Esileht Pereelu ja suhted Probleem ämmaga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )

Teema: Probleem ämmaga

Postitas:
Kägu

Mõtlesin siia kirjutada ning veidikene nõu kõrvalistelt isikutelt küsida. Nimelt on tekkinud probleem ämmaga. Proovin võimalikult täpselt olukorda selgitada, siis ehk oskab keegi ka nõua anda mida sellises olukorras teha.

Nimelt ämm elab Soomes. Ta andis meie käsutusse oma korteri, kus saame mehe ja lapsega elada. Ta ütles, et ah, palju tema siin üldse käib ja pigem vaid käib vaid külas meil ning me tehku siin mis me tahame. Ta lubas meil remonti teha ning ümberkorraldusi ning tundis rõõmu, et ta ei pea enam Eesti korteri pärast muret tundma, kuna meie ise tegeleme sellega. Muidugi me olime nõus. Tegelikkus oli see, et abikaasa ema on Soomes ca kuu aega järjest ning kaks kuud siin. Kui kedagi peaks huvitama, siis tal on ka abikaasa Soomes, kes käib tööl, kuid tema ise mitte. Elatub Soome abirahadest ning mõnesmõttes ka petab raha välja, väites Soome sotsiaalkindlustusametile juba aastaid järjest, et tal on “lahutus käimas”. Eestis viibides ta ei ostnud vahepeal mitte midagi isegi külmkappi, rääkimata kommunaalarvetest, mida võiks ikka ju kanda ka tema, kui ta nii pikalt siin viibib. Mehel sai mõõt tol korral täis ning ütles, et nüüd peab ka tema maksma vett, elektrit ning muid olmekulusid, kuna ta viibib siin nii pikalt. Oli solvumine ning ta oli üsna vihane sellepärast, kuid nüüd on ta neid maksma lõpuks siiski hakanud. Meil on abikaasaga pereettevõte ning praegu on nagu kõigil teistel ettevõtetel majanduslikult rasked ajad. Terve veebruar, kui ämm Soomes viibis, siis meil polnudki reaalselt aega temaga suhelda. Talvevaheajal oli kokkulepitud, et laps läheb nädalaks tema juurde Soome ning tulevad koos tagasi, kuid kuna koolis tekkisid lapsel probleemid valetamisega ning muudel teemadel, siis karistuseks otsustasime, et Soome ei lähe – ehk teinekord siis mõtleb, enne kui tegutseb. Asjast sai kohe räägitud ämmale, ca paar nädalat enne vaheaega, et nüüd nii on ja laps ei tule Soome vaheajaks. Kõik oli korras, ta sai aru ja sellega oli asi lõppenud.
Ämm tuli nüüd teisipäeval teadmata ajaks siia “külla”. Ta jõi 5 pudelit shampust ning hakkas sellist tsirkust korraldama, et ma kohe ei oskagi midagi selle kohta öelda. Järgmine päev oli koolipäev ning ämm otsustas muusika täiesti põhja panna kell 23:00 öösel. Laps läks paluma teda, et ta vaiksemaks paneks, et tal on homme ju koolipäev ning ämm keeldus. Siis ta käis meie magamistoa ukse taga lärmamas ja laulmas. Tundus nagu oleks nimelt mingisugune kius inimesel sees, sest sellist trianglit ma pole küll varem ealeski näinud. Järgmise päeva hommikul laps tuli meie juurde ning oli kuulnud kuidas ta vanaemaga rääkis, et me oleme m*nnid ning tema võib meid igakell välja visata kui hing seda soovib. Laps ütles, et ta oli selle peale nutma hakanud.
Hommikul ootasin kuni ta ärkab ning siis läksime mehega koos küsima, et mida ta korraldab. Ta ütles, et tema on omas kodus ja teeb mis ta tahab. Ma kohe küsisin, et mis juttu ta lapse kuuldes räägib, siis nähvas, et lipsas jah huultelt välja. Küsisingi otse, et nagu mis teda vaevab, siis ta hakkas mingisugust täielikku seosetut juttu ajama, mis tundus nagu väljamõeldud vabandustena. Ta mainis seda, et me ei lubanud last Soome tema juurde ning mis karistamine see veel selline on. Ma ka ärritusin ning ütlesin, et tema on vaid vanaema ning jäägu oma liistude juurde. Meie otsustame mida 8-aastane laps teeb või ei tee. Igatahes see vaidlus läks nii labaseks ära nagu kuskil Võsa-Petsi saatesse oleks sattunud.
Kõige veidram on see, et keegi pole isegi mitte talle halvasti öelnud, ei ole väga kuukene suhelnudki, kuna lihtsalt pole pereelu kõrvalt aega olnud. Reaalset põhjust miks ta nii käitus me mehega ei saanudki ning nüüd istumegi siin ja käime üksteisest nagu õhust mööda. Küsisin tüli ajal ka, et mis ta tahab selle käitumisega saavutada. Et kas ta tahab, et me kolime välja või mida? Siis ta kisendas vaid, et temal on kõrini hea ämm olemast ning nüüd harjuge sellega ära. Rääkida on selle inimesega jumala võimatu, kuna ta ise ei adu mitte midagi.  Väga ebameeldiv on nii olla üldse siin, et ütlesin mehele, et võiks üürikorteri otsida, kuid mehel on mingisugused omad veidrad põhimõtted, et kui anti siis ei käi nii elu, et kui talle ei sobi järsku midagi siis me peame oma kotid kokku pakkima.
Ma ei saa isegi rahulikult kööki süüa tegema minna, ilma et pulss ei tõuseks. Ma kohe ei teagi mida sellises olukorras teha, seetõttu kirjutangi siia.

+9
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Päris oma kodu peate otsima. See on siiski teise proua korter.

+57
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just. Olen ise seda sama meelt, kuid pigem oligi see, et inimene ise andis selle korteri meile ning tegutseme siin, remondime. Tegemist on siis 1920 aastal tema vana-vanaisa ehitatud kortermajast, millest pool püstakut kuulub siis talle. Üks korter sellest püstakust on müüdud ning all elab ämma ema. Tema korter on samuti ämma nimel. Ma ise tõesti sooviks minema kolida, kuid kohe sekundi pealt see kõik ju ei käi.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nimene ise andis selle korteri meile ning tegutseme siin, remondime.

Juriidilised asjad käivad paberite kaudu. Lõpuks lahendate asju kohtus. Mis puudutab keeleäpardusi, siis eks need ole sealpool igapäevane nähtus.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse pole küll taolise asja pärast soovi minna. Polegi põhjust ega ka meie kummagi nimel pole midagi. Aga lihtsalt mõtlesin, et ehk oskab keegi mingisugust nõu anda, et kuidas sellises olukorras toimida. Kas peaksin rääkima veel? Mida teha? See tundub nagu nii lapsik ja nõme, et sellises olukorras üldse olla. Nii keeruline on temaga midagi rääkida, kuna sealt tuleb vaid õigustusi, et tema teebki mis tema tahab ja nii edasi.
Unustasin lisada, et samal päeval, kui see tüli oli, siis tuli laps koolist ning rääkis mulle veel, et mis ämm oli rääkinud oma emaga. Laps viibis siis all vanavanaema juures ning kuulis kõike pealt. Siis mees läks küsima, et mis jutt see on, siis väideti et ei ole keegi sellist midagi öelnud. A’la kehv jutt meie tööst, siis see väljaviskamise jutt. Ämm ütles, et laps valetab, siis kahjuks pidin lapse sinna sisse tirima ning läksimegi alla, kus nad koos olid ning laps ütles, et ma pole midagi valetanud ja nuttis. Ämm rõhus sellele, et laps valetab, et alles oli ju ka probleem sellest. Laps senini räägib, et ta vannub ausõna, et ta ei valetanud ja räägib ausalt. Pigem on tunne, et nüüd jäädi selle kõigega haledalt vahele ning loodeti, et saab lapse kaela kõike ajada.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin siia kirjutada ning veidikene nõu kõrvalistelt isikutelt küsida. Nimelt on tekkinud probleem ämmaga. Proovin võimalikult täpselt olukorda selgitada, siis ehk oskab keegi ka nõua anda mida sellises olukorras teha.

Nimelt ämm elab Soomes. Ta andis meie käsutusse oma korteri, kus saame mehe ja lapsega elada. Ta ütles, et ah, palju tema siin üldse käib ja pigem vaid käib vaid külas meil ning me tehku siin mis me tahame. Ta lubas meil remonti teha ning ümberkorraldusi ning tundis rõõmu, et ta ei pea enam Eesti korteri pärast muret tundma, kuna meie ise tegeleme sellega. Muidugi me olime nõus. Tegelikkus oli see, et abikaasa ema on Soomes ca kuu aega järjest ning kaks kuud siin. Kui kedagi peaks huvitama, siis tal on ka abikaasa Soomes, kes käib tööl, kuid tema ise mitte. Elatub Soome abirahadest ning mõnesmõttes ka petab raha välja, väites Soome sotsiaalkindlustusametile juba aastaid järjest, et tal on “lahutus käimas”. Eestis viibides ta ei ostnud vahepeal mitte midagi isegi külmkappi, rääkimata kommunaalarvetest, mida võiks ikka ju kanda ka tema, kui ta nii pikalt siin viibib. Mehel sai mõõt tol korral täis ning ütles, et nüüd peab ka tema maksma vett, elektrit ning muid olmekulusid, kuna ta viibib siin nii pikalt. Oli solvumine ning ta oli üsna vihane sellepärast, kuid nüüd on ta neid maksma lõpuks siiski hakanud. Meil on abikaasaga pereettevõte ning praegu on nagu kõigil teistel ettevõtetel majanduslikult rasked ajad. Terve veebruar, kui ämm Soomes viibis, siis meil polnudki reaalselt aega temaga suhelda. Talvevaheajal oli kokkulepitud, et laps läheb nädalaks tema juurde Soome ning tulevad koos tagasi, kuid kuna koolis tekkisid lapsel probleemid valetamisega ning muudel teemadel, siis karistuseks otsustasime, et Soome ei lähe – ehk teinekord siis mõtleb, enne kui tegutseb. Asjast sai kohe räägitud ämmale, ca paar nädalat enne vaheaega, et nüüd nii on ja laps ei tule Soome vaheajaks. Kõik oli korras, ta sai aru ja sellega oli asi lõppenud.

Ämm tuli nüüd teisipäeval teadmata ajaks siia “külla”. Ta jõi 5 pudelit shampust ning hakkas sellist tsirkust korraldama, et ma kohe ei oskagi midagi selle kohta öelda. Järgmine päev oli koolipäev ning ämm otsustas muusika täiesti põhja panna kell 23:00 öösel. Laps läks paluma teda, et ta vaiksemaks paneks, et tal on homme ju koolipäev ning ämm keeldus. Siis ta käis meie magamistoa ukse taga lärmamas ja laulmas. Tundus nagu oleks nimelt mingisugune kius inimesel sees, sest sellist trianglit ma pole küll varem ealeski näinud. Järgmise päeva hommikul laps tuli meie juurde ning oli kuulnud kuidas ta vanaemaga rääkis, et me oleme m*nnid ning tema võib meid igakell välja visata kui hing seda soovib. Laps ütles, et ta oli selle peale nutma hakanud.

Hommikul ootasin kuni ta ärkab ning siis läksime mehega koos küsima, et mida ta korraldab. Ta ütles, et tema on omas kodus ja teeb mis ta tahab. Ma kohe küsisin, et mis juttu ta lapse kuuldes räägib, siis nähvas, et lipsas jah huultelt välja. Küsisingi otse, et nagu mis teda vaevab, siis ta hakkas mingisugust täielikku seosetut juttu ajama, mis tundus nagu väljamõeldud vabandustena. Ta mainis seda, et me ei lubanud last Soome tema juurde ning mis karistamine see veel selline on. Ma ka ärritusin ning ütlesin, et tema on vaid vanaema ning jäägu oma liistude juurde. Meie otsustame mida 8-aastane laps teeb või ei tee. Igatahes see vaidlus läks nii labaseks ära nagu kuskil Võsa-Petsi saatesse oleks sattunud.

Kõige veidram on see, et keegi pole isegi mitte talle halvasti öelnud, ei ole väga kuukene suhelnudki, kuna lihtsalt pole pereelu kõrvalt aega olnud. Reaalset põhjust miks ta nii käitus me mehega ei saanudki ning nüüd istumegi siin ja käime üksteisest nagu õhust mööda. Küsisin tüli ajal ka, et mis ta tahab selle käitumisega saavutada. Et kas ta tahab, et me kolime välja või mida? Siis ta kisendas vaid, et temal on kõrini hea ämm olemast ning nüüd harjuge sellega ära. Rääkida on selle inimesega jumala võimatu, kuna ta ise ei adu mitte midagi. Väga ebameeldiv on nii olla üldse siin, et ütlesin mehele, et võiks üürikorteri otsida, kuid mehel on mingisugused omad veidrad põhimõtted, et kui anti siis ei käi nii elu, et kui talle ei sobi järsku midagi siis me peame oma kotid kokku pakkima.

Ma ei saa isegi rahulikult kööki süüa tegema minna, ilma et pulss ei tõuseks. Ma kohe ei teagi mida sellises olukorras teha, seetõttu kirjutangi siia.

Minu meelest olete ise ohmud, et parendasite oma vahenditega kellegi teise korterit.

Nüüd tuleb lihtsalt minema kolida ja tehtud kulutusi koolirahana võtta, vast olete tulevikus targemad.

Ostke oma kodu, elementaarne. Uks lukus ja mitte keegi ei laula teil magamistoa ukse taga.

Elate sellises põrgus ja arvate, et ega ikka päeva pealt minema kolida ei saa?! Ausalt öeldes ei saa aru küll. Ma oleks ammu läinud juba.

+47
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sekundi pealt välja kolimine tõesti ei käi, aga sa räägid ju, et probleemid on juba kuude kaupa – mida te veel ootate? Kui tahad ämma pinnal elada, siis tantsidki tema pilli järgi. Mis kommunaalarveid ta maksma peab, kas teie talle üüri maksate?

+43
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on oma ämmaga paras paar.

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne mimm, kes tahab uue tapeedi ja laualiniku eest mehe/ämma kinnisvara endale saada.

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib olla vähemalt jätaks lapse oma võimumängudes välja?

Aga ma tahaks kohe näha inimest, kes 4 liitrit šampust silmagi pilgutamata kõrist alla kallab ja järgmine hommik veel nii kraps on. Vägev naine, pole midagi ütelda.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nimene ise andis selle korteri meile ning tegutseme siin, remondime.

Juriidilised asjad käivad paberite kaudu. Lõpuks lahendate asju kohtus. Mis puudutab keeleäpardusi, siis eks need ole sealpool igapäevane nähtus.

Ei saa aru, mida nad seal kohtus peaksid lahendama? Nõudma õigust taga, et neil õigus seal elada? Ehkki, see pole ju juriidiliselt nende korter?

Ma oleksin ka ammu läinud sealt. See on ju ütlemata selge, et sellised kokkulepped – elage siin tasuta rahulikult, reaalses elus ei päde. Ja varem või hiljem tuleb mingi konflikt või arusaamatus sellelt pinnalt.

TA lihtsalt mõistab, et üürimine või oma eluaseme soetamine on väga kallis ja ei taha raha pärast pinnast loobuda.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma valiks juba kohe üürikorterit ja pakiks asju, mehega või ilma…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesel võimalusel kiiresti välja kolida. Otsustab kunagi külla tulla, siis tulebki lihtsalt lühiajaliselt külla ja mitte ööseks. Suhtlus edaspidi neutraalne, lühike ja konkreetne VÕI suhtlus üldse lõpetada. Lapsest kahju, aga saab üle.

Tehtud remont, nojah, las jääb. Ei ole te esimesed ega ka viimased inimesed, kes nii teinud on, õppetund eluks. Võtke seda, et remontisite üürirahade eest. 🙂

+25
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitu aastat te seal elanud olete?

Üüri talle ei maksa?

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin siia kirjutada ning veidikene nõu kõrvalistelt isikutelt küsida. Nimelt on tekkinud probleem ämmaga. Proovin võimalikult täpselt olukorda selgitada, siis ehk oskab keegi ka nõua anda mida sellises olukorras teha.

Nimelt ämm elab Soomes. Ta andis meie käsutusse oma korteri, kus saame mehe ja lapsega elada. Ta ütles, et ah, palju tema siin üldse käib ja pigem vaid käib vaid külas meil ning me tehku siin mis me tahame. Ta lubas meil remonti teha ning ümberkorraldusi ning tundis rõõmu, et ta ei pea enam Eesti korteri pärast muret tundma, kuna meie ise tegeleme sellega. Muidugi me olime nõus. Tegelikkus oli see, et abikaasa ema on Soomes ca kuu aega järjest ning kaks kuud siin. Kui kedagi peaks huvitama, siis tal on ka abikaasa Soomes, kes käib tööl, kuid tema ise mitte. Elatub Soome abirahadest ning mõnesmõttes ka petab raha välja, väites Soome sotsiaalkindlustusametile juba aastaid järjest, et tal on “lahutus käimas”. Eestis viibides ta ei ostnud vahepeal mitte midagi isegi külmkappi, rääkimata kommunaalarvetest, mida võiks ikka ju kanda ka tema, kui ta nii pikalt siin viibib. Mehel sai mõõt tol korral täis ning ütles, et nüüd peab ka tema maksma vett, elektrit ning muid olmekulusid, kuna ta viibib siin nii pikalt. Oli solvumine ning ta oli üsna vihane sellepärast, kuid nüüd on ta neid maksma lõpuks siiski hakanud. Meil on abikaasaga pereettevõte ning praegu on nagu kõigil teistel ettevõtetel majanduslikult rasked ajad. Terve veebruar, kui ämm Soomes viibis, siis meil polnudki reaalselt aega temaga suhelda. Talvevaheajal oli kokkulepitud, et laps läheb nädalaks tema juurde Soome ning tulevad koos tagasi, kuid kuna koolis tekkisid lapsel probleemid valetamisega ning muudel teemadel, siis karistuseks otsustasime, et Soome ei lähe – ehk teinekord siis mõtleb, enne kui tegutseb. Asjast sai kohe räägitud ämmale, ca paar nädalat enne vaheaega, et nüüd nii on ja laps ei tule Soome vaheajaks. Kõik oli korras, ta sai aru ja sellega oli asi lõppenud.

Ämm tuli nüüd teisipäeval teadmata ajaks siia “külla”. Ta jõi 5 pudelit shampust ning hakkas sellist tsirkust korraldama, et ma kohe ei oskagi midagi selle kohta öelda. Järgmine päev oli koolipäev ning ämm otsustas muusika täiesti põhja panna kell 23:00 öösel. Laps läks paluma teda, et ta vaiksemaks paneks, et tal on homme ju koolipäev ning ämm keeldus. Siis ta käis meie magamistoa ukse taga lärmamas ja laulmas. Tundus nagu oleks nimelt mingisugune kius inimesel sees, sest sellist trianglit ma pole küll varem ealeski näinud. Järgmise päeva hommikul laps tuli meie juurde ning oli kuulnud kuidas ta vanaemaga rääkis, et me oleme m*nnid ning tema võib meid igakell välja visata kui hing seda soovib. Laps ütles, et ta oli selle peale nutma hakanud.

Hommikul ootasin kuni ta ärkab ning siis läksime mehega koos küsima, et mida ta korraldab. Ta ütles, et tema on omas kodus ja teeb mis ta tahab. Ma kohe küsisin, et mis juttu ta lapse kuuldes räägib, siis nähvas, et lipsas jah huultelt välja. Küsisingi otse, et nagu mis teda vaevab, siis ta hakkas mingisugust täielikku seosetut juttu ajama, mis tundus nagu väljamõeldud vabandustena. Ta mainis seda, et me ei lubanud last Soome tema juurde ning mis karistamine see veel selline on. Ma ka ärritusin ning ütlesin, et tema on vaid vanaema ning jäägu oma liistude juurde. Meie otsustame mida 8-aastane laps teeb või ei tee. Igatahes see vaidlus läks nii labaseks ära nagu kuskil Võsa-Petsi saatesse oleks sattunud.

Kõige veidram on see, et keegi pole isegi mitte talle halvasti öelnud, ei ole väga kuukene suhelnudki, kuna lihtsalt pole pereelu kõrvalt aega olnud. Reaalset põhjust miks ta nii käitus me mehega ei saanudki ning nüüd istumegi siin ja käime üksteisest nagu õhust mööda. Küsisin tüli ajal ka, et mis ta tahab selle käitumisega saavutada. Et kas ta tahab, et me kolime välja või mida? Siis ta kisendas vaid, et temal on kõrini hea ämm olemast ning nüüd harjuge sellega ära. Rääkida on selle inimesega jumala võimatu, kuna ta ise ei adu mitte midagi. Väga ebameeldiv on nii olla üldse siin, et ütlesin mehele, et võiks üürikorteri otsida, kuid mehel on mingisugused omad veidrad põhimõtted, et kui anti siis ei käi nii elu, et kui talle ei sobi järsku midagi siis me peame oma kotid kokku pakkima.

Ma ei saa isegi rahulikult kööki süüa tegema minna, ilma et pulss ei tõuseks. Ma kohe ei teagi mida sellises olukorras teha, seetõttu kirjutangi siia.

No mida te laiatate omanikule kommunaale veel kaela? Vapsee tänamatud puugid. Teil oma pere, laps juba kooliski, äkki ostaks oma kodu? Ei toimigi emade/ämmadega korteris ühe katuse all elamine. Ma ei laseks sellisel olukorral tekkidagi

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei suudaks elada nii, et ämm elab kaks kuud koos meiega.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse pole küll taolise asja pärast soovi minna. Polegi põhjust ega ka meie kummagi nimel pole midagi. Aga lihtsalt mõtlesin, et ehk oskab keegi mingisugust nõu anda, et kuidas sellises olukorras toimida. Kas peaksin rääkima veel? Mida teha? See tundub nagu nii lapsik ja nõme, et sellises olukorras üldse olla. Nii keeruline on temaga midagi rääkida, kuna sealt tuleb vaid õigustusi, et tema teebki mis tema tahab ja nii edasi.

Unustasin lisada, et samal päeval, kui see tüli oli, siis tuli laps koolist ning rääkis mulle veel, et mis ämm oli rääkinud oma emaga. Laps viibis siis all vanavanaema juures ning kuulis kõike pealt. Siis mees läks küsima, et mis jutt see on, siis väideti et ei ole keegi sellist midagi öelnud. A’la kehv jutt meie tööst, siis see väljaviskamise jutt. Ämm ütles, et laps valetab, siis kahjuks pidin lapse sinna sisse tirima ning läksimegi alla, kus nad koos olid ning laps ütles, et ma pole midagi valetanud ja nuttis. Ämm rõhus sellele, et laps valetab, et alles oli ju ka probleem sellest. Laps senini räägib, et ta vannub ausõna, et ta ei valetanud ja räägib ausalt. Pigem on tunne, et nüüd jäädi selle kõigega haledalt vahele ning loodeti, et saab lapse kaela kõike ajada.

Lõpetage selle lapse ajude peedistamine. Kolige välja ja punkt! Kurat omal laps juba koolilaps, aga ikka teiste pinnal lohisete, selleks ajaks peab ammu oma kodu olema.

Ütleks lausa sa oled ämmaga ikka paras paar napakaid

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliste tülide puhul ei ole üldse mõtet hakata selgitama, kes mida ütles ja mida kuulis ja veel vähem last sinna mängu kiskuda. Suhted on pekkis ja nüüd tuleb teil oma kodu leida, küllaga selliseid juhuseid, kus alguses noored kahel käel koju võetakse, aga hiljem ikkagi probleemid tekivad. Kaks naist ühte kööki ei mahu.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja on oma ämmaga paras paar.

Ja mees on suss.

 

 

Lapsest on kahju.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis viibides ta ei ostnud vahepeal mitte midagi isegi külmkappi, rääkimata kommunaalarvetest, mida võiks ikka ju kanda ka tema, kui ta nii pikalt siin viibib. Mehel sai mõõt tol korral täis ning ütles, et nüüd peab ka tema maksma vett, elektrit ning muid olmekulusid, kuna ta viibib siin nii pikalt.

Oot-oot. Teie ise siis maksate emale/ämmale iga kuu kenasti üüri või? Tundub, et mitte.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Arvamusi on tulnud seinast seina ja olingi sellega arvestanud. Mina olen ammu juba soovinud ära kolida aga siis kui on helgemad ajad olnud, siis on palutud, et me ikka jääks, et kuhu te niimoodi minema hakkate. Kommunaalid maksame me ikka ise, kui ta viibib Soomes. Kui ta on Eestis, siis lähevad neljaks jagamisele. See tekkis tänu sellele üldse, et inimene ei ostnud süüagi külmkappi. Mitte, et mul kahju oleks söögist aga lihtsalt on asi olnud lõpuks juba põhimõttes. Inimene oli ära harjunud, et kõik kulud nii Soomes kui Eestis kantakse tema eest.
Ilmselt seda tüli siin miski ei lahenda ning otsimegi siis kasvõi ajutiselt üüripinna, kuni on võimalik midagi osta. Remondist pole ka mul midagi, tore on ju endal ka elada, kui on elamist uuendatud natukene.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on reegel – ei maksa teha kulutusi võõrale varale ehk siis ämma korterile. Alguses on kõik hea – olge ja elage, tehke remonti jne. Lähen ämm mehega riidu, tuleb kohe kodu meelde siis siis on suhted läbi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Arvamusi on tulnud seinast seina ja olingi sellega arvestanud. Mina olen ammu juba soovinud ära kolida aga siis kui on helgemad ajad olnud, siis on palutud, et me ikka jääks, et kuhu te niimoodi minema hakkate. Kommunaalid maksame me ikka ise, kui ta viibib Soomes. Kui ta on Eestis, siis lähevad neljaks jagamisele. See tekkis tänu sellele üldse, et inimene ei ostnud süüagi külmkappi. Mitte, et mul kahju oleks söögist aga lihtsalt on asi olnud lõpuks juba põhimõttes. Inimene oli ära harjunud, et kõik kulud nii Soomes kui Eestis kantakse tema eest.

Ilmselt seda tüli siin miski ei lahenda ning otsimegi siis kasvõi ajutiselt üüripinna, kuni on võimalik midagi osta. Remondist pole ka mul midagi, tore on ju endal ka elada, kui on elamist uuendatud natukene.

Neljaks jagamisele? Laps maksab ka üüri ja kommunaale?

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei te koli kuhugi, teil pole rahagi, et neljandat suud toita.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommunaalid maksame me ikka ise, kui ta viibib Soomes. Kui ta on Eestis, siis lähevad neljaks jagamisele. See tekkis tänu sellele üldse, et inimene ei ostnud süüagi külmkappi.

Aga kas teie üüri maksate või? Ise saate seal tasuta elada ja siis hakkate mingite kommunaalide pärast virisema. Äärmiselt väiklane.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neljaks jagamisele st. et kolme inimese eest maksame ise.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meilt pole küsitudki üüriraha. Arusaadav oleks, kui temagi maksaks üüri, siis on ju loogiline, et me kanname kulud. Oleme pakkunud üürilepingutki. Tegemist on ju eraldi rahakottidega, temal enda kulud ning meil. Miks peakski 50 aastase naise kulusid keegi teine kandma?

+5
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neljaks jagamisele st. et kolme inimese eest maksame ise.

Kelle kolme? Kes me?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meilt pole küsitudki üüriraha. Arusaadav oleks, kui temagi maksaks üüri, siis on ju loogiline, et me kanname kulud. Oleme pakkunud üürilepingutki. Tegemist on ju eraldi rahakottidega, temal enda kulud ning meil. Miks peakski 50 aastase naise kulusid keegi teine kandma?

Aga te elate ju tasuta tema korteris, olete kõik see aeg üüriraha kokku hoidnud, mis on märgatavalt suurem summa kui need kommunaalid. Miks teiesuguste kulusid peaks keegi teine kandma, kas sellist mõtet ei ole tulnud pähe?

+35
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm inimest ehk mina, mees ning laps.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 165 )


Esileht Pereelu ja suhted Probleem ämmaga