Esileht Koolilaps Probleem teismelise näonahaga,

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Probleem teismelise näonahaga,

Postitas:

Kas tuleb kellelegi tuttav ette ja mida siis tehtud on? Poiss arvutipoiss, väga väljas ei käi ja näonahk oli seni puhas. Kuni ükskord sai päikesest näo vistrikke täis (ma seni arvasin, et päike on nahale ainult hea). Nüüd otseselt vistrikke pole, aga punased laigud otsaeest ei lähe kaks kuud minema. Peseb nägu korrapäraselt. Kas peseb liiga palju? Või peaks hoopis kreemitama?
Ja-jaaa, peaksin selle murega minema hoopis kosmeetiku või nahaarsti juurde, aga ausalt-öeldes ei usalda ma neid rohkem kui inimesi, kes ise sarnase probleemiga kokku puutunud. Ja üle-üldse ei usalda enam meie arste, sest minu arvates neid lihtsalt miski ei huvita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 22:01; 20.08 09:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja-jaaa, peaksin selle murega minema hoopis kosmeetiku või nahaarsti juurde, aga ausalt-öeldes ei usalda ma neid rohkem kui inimesi, kes ise sarnase probleemiga kokku puutunud. Ja üle-üldse ei usalda enam meie arste, sest minu arvates neid lihtsalt miski ei huvita.[/tsitaat]
ja usaldad täiesti suvalise käo juttu, kelle puhul pole sul ju mingit teavet, kas ta asjast midagigi teab või ajab lihtsalt mulli 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ja usaldad täiesti suvalise käo juttu, kelle puhul pole sul ju mingit teavet, kas ta asjast midagigi teab või ajab lihtsalt mulli :D[/tsitaat]
Eks ma siis eraldan terad sõkaldest. Vähemalt ei pea mitu kuud ette arstiaega panema ja siis töölt vabaks võtma jne, et lõpuks halva emotsiooniga koju tulla ja ikka hakata otsima nende arvamust, kes ise sarnase asjaga kokku puutunud 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 22:01; 20.08 09:30;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eks ma siis eraldan terad sõkaldest. Vähemalt ei pea mitu kuud ette arstiaega panema ja siis töölt vabaks võtma jne, et lõpuks halva emotsiooniga koju tulla ja ikka hakata otsima nende arvamust, kes ise sarnase asjaga kokku puutunud ;)[/tsitaat]
Vaata, ainus, mis ma soovitada oskan on see, et ENNE arstile minekut tee nende tegelaste suhtes eeluurimist ja mine sellise juurde, kelle kohta teistel miskit positiivset öelda on. Siis jäävad ära need ebameeldivad asjad. Akne ja muud nahahädada vajavad sageli profivahendeid. Möödas on ajad, mil me pidime hakkama saama näovesi \”Ailiga\”. Mina paluksin küll arstide abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Revali Ilusalongis Mari juurde minna. Tal on palju selliseid pubekaid, kes õnneks emadega ikka nõustuvad abi saamiseks pöörduda. Kui aja paned, siis räägi ka, mis mureks on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Probleem teismelise näonahaga,

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.