Esileht Ajaviite- ja muud jutud Prioriti kaart

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Prioriti kaart

Postitas:
Kägu

Tere! Kellel kogemusi Swedpanga platinum kaardiga kaasneva prioriti passiga. Internetist saan vastakat informatsiooni. Kas sellega kaasneb siis tasuta piiramatu külastus lennujaamade loungedes ja kas pereliikmete eest peab juurde maksma.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need vist on erinevad. Minul on hetkel see, et mulle on tasuta ja kaaslastele tasuline. Enne oli mul Priority selline, et kõik olid soodsad, aga tasulised. Seda ma ei tea, kas need on ajas muutunud või inimesi pidi erinevad või panku pidi erinevad vms.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli kunagi see kaart. Kehtis ainult teatud lounge’idele ja enamikes pidi veel maksma ka. Mind häiriski kõige rohkem see näpuga järje ajamine, et kuhu ma siis minna tohin või siis lounge’i leti taga ootamine, et töötaja kindlaks teeks, kas võin sisse minna või mitte.

Teine teenus, mis sellega kaasnes, oli lennujaamas õige väravani juhatamine. Et helistad neile, nemad teevad kaardi lahti ja telefoni teel juhendavad sind (telefoniarve tuleb sellevõrra ilmselt üsna suur). Mul endal pole seda kunagi vaja läinud, aga eakatel vanematel võiks küll kasuks tulla.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Internetist saan vastakat informatsiooni. Kas sellega kaasneb siis tasuta piiramatu külastus lennujaamade loungedes ja kas pereliikmete eest peab juurde maksma.

On ju kirjas, et 27 USD maksad ja kaaslane samuti 27 USD. Kui maksad 160 eur aastas juurde, on sulle tasuta, kaaslasele 27 USD.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seoses muudatustega Priority Pass teenust pakkuva partneri hinnakirjas, muutub alates 01.11.2019 Priority Pass lounge’ide külastuse tasu. Varasema 27 USA dollari asemel hakkab ühe külastuse hind olema 28 eurot. Visa Platinum krediitkaardi omanikule on lisapaketi olemasolu korral Priority Pass lounge’ide külastused tasuta.
Lisapakett on valikuline ja selle maksumus on 160,20 eurot aastas.

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Prioriti kaart