Esileht Beebi ja mitmikud Probleemid ergonoomilise kõhukotiga

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Probleemid ergonoomilise kõhukotiga

Postitas:
Kägu

Ostsin kõhukoti alates 5 kg beebile ja no mu beebi upub kuidagi sellesse. Kõige suurem probleem on aga isteosa laius. See on  lihtsalt nii lai,et lapsel ulatuvad pms vaid tallad välja.    See pole loogiline, et teda niimoodi venitada, polved voiks ikka valja ulatuda.  Kas on olemas mingeid reguleeritava  voi normaalse istelaiusega kotte ka? Akki minu oma mingi praak.  Voi nii ongi okei alguses?
firma muidu kiidetud belenka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata üle, kas äkki on sul jäänud seljapaneeli trukid märkamata, millega kitsamaks teha.

Samuti, kui pikk on laps ja mis pikkusele kott mõeldud? Kaal on eksitav, sest kui laps on nt 57 cm ja lihtsalt ümaram, aga kott on mõeldud nt 62 cm alates, siis ongi liiga suur kott kaalust sõltumata.

Meil endal on Tula FTG ja sellel on paneel trukkidega reguleeritav vöö juurest. Aga siiski mõeldud al 56 cm, mitte pisemale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ps, põlved peavad välja ulatuma, mitte “võiks” ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, kott on siiski lennylamb. Aga reguleerida isteosa ei saa, see on kinniommeldud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan küsida lapsekandmise grupist facebookis või konsultatsiooni minna lapsekandmine.ee või perela või mõni muu koht, mis lapsekandmisvahendeid müüb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sekundeerin soovitusele FB lapsekandmise grupist küsida. Aga üldiselt on Lennylambil kaks kotti (UpGrade ja Hybrid), mis sobivad alates 62cm pikkusest. Kodulehe kirjelduse järgi on neil ka mõlemal reguleeritava laiusega paneel. Muud Lennylambi kotid on kasutatavad alates 774cm või veel hiljem. Kas ei ole võimalik, et oled ostnud koti, mis ongi su lapsele praeguses suuruses veel kaugelt liig? Koti paneel ei tohi olla nii lai, et suruks põlveõnnaldesse (põlved ise peavad muidugi väljas olema, mitte laps spagaadis) ja kõrguselt võib ulatuda maksimaalselt lapse poole kõrva kõrguseni, et piisav õhk oleks tagatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sekundeerin soovitusele FB lapsekandmise grupist küsida. Aga üldiselt on Lennylambil kaks kotti (UpGrade ja Hybrid), mis sobivad alates 62cm pikkusest. Kodulehe kirjelduse järgi on neil ka mõlemal reguleeritava laiusega paneel. Muud Lennylambi kotid on kasutatavad alates 774cm või veel hiljem. Kas ei ole võimalik, et oled ostnud koti, mis ongi su lapsele praeguses suuruses veel kaugelt liig? Koti paneel ei tohi olla nii lai, et suruks põlveõnnaldesse (põlved ise peavad muidugi väljas olema, mitte laps spagaadis) ja kõrguselt võib ulatuda maksimaalselt lapse poole kõrva kõrguseni, et piisav õhk oleks tagatud.

No mu lapsel ei ulatu isegi pealagi valja. Ta on 62 muidu kyll juba. Koti peal on kiri et alates 5 kg aga ma pakuks et see sobib tglt käivale lapsele. Ostsin netist eraisikult. Ei tea kas peaks tagasi saatma voi edasi myyma, nii pisikesele on see vale kott ja olen enda peale vihane et ei tulnud selle peale et pepualuse reguleeritavust yle kysida

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Beebi ja mitmikud Probleemid ergonoomilise kõhukotiga