Esileht Väikelaps probiootikumi soovitusi?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: probiootikumi soovitusi?

Postitas:

Kes oma väikelapsel ja milllist preparaati kasutanud? Kuidas mõju? Lapsel kakamine veidi ebaregulaarne ja vahel ka kõht valutab, ärritub ka viimasel ajal kole kergesti. Beebina kasutasime me rela tilku, mis vist täitsa sobisid, aga praegu proovides tegid hoopis kõhu lahti. Neid sorte nii palju, ei oska valida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kahesel kasutanud, kui tal oli (arvatavasti) rotaviirus. Mitu nädalat oli kôht lahti, siis paar päeva isegi haiglas, ja pärast tegime siis probiootikumikuuri. Valisin sellise, mis justnimelt ilma maitseta, et saaksin toidu sisse segada, sest maitsestatud asju see laps keeldub vôtmast. Oli kapslis, panin siis iga päev kapsli sisu kas puuviljapüree vôi jogurti sisse. Ainult vist piim ega kuum jook ei tohi olla. Toimeaine oli saccaromyces boulardii, see vist klassikaline, nimi Ultra Levura vist. Vaatan küll, et alates 6a see, igaks juhuks vôid konsulteerida perearstiga valiku osas. Paljud annavad Gefiluse tilku. Kôhulahtisus vôis su lapsel ka kuskilt mujalt tulla, aga ega ei tea ju täpselt. Ega kakat tagasi ei hoia? Hiljuti potil hakanud käima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

S.Boulardii pole rangelt võttes piimhappebakter ega probiootikum. Kasutatakse kõhuhädade puhul normaliseerijana- kinnise kõhu teeb vedelamaks, lahtise kinnisemaks, reisikõhulahtisuse jms raviks.

Minu lasteel maitseb LactoSeven lastele mõeldud tabletid: https://www.apotheka.ee/lactoseven-kids-narimistbl-n20-pmm0146602ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Soovitan soojalt proovida Enteroli kui on kõht korrast. Minu lastele aitab see alati. Ja kui kõht korras siis võiksid teha probiootikumi kuuri. Ecosh näiteks.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps probiootikumi soovitusi?