Esileht Ilu ja tervis Probiootikumide liigtarvitamine.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Probiootikumide liigtarvitamine.

Postitas:

On see võimalik ? Jaanuaris tarbisin antibiootikume, nendega koos ka lactosevenit. Peale seda on tekkinud väljaheitesse lima ja päeval on vaja kanda pesukaitset, kuna  seoses hemmoroididega on see saanud ka päeval probleemiks.  Hemmoroidid muidu, elu ei sega ei valuta ei veritse. Aga on ju olemas ka prebiootikumid, kas neid ka tarvitate ? Lihtsalt kuulaks teie kogemusi, teisipäeval saan arstile nagunii.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 21:13; 10.05 23:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajad päris segast siin. Mis lima, mis hemoroidid ja pesukaitsed???? Proovi end väljendada selgemalt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probiootikumisega ja prebiootikumidega tuleb ettevaatlikum olla ärritunud soole puhul.

Nagu kõik toidud, ei pruugi tundliku soolestikuga inimesele ka kõik probiootilised tooted sobida. Koostises olevad prebiootikumid on sageli sellised ained, mis sooleärrituse vaevusi hoopis suurendavad. Seetõttu soovitatakse mõnel tarbida probiootikume ilma prebiootikumideta. Ja probiootikumidest eelistada bibidobakteritel põhinevaid ning vältida laktobatsille (v.a. liik Lactobacillus plantarum reeglina sobib).

Minul on see teema, et pean valima, suvalist probiootilist toodet võtta ei saa.

Muid probleeme seoses probiootikumidega ei tea.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ajad päris segast siin. Mis lima, mis hemoroidid ja pesukaitsed???? Proovi end väljendada selgemalt.

Ma ei saanud ka üldse aru, mis seos on hemorroididel pesukaitsmetega, kui hemorroidid ei veritse.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see teema, et pean valima, suvalist probiootilist toodet võtta ei saa.

Milliseid Sa tarbid ? Ma olen kasutanud seda lactosevenit ja ju see mulle siis ei sobigi, kui tekitab lima .

Kui lima on rohkem ja hemmoroidid ka kahjuks siis paraku ongi asi läinud nii hulluks et vaja päeval pesukaitsmeid kasutada. Ei hakka peenemalt seletama lahti, kes saab aru see saab, kui viitsib siis vastab, kes ei saa aru see võib järgmise teema avada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.05 21:13; 10.05 23:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Probiootikumide liigtarvitamine.