Esileht Pereelu ja suhted Probleemi lahendamine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Probleemi lahendamine

Postitas:
Kägu

Nii segane ja imelik teema. Teemaalgatus on täiesti arusaamatu. Oleks siis, kas või vihje, kas konflikt on mehe-naise kui paari vahel?  Vanemate ja lapse vahel? Või õdede-vendade või ämmade vahel?

Kohe mitte midagi ei oska kaasa arvata nii napi ja üldsõnalise teemaalgatuse peale. Tõsi, meenub, et täpselt samas sõnastuses teemasid siia aegajalt ikka tekib.

Kahjuks on vastajate kommentaarid veel segasemad. Saan aru, et keegi üritab pilti kokku panna ämmast ja kellestki nugisest. Keegi aga arvab, et tegemist on hoopis paari probleemiga.

Parem oleks vist selliseid tühju ja mõttetuid teemasid vältida.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii segane ja imelik teema. Teemaalgatus on täiesti arusaamatu. Oleks siis, kas või vihje, kas konflikt on mehe-naise kui paari vahel? Vanemate ja lapse vahel? Või õdede-vendade või ämmade vahel?

Kohe mitte midagi ei oska kaasa arvata nii napi ja üldsõnalise teemaalgatuse peale. Tõsi, meenub, et täpselt samas sõnastuses teemasid siia aegajalt ikka tekib.

Kahjuks on vastajate kommentaarid veel segasemad. Saan aru, et keegi üritab pilti kokku panna ämmast ja kellestki nugisest. Keegi aga arvab, et tegemist on hoopis paari probleemiga.

Parem oleks vist selliseid tühju ja mõttetuid teemasid vältida.

Minu kunagine tuttav, kellega ma ammu enam sõnagi ei vaheta, vaatab mind tänase päevani sellise näoga, nagu tal oleks kõht lahti minemas minu nägemisest. Kohutav näoilme.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju sa siis midagi tegid talle, et läbisaamine halvaks läks. Mis sa oled teema autor või mispärast see nagu oluline märkus oli, tahtsid südame pealt ära saada?

Teemaalgtajal soovitaks selliste mõttetute teemade tegemine lõpetada ja kui midagi on hingel, mine räägi psühholoogile, kui sa siin räägitud ei saa ja abi tegelikult ei oota, neist läbuteemadest pole kellelegi midagi kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pakun alkohoolikust meest. See probleem pole naise tervise, suhete, rahaga seotud. Joob,tervis rikub, raha kulutab kangele mees. Selles olukorras rääkimisest kasu pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kunagine tuttav, kellega ma ammu enam sõnagi ei vaheta, vaatab mind tänase päevani sellise näoga, nagu tal oleks kõht lahti minemas minu nägemisest. Kohutav näoilme.

Praegu tal tervisega väga suur probleem, ehk sellest.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ju sa siis midagi tegid talle, et läbisaamine halvaks läks. Mis sa oled teema autor või mispärast see nagu oluline märkus oli, tahtsid südame pealt ära saada?

Teemaalgtajal soovitaks selliste mõttetute teemade tegemine lõpetada ja kui midagi on hingel, mine räägi psühholoogile, kui sa siin räägitud ei saa ja abi tegelikult ei oota, neist läbuteemadest pole kellelegi midagi kasu.

Mina pole midagi teinud. Pole süüdi, et tal kõht lahti on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kunagine tuttav, kellega ma ammu enam sõnagi ei vaheta, vaatab mind tänase päevani sellise näoga, nagu tal oleks kõht lahti minemas minu nägemisest. Kohutav näoilme.

Praegu tal tervisega väga suur probleem, ehk sellest.

Arvata võib, et kõhulahtisus vaevab.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Arvata võib, et kõhulahtisus vaevab

Tugev verekaotus.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ju sa siis midagi tegid talle, et läbisaamine halvaks läks. Mis sa oled teema autor või mispärast see nagu oluline märkus oli, tahtsid südame pealt ära saada?

Teemaalgtajal soovitaks selliste mõttetute teemade tegemine lõpetada ja kui midagi on hingel, mine räägi psühholoogile, kui sa siin räägitud ei saa ja abi tegelikult ei oota, neist läbuteemadest pole kellelegi midagi kasu.

Pole mina teinud midagi. Polnud nii lähedane tuttavgi, pigem suhtlesime paar korda aastas tere-kuidas läheb-stiilis kaootiliselt. Polnud mingeid lähedasi suhteid, ammugi sõprust. Mõned korrad vist üritas ka suhelda, kuid ma ei vastanud ja peale seda ongi olnud olukorrad, kus vahib mind vihase pilguga ja ei ütle midagi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole mina teinud midagi. Polnud nii lähedane tuttavgi, pigem suhtlesime paar korda aastas tere-kuidas läheb-stiilis kaootiliselt. Polnud mingeid lähedasi suhteid, ammugi sõprust. Mõned korrad vist üritas ka suhelda, kuid ma ei vastanud ja peale seda ongi olnud olukorrad, kus vahib mind vihase pilguga ja ei ütle midagi.

Polnud lähedane tuttavgi.
Suhtlesite paar korda aastas tere-headaega.
Polnud sõbrad.
Vaatab vihase pilguga.

Suhtle nendega, kes on lähedased, kellega palju suhtlete ja lausa olete sõbrad ja kes vaatavad sõbralikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnud lähedane tuttavgi.

Suhtlesite paar korda aastas tere-headaega.

Polnud sõbrad.

Vaatab vihase pilguga.

Suhtle nendega, kes on lähedased, kellega palju suhtlete ja lausa olete sõbrad ja kes vaatavad sõbralikult.

 

Vaatab vihaselt, see ongi ju probleem. Kui ei vaataks vihaselt, poleks ka probleemi. Kuidas seda lahendada? Siiani olen lihtsalt ignoreerinud.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatab vihaselt, see ongi ju probleem. Kui ei vaataks vihaselt, poleks ka probleemi. Kuidas seda lahendada? Siiani olen lihtsalt ignoreerinud.

Soovi, et jääks pimedaks.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatab vihaselt, see ongi ju probleem. Kui ei vaataks vihaselt, poleks ka probleemi. Kuidas seda lahendada? Siiani olen lihtsalt ignoreerinud.

Soovi, et jääks pimedaks.

Kas ühenduse võtmisest oleks kasu? Umbes, et ära tee mulle nägusid, või ära vahi mind vihaselt, mis probleem sul on vms? Kas see aitaks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas neutraalses vormis võib nii sõnumi saata? Ma ei julge minna näost näkku küsima, näoilme ennustab pasatormi ja ei tahaks inimest eskaleerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Umbes, et ära tee mulle nägusid, või ära vahi mind vihaselt, mis probleem sul on vms?

Kas see on neutraalses vormis või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on neutraalses vormis või?

Paremini ei oska sõnastada, aga mõte jõuab ju kohale. Minu jaoks on.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see on neutraalses vormis või?

Paremini ei oska sõnastada, aga mõte jõuab ju kohale. Minu jaoks on.

No selge, sinusuguse “mis vahid” neutraalsus on ilmselge matslikkus ja pole ime, kui sind kurjalt vahitakse. Hea, et ainult üks tuttav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selge, sinusuguse “mis vahid” neutraalsus on ilmselge matslikkus ja pole ime, kui sind kurjalt vahitakse. Hea, et ainult üks tuttav.

Vahtimine vihase näoga on samasugune ebaviisakus ja matslikkus, pole ime, kui nii küsitakse, et mis vahid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selge, sinusuguse “mis vahid” neutraalsus on ilmselge matslikkus ja pole ime, kui sind kurjalt vahitakse. Hea, et ainult üks tuttav.

Vahtimine vihase näoga on samasugune ebaviisakus ja matslikkus, pole ime, kui nii küsitakse, et mis vahid.

Kuid sa ei küsi, sest tead isegi, kuidas selline küsimus kõlab. Ebaviisakalt kõlab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selge, sinusuguse “mis vahid” neutraalsus on ilmselge matslikkus ja pole ime, kui sind kurjalt vahitakse. Hea, et ainult üks tuttav.

Vahtimine vihase näoga on samasugune ebaviisakus ja matslikkus, pole ime, kui nii küsitakse, et mis vahid.

Kuid sa ei küsi, sest tead isegi, kuidas selline küsimus kõlab. Ebaviisakalt kõlab.

Minu arvates tahab ta minuga lihtsalt väga suhelda. Mis põhjusel, ei tea. Ju on armunud minusse. Kuna muud võimalust ei leia, teeb lolle nägusid, lootes, et panen tähele ja lähen uurima, mis teda vaevab ja siis saab juba edasi suhelda. Kui ma oleks päriselt talle vastik, ta teeks seda nägu üks-kaks korda, aga tema teeb neid iga kord.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see kapilesbar on kohal, oleks seda teadnud, poleks ullu õrritanudki!

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No selge, sinusuguse “mis vahid” neutraalsus on ilmselge matslikkus ja pole ime, kui sind kurjalt vahitakse. Hea, et ainult üks tuttav.

Vahtimine vihase näoga on samasugune ebaviisakus ja matslikkus, pole ime, kui nii küsitakse, et mis vahid.

Kuid sa ei küsi, sest tead isegi, kuidas selline küsimus kõlab. Ebaviisakalt kõlab.

Minu arvates tahab ta minuga lihtsalt väga suhelda. Mis põhjusel, ei tea. Ju on armunud minusse. Kuna muud võimalust ei leia, teeb lolle nägusid, lootes, et panen tähele ja lähen uurima, mis teda vaevab ja siis saab juba edasi suhelda. Kui ma oleks päriselt talle vastik, ta teeks seda nägu üks-kaks korda, aga tema teeb neid iga kord.

Ei usu, et täiskasvanud inimene nii käitub. Kui, siis on psühhiaatriline diagnoos all, mis iseenesest pole maailmalõpp, aga inimesed siiski pelgavad kummalist käitumist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selge, sinusuguse “mis vahid” neutraalsus on ilmselge matslikkus ja pole ime, kui sind kurjalt vahitakse. Hea, et ainult üks tuttav.

Vahtimine vihase näoga on samasugune ebaviisakus ja matslikkus, pole ime, kui nii küsitakse, et mis vahid.

Kuid sa ei küsi, sest tead isegi, kuidas selline küsimus kõlab. Ebaviisakalt kõlab.

Minu arvates tahab ta minuga lihtsalt väga suhelda. Mis põhjusel, ei tea. Ju on armunud minusse. Kuna muud võimalust ei leia, teeb lolle nägusid, lootes, et panen tähele ja lähen uurima, mis teda vaevab ja siis saab juba edasi suhelda. Kui ma oleks päriselt talle vastik, ta teeks seda nägu üks-kaks korda, aga tema teeb neid iga kord.

Ei usu, et täiskasvanud inimene nii käitub. Kui, siis on psühhiaatriline diagnoos all, mis iseenesest pole maailmalõpp, aga inimesed siiski pelgavad kummalist käitumist.

Kas siis tõlgendan valesti? Vaatab otse silma, ainitise pika pilguga, väga tõsine nägu, mitte midagi ei ütle. On ju vihane?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis tõlgendan valesti? Vaatab otse silma, ainitise pika pilguga, väga tõsine nägu, mitte midagi ei ütle. On ju vihane?

Kui tihti seda juhtub? Ajaliselt, kas iga nädal, kuu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis tõlgendan valesti? Vaatab otse silma, ainitise pika pilguga, väga tõsine nägu, mitte midagi ei ütle. On ju vihane?

Kui tihti seda juhtub? Ajaliselt, kas iga nädal, kuu.

Iga kord, kui näb mind. Nii tihti ei kohtu, aga 2-3 kuu tagant.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis tõlgendan valesti? Vaatab otse silma, ainitise pika pilguga, väga tõsine nägu, mitte midagi ei ütle. On ju vihane?

Kui tihti seda juhtub? Ajaliselt, kas iga nädal, kuu.

Iga kord, kui näb mind. Nii tihti ei kohtu, aga 2-3 kuu tagant.

Ei tea.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siis tõlgendan valesti? Vaatab otse silma, ainitise pika pilguga, väga tõsine nägu, mitte midagi ei ütle. On ju vihane?

Kui tihti seda juhtub? Ajaliselt, kas iga nädal, kuu.

Iga kord, kui näb mind. Nii tihti ei kohtu, aga 2-3 kuu tagant.

Ei tea.

Mida ei tea?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ei tea?

Et sama soovitus, mis varem. Kui järgmine kord näed, mine juurde ja küsi, miks ta nii ülbe näoga vahib. Muud ei oska soovitada.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed, miks te vastate talle? See on ju seesama imelik, kes siin pidevalt “sa nägid mind töö juures – ma nägin sind” juttudega teiste inimeste teemasid solgib. Nagu näha, siis aegajalt algatab ise ka teemasid, et saaks samal teemal soiguda.

Palun ärge kütke teda üles. Te näete ise ju ka, et see ei ole terve inimese tehtud teema.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Inimesed, miks te vastate talle? See on ju seesama imelik, kes siin pidevalt “sa nägid mind töö juures – ma nägin sind” juttudega teiste inimeste teemasid solgib. Nagu näha, siis aegajalt algatab ise ka teemasid, et saaks samal teemal soiguda.

Palun ärge kütke teda üles. Te näete ise ju ka, et see ei ole terve inimese tehtud teema.

Ära sina ennast üles küta. Sa ju igas teemas kommenteerid täpselt sama asja. Ilmselt oled ise see, kellest räägid või see, kellest teema on. Saa juba aru, et siin on rohkem teemasid ja kasutajaid, kui see, millest sina pidevalt räägid.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Probleemi lahendamine