Esileht Ajaviite- ja muud jutud Probleem osta.ee-ga (oksjon loppes ja olin voitja ja tuli mingi pausimine….

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Probleem osta.ee-ga (oksjon loppes ja olin voitja ja tuli mingi pausimine….

Postitas:
Kägu

ja siis tund aega hiljem nägin et mind oli üle pakutud üldse.

Ise nägin enda silmadega et oksjoni timer liikus alla 0 sekundini ja mind üle ei pakutud. Tundusin nagu võitja ja panin arvuti kinni ja tegelesin mingi teise asjaga.

Pärast oli üllatus üllatus et üle pakuti ja oksjon veel pikenenud oli.

On see normaalne osta.ee poolt? Selgelt oli kirjas et oksjon on lõppenud.

Nendel endal ju süsteemid seal mingi pask et oksjonite pausimine tuleb, ebay-s pole kunagi sellist jama näinud.

+1
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida sa ostsid?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

seal mingi pask

Pakun, et ostetav ese oli sul ilmselt samuti “mingi 5€-ne pask”.
Kui selline sõnavara juba inimesel taskust kohe võtta ja kirja panna on.

Pealegi, kui oksjoni võidad, siis mitte “ei tegeleta muude asjadega” vaid makstakse oma 5€ ära, valitakse transport jne ollakse asjalik inimene.
Unusta ära ja paku järgmist paska.

+7
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hee, mul juhtus täpselt sama asi. Üldiselt lükatakse siis oksjon edasi 24 tundi, aga tuleb välja, et oligi ajutine ja panid natukese aja pärast edasi. Kurat, ma ütlen.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

seal mingi pask

Pakun, et ostetav ese oli sul ilmselt samuti “mingi 5€-ne pask”.

Kui selline sõnavara juba inimesel taskust kohe võtta ja kirja panna on.

Pealegi, kui oksjoni võidad, siis mitte “ei tegeleta muude asjadega” vaid makstakse oma 5€ ära, valitakse transport jne ollakse asjalik inimene.

Unusta ära ja paku järgmist paska.

Ei olnud. Raamatud olid. Eks ma siis olen targem järgmine kord ja jälgin asja lõpuni kui mingi pausimine jälle tuleb, natuke imelik oli et peale minu pakkumist enam pakkumisi ei tulnud. Ju siis äkki need huvilised kes tahtsid pakkuda viimase 5 minuti jooksul ei saand enam pakkuda selle tõrke pärast? tundub nii

Pausimise pärat oksjon pikenes mingi 15 minutit umbes või natuke rohkem. Ah ikkagi selline jama annab ju müüjale eelise et hind tõuseb veel ka ja nii juhtus seekord.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on mingi “oksjoni automaatse pikenemise” asi, et pärast oksjoni lõpuaega pikeneb see veel mõni minut. Milleks see vajalik on, ausalt, ei oska arvata. Ostajpoolselt on see sulaselge nõmedus.

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=support.page&id=1036

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pikeneva lõpuga oksjon on vägagi kasulik müüjale – mõne asja puhul alles siis andmiseks lähebki.

Pausimisega pole sel muidugi pistmist. Pausimisega on see viga, et kasutaja browseris jooksev timer ei tea pausimisest midagi (ja sõltub arvuti kellast). Seepärast on lõpu juures on kasulik alati lehte ka refreshida kuni reaalselt on lõputeadet näha (mitte vaid nullitiksunud kell)

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on sarnane asi juhtunud. Oksjon justkui lõppes, taimer nullis ja minu pakkumine viimane, aga samas ei näidanud, et oksjon lõppenud ja mulle võiduteadet ei tulnud. Hakkasin refreshima muudkui, kuni siis lõpuks tuli tekst, et oksjon lõppenud, aga mina ei olnud võitja. Peale mind oli 2 pakkujat u 10 min edasi pakkunud. Ilmselt asi minu brauseris. Rohkem pole ma sattunud kellegagi võidu pakkuma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on sarnane asi juhtunud. Oksjon justkui lõppes, taimer nullis ja minu pakkumine viimane, aga samas ei näidanud, et oksjon lõppenud ja mulle võiduteadet ei tulnud. Hakkasin refreshima muudkui, kuni siis lõpuks tuli tekst, et oksjon lõppenud, aga mina ei olnud võitja. Peale mind oli 2 pakkujat u 10 min edasi pakkunud. Ilmselt asi minu brauseris. Rohkem pole ma sattunud kellegagi võidu pakkuma.

See on ju kindlalt osta.ee viga et sa enam pakkuda ei saanud. Ebay tundub küll olevat 100% täiuslik mis pakkumist puudutab võrreldes osta.ee-ga. Ilmselt mingi vananenud tarkvara kasutamine ei ole kõige parem asi. Aga noh midagi pole teha kui keegi ei taha tarkvara uuendada, see uuendamine ju kindlasti maksab.

0
0
Please wait...

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Probleem osta.ee-ga (oksjon loppes ja olin voitja ja tuli mingi pausimine….