Esileht Pereelu ja suhted Probleem ämmaga

Näitan 15 postitust - vahemik 151 kuni 165 (kokku 165 )

Teema: Probleem ämmaga

Postitas:
Kägu

Imelikud vastajad siin. Ma oleks ka vihane, kui ämm oleks meie juures elanud 7 kuud aastas (enda sõnul tuleb korraks külla) , arveid ei aita maksta ja külmkappi üldse süüa ei osta.

Sest mitte ämma ei ela nende juures, vaid nemad elavad ämma juures!

Aga mida ta päevad läbi teeb? Ämm siis. Kui te mehega päeval tööl olete, on tema lihtsalt kodus? Saan aru, et poes ta ei käi. Kes teil süüa teeb?

7 kuud lihtsalt vedeledes kellelgi külas olla – see ajaks ju hulluks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletegi kogu selle kamvbaga ju pesueht Võsa-Petsi saate kontingent.

tahtsin vaadata ja ei saagi enam https://elu.ohtuleht.ee/765816/oed-puugid-ja-armuvalus-mati-kas-maletad-vosareporteri-varvikaimaid-lugusid

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mida ta päevad läbi teeb? Ämm siis. Kui te mehega päeval tööl olete, on tema lihtsalt kodus? Saan aru, et poes ta ei käi. Kes teil süüa teeb?

7 kuud lihtsalt vedeledes kellelgi külas olla – see ajaks ju hulluks.

Millest sina küll räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostke oma korter, seal teete mida soovite. Uskumatu, et teise inimese korteris elades on inimesel 100 häda. Sa pole sinna ju liimitud. Kui ei sobi, mine ära. Aga kui pole minna, siis ikka võiksid korterilmaniku soove arvestada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohtusse pole küll taolise asja pärast soovi minna. Polegi põhjust ega ka meie kummagi nimel pole midagi. Aga lihtsalt mõtlesin, et ehk oskab keegi mingisugust nõu anda, et kuidas sellises olukorras toimida.

Ma ei saa aru, miks inimesed kohut kardavad? Kohtus selgub ju tõde. Kuigi antud loos on asi ilma kohtutagi selge – see pole teie oind ja omanikul on õigus seal toimetada.

Mis nõu sa pidevalt tahad? Ainuke, mida pakkuda saab, on ära kolimine.
Kus on teie enda elamispinnad? Kuskil pidite ju enne ämma juurde kolimist elama (ja lapse tegema)? Kui mees ei taha, jäägu lapsega sinna – kolid ainult ise.
Mida sa sellise inimesega (ämmaga) veel rääkida tahad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ju ütlemata selge, et sellised kokkulepped – elage siin tasuta rahulikult, reaalses elus ei päde.

Tööelu rubriigis imestab üks kägu, et teine tegi oma abikaadaga laenulepingu kui viimaselt raha laenas. Loomulikult tuli ära see “ega siis pole lähedasi suhteid”. Minu meelest igati normaalne käitumine. Mutte keegi ei garanteeri eluaegseid lähedasi suhteid, küll aga on raha need lähedased suhted pekki keeranud. Igati ok on asjad dokumentidega fikseerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast mina isiklikult ei elaks iialgi sugulase korteris kui see on nö. tasuta antud.
Raha ja kinnisvara tekitavad lõpuks peredes niikuinii tülisid.
Päris oma kodu on ikka oma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav andis ka heast südamest sugulasele paariks kuuks oma korteri tasuta kasutamiseks  – sugulane tassis sinna oma mööbli, tõi pruudi majja ja üldse oli väga üllatunud, kui anti teada, et  peab sealt välja kolima, lisaks sai kaela ka veel teiste sugulaste viha – et kuhu siis nüüd peaksid noored kolima. See, et kokkulepe oli 2 kuud, ei huvitanud kedagi.

Asi tuli välja siis, kui tuttav imestas, et ikkagi elektriarved tulevad  ning sõitis 4 kuud hiljem vaatama, siis selguski, et elatakse sees juba perena, kõik, mis sinna oli jäätud oli ära kasutatud, kuur tühjaks köetud, tema mööbel kopitas kuuris jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jäätud

Jätma, jäetud. Veed jäätuvad talvel.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eriti hale on grillida mingi 40 euro pärast, istudes ise terve perega teise korteris….

See sõna on krillida.  Grillimine tähendab midagi muud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üürige ja ostke oma korter. Parimat lahendust ei ole. Kasvõi 1-toaline, aga ikkagi ise olete peremehed ja keegi kolmas sisse ei koli. See ämm on joodik või ogar, temaga pole nagunii midagi peale hakata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle leiba sa sööd, selle leiba sa laulad.

Kelle leiba sööd, selle laulu laulad. Õpi eesti vanasõnu, enne kui neid kirjutad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ämm neid puuke enam sealt välja saa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ise pingutad, näed vaeva ja okei, tahtsime veidike sellega näidata, et rahakotid on selle koha pealt eraldi, kui kommunaalidest arutasime. Inimene on 50 aastane täisjõus naisterahvas. Oleks ma teadnud, et selline triangel sellest peaks tulema, ma poleks ealeski tulnud siia.

Aga minge siis ära, milles on probleem?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Leidsime ennast väga keerulisest situatsioonist – mu ema ei lubanud meil omaette elama kolida, kuid samas ei lubanud ta meil majas kasutada isegi üldisi ruume. Kui proovisime rääkida, hakkas ta ainult kisendama. Lugu lõppes muidugi sellega, et otsisime endale oma kodu. Siis oli emal muidugi suur nutt ja rahulolematus, aga ta pidi sellega toime tulema. Nii et minu kogemustel mingisugune ilus “rääkimine” ei pruugi tulemust anda. Kui te ise tunnete, et olukord seal ämmale kuuluvas korteris on hapuks läinud, langetage ise see otsus ja kolige ära.

Mis on selles olukorras keerulist? Leida oma kodu ja seda ka finantseerida? See on ju absoluutselt normaalne tegevus, mis on selles keerulist? Lihtsalt mingi üledramatiseerimine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 151 kuni 165 (kokku 165 )


Esileht Pereelu ja suhted Probleem ämmaga