Esileht Ilu Probleemid personaalse moe ja stiiliga

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Probleemid personaalse moe ja stiiliga

Postitas:

Tere, kallid naised! Olen kooli raames tegemas ühte projekti. Las ma aitan sul leida lahendusi su murele seoses moe või stiiliga, täites ära selle küsimustiku:
https://forms.gle/6FM1NHjQrEChphuYA . Tegemist on anonüümse küsitlusega, koosneb 3 küsimusest ning ei võta enam, kui 3 minutit aega.

Aitäh kõigile vastajatele! 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma oleks hea meelega ära täitnud, aga ei saa aru, mida täpselt tahetakse. misasjad on probleemid moe ja stiiliga? paluks mõnda näidet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tahtsin vastata, aga ei saanud küsimuse sõnastusest aru. Peaksite veel järele mõtlema, mida te tahate teada, ja uuesti küsimused sõnastama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga üldine küsimus, nende laiade vastustega pole midagi uurida. Võiksid keskenduda kas värvisobituse, lõigete-kehakuju vms peale veidi kitsamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laialivalguva avatud küsimuse puhul pead arvestama, et inimesed võivad seda väga erinevat moodi mõista ja sa ei saa oodatud vastuseid. Selle asemel mõtle läbi, mida sa täpselt tahad teada saada ja lase vastajatel hinnata nt 5 palli skaalal. Näiteks selle asemel, et küsida, mis on vastajale probleemiks, esita konkreetseid küsimusi – palun hinnake 5 palli skaalal, kuivõrd probleemne on teie jaoks leida Eesti jaekaubandusest sobiva lõike/pikkuse/vms omadusega pluuse/pükse/mantleid jne (võid küsida iga huvipakkuva eseme kohta eraldi vastavalt huvipakkuvale omadustele), siis teine küsimus võib uurida nt põhjuste kohta – palun hinnake 5 palli skaalal, kuivõrd nõus olete järgnevate väidetega: mulle sobivate lõigetega rõivad on liiga kallid, mul on ebastandardne kehakuju, ei oska rõivaid omavahel sobitada jne, pluss veel pikk loetelu võimalikest probleemidest ja veel mitmed muud küsimused. Ja sellisel kujul esitatud küsimustele saadud vastuseid on pärast palju lihtsam analüüsida ka 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Probleemid personaalse moe ja stiiliga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.