad ostjad peast soojad. Üks ostis minu käest soojad POP-i talvepüksid ja siis ütles, et põlvel on auk, kas võtan tagasi. Mingit auku ei olnud, ka pildil ei olnud, aga tema väitis, et ma olevat pükstest uuena pildid teinud ja siis kasutatuna ära müünud. Ütlesin, et saada siis tagasi, maksan raha tagasi. Ja vaatan, kääridega lõigatud auk põlve peal. Ma oleks niisamagi tagasi võtnud, selleks poleks olnud vaja asja katki lõigata. Igatahes õmblesin augu siis kinni ja panin uuesti müüki, kirjutasin juurde ka, et auk on põlvel. Ja sain oksjonil suurema summa, kui see esialgne müüja pakkus. Aga no sellise jaburduse peale annab ikka tulla, et rikun ise asja ära, kui ümber mõtlen ja saadan tagasi.

+10
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsel ajasid need naha sügelema. Materjal ei hinga ja on ebamugav. Iga laps on muidugi erinev, aga mina neid enam ei osta.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu lapsel ajasid need naha sügelema. Materjal ei hinga ja on ebamugav. Iga laps on muidugi erinev, aga mina neid enam ei osta.

Minul titasid ei ole enam. Seega tita naha sügelemisest Primarki toodetega ei tea. Oleme palju tooteid sealt ostnud, tavalised puuvillased hilbud paar eurot tk. Keegi ei sügele. Poiste viigikad, puuvillased muidugi ei ole puhas sünteetika 14-16 eurot. Väga hästi istuvad.

+2
0
Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Koolilaps PRIMARKI soojad magamisriided