Esileht Ajaviite- ja muud jutud Probleem osta.ee pretensiooniga

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Probleem osta.ee pretensiooniga

Postitas:
matikala

Kaua võib seda maksimaalselt lati hoida? Pretensioon sai avatud 23 Aprill 2022. Mul ostja vabastas deposiidi ja sai kauba kätte ja lisas negatiivse kommentaari. Kuigi oli kaubaga rahul. Kaup töötas. Alusetu negat. kommentaar oli minu arvates. Esitasin pretensiooni ja osta.ee eemaldas negat. kommentaari, kuid nõuab ostja käest pilte kaubast aga ostja pole mitte kunagi üldse vastanud pretensioonile. Ja siiamaani pole vastanud. Tehing pidi olema üldse okidoki kaudu aga siis järsku ostja tahtis maksta deposiidiga. Üldse ei meeldi selline venitamine.

Ja ostja on blokeerinud ka minu telefoninumbri, peale seda kui temale helistasin kui nägin negatiivset kommentaari.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Tiaret

Milles siis veel probleem kui kommentaar eemaldatud?

+15
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Ei saa ka aru, mis sa sellest ostjast siis veel tahad, kui raha käes ja negatiivne kommentaar eemaldatud.

+19
0
Please wait...

Postitas:
kolmega

Kui pretensioon ei lahene, läheb ju müüja reiting alla.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
UunoR

Kui pretensioon ei lahene, läheb ju müüja reiting alla.

Müüja ise ju esitas pretensiooni, mis lahendati tema soovi kohaselt: eemaldati negatiivne kommentaar. Mis veel vaja on? Kuidas tema reiting alla läheb? Tema ju tahab sellele ostjale mingit karistust või ma ei saa aru, mis see soov on, aga jätku nüüd asi rahule ja mingu edasi oma eluga.

+11
0
Please wait...

Postitas:
CatyD

müü edasi tooteid, kui inimene üldiselt tootega rahul ei olnud (töötas aga ei vastanud tema ootusele), siis las paneb selle ühe õnnetu neg kommentaari,

Hunnikutes pos kommentaarides saavad inimesed ka aru, et kõigile ei saagi kõik meeldida.

Nt mul juhtum, kus inimene ei olnud rahul, et 5 eurosed UUED baleriinad ei olnud päris nahast. Mis teha – elan üle!

Nii vana asi, mina jätaks selle pretensiooni sinna ja kulutaks oma energiat mujale

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kagu66

Mulle on üks petiseplika pannud negatiivse ka 6 kuud hiljem, kui oli kauba ära lõhkunud,

no deposiit oli ka õnneks kohe vabastatud. See on tõsi, et seal kohtab ikka uskumatuid eksemplare biomassi hulgast aga valdav enamus on ikka normaalsed ja toredad.

+5
0
Please wait...

Postitas:
matikala

Milles siis veel probleem kui kommentaar eemaldatud?

Asi korras. osta.ee pani pretens. kinni esmaspäeval juba. Ostja ikka ei vastanud. On kirjas et pretens. tühistatud.

Imelik ostja julges panna negat. kommentaari aga pretens.-le kunagi ei vastanud.

+1
-9
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Probleem osta.ee pretensiooniga