Esileht Kasutajaabi ja mõtted Probleemid “Teata ebasobivast” nupu kasutusega

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Probleemid “Teata ebasobivast” nupu kasutusega

Postitas:

Praegune süsteem, kus iga “teata ebasobivast” nupu vajutus saadab postitajale teate, et vaadaku oma postitus üle, on küll arusaadavalt ratsionaalne lahendus foorumi pidaja jaoks, aga postitaja jaoks on see natuke häiriv. Igasugused hullukesed saavad oma viha välja valada, teatades erinevatel põhjustel teema ebasobivusest. Hea näide on minu teema linnupoegadest, mis kellelegi millegipärast hambusse jäi ja nüüdseks olen ühe õhtuga saanud 6 teadet, et vaadaku ma üle oma postitused, küll on solvatud moderaatorit ja küll on vale alafoorum 😀 Teema on siin https://foorum.perekool.ee/teema/uks-linnupoeg-ei-lahe-pesast-lendu/#post-3502655 Mõistlik oleks äkki nõuda, et vähemalt 2-3 inimest postituse ebasobivusest teataks, enne kui postitajat pommitama hakatakse? Ja sellised sariteatajad võiks ka siiski omakorda karistatud (= blokitud-hoiatatud) saada. See pole normaalne. Minu ööuni häiritud ei saa, aga mõnel võib äkki saada.

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 00:50; 27.07 03:10; 30.07 14:19; 30.07 19:03;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nüüdseks on ta teateid teinud veel 30 tk. Võiks blokeerida selle hullunud käo.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 00:50; 27.07 03:10; 30.07 14:19; 30.07 19:03;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul on sama probleem. Kas saaks kuidagi teada anda neid, kes seda “teata ebasobivast” kuritarvitavad? Ühel juhul tundub, et tegu on väga räige kõnepruugiga ja isiklikke solvanguid loopiva käoga, kes end iga oponendi peale isiklikult solvatuna või laimatuna tunneb.

Täna on mul hoopis arusaamatu seis. Saabunud kirjas on:

Viide kommentaarile: https://foorum.perekool.ee/vastus/3502808/

Lisainfo:

Isiklik solvang (Kasutajatingimused 4.1)

Kasutustingimustes on aga hoopis teised punktid:

Keelatud tegevused Foorumis
Foorumis on keelatud algatada ja kirjutada järgnevatel teemadel:

4.1 Kasutajal ei ole lubatud teha postitusi teise inimese nime all.

4.2 isiklikud solvangud isiku nime/tuntud hüüdnime kasutades (mittesoovitavad on igasugused mõtteavaldused kaasfoorumlaste isikuomaduste kohta);

Kindlasti ei ole ma kirjutanud kellegi teise inimese nime all ning samuti ei sisalda mu postitus mitte ühtegi nime ega ka ühtki mõtteavaldust kaasfoorumlase isikuomaduste kohta. Mu postitus võib ju mitte meeldida, aga neid reegleid see ei riku. Või rikub? Palun selgitust.

Samas kas võib tõesti teist kasutajat selliste alusetute ähvardavate kirjadega ahistada? Lisaks mu postkast ei ole anonüümne, pealekaebaja aga minu jaoks on, nii et mul ei ole mingit võimalustki selliste valekaebuste eest ennast kaitsta.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüdseks on ta teateid teinud veel 30 tk. Võiks blokeerida selle hullunud käo.

LINNUPOEGADE teema kohta????

Ma miskipärast oletasin, et siin ei ole kõik inimesed normaalsed.
Aga MIKS neil möllata lastakse? Pole ju keeruline panna mingi loendur peale, et ühelt IP aadressilt saab ainult ühe korra seda vajutada…?

Kunagi oli ju aeg, kus need samad hulluid toksisid kellelegi 10000 miinust või plussi.

See asi saadi nüüd kenasti korda, aga nüüd ei suudeta sellest “teata ebasobivast” jagu saada?

Kusjuures, kui perekooli kommentaare lugeda, siis küll sellist muljet ei jää, et tegu oleks lollide armeega.
Enamus kommenteerijaid tunduvad siiski üsna mõistlikud inimesed.

Või on asi selles, et need nuputoksijad käivadki siin ainult lugemas ja ise kunagi midagi ei kirjuta?
Et end mitte reeta…

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 11:27; 30.07 16:17; 31.07 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüdseks on ta teateid teinud veel 30 tk. Võiks blokeerida selle hullunud käo.

LINNUPOEGADE teema kohta????

Jep. Ja pärast tuli veel teateid. Kokku ma arvan üle 50. Linnupoegade teema kohta 😀 Minu erinevate vastuste kohta selles.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 00:50; 27.07 03:10; 30.07 14:19; 30.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jep. Ja pärast tuli veel teateid. Kokku ma arvan üle 50. Linnupoegade teema kohta ???? Minu erinevate vastuste kohta selles.

Huvitav, ma olen vahel lugenud, et kui neil juba ca 20 teadet saadetud saab, siis kasutaja blokitakse. (on omal juhtunud ja moded on siin seda “müstilist” arvu ka maininud ja see arv on 20.)

Ehk siis teoreetiliselt sa peaks juba blokeeritud olema. (või siis kohe tehakse ära)

Aga ma ei usu siiski, et keegi nende linnupojakeste peale nii metsikult ära hullus, vast on tegu ikka perekooli selle roboti enda lolliksminemisega.

Mida nad siin paar korda on maininud ka, aga ilmselt veel keegi ei oska teda kasutada või diagnoosida.

Ja sinu küsimusele (ja ka käo 27.07.2020 17:19 küsimusele) pole siiani keegi midagi tarka vastata osanud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 11:27; 30.07 16:17; 31.07 14:02;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Huvitav, ma olen vahel lugenud, et kui neil juba ca 20 teadet saadetud saab, siis kasutaja blokitakse. (on omal juhtunud ja moded on siin seda “müstilist” arvu ka maininud ja see arv on 20.)

Ehk siis teoreetiliselt sa peaks juba blokeeritud olema. (või siis kohe tehakse ära)

Aga ma ei usu siiski, et keegi nende linnupojakeste peale nii metsikult ära hullus, vast on tegu ikka perekooli selle roboti enda lolliksminemisega.

Ma arvan, et blokkimise vaatab enne ikka inimsilm üle. Ja see oli juba rohkem kui 2 päeva tagasi, ei usu, et enam blokitakse.
Ja mina ei arva, et robot hulluks läks, ikka inimene. Igal teatel oli ju erinev põhjus välja toodud, miks blokkida vaja – ma ütlen, kord solvasin ma modet ja kord oli sama postitus rassistlik ning need teated ei tulnud korraga vaid jupikaupa – alguses 6, hiljem 30 ja siis ülejäänud kahes osas.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 00:50; 27.07 03:10; 30.07 14:19; 30.07 19:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kord oli sama postitus rassistlik

Põnev oleks teada, mis kell oli tehtud see rassistlik postitus?
Linnupoegade teemasse…

Ja kas sa muutsid siis ära?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.07 11:27; 30.07 16:17; 31.07 14:02;
To report this post you need to login first.

Nõustun teemaalgatusega! Palun likvideerige see “Teata ebasobivast”, vähemasti sellisel kujul! Mingid haiged tüübid märgivad ebasobivaks neutraalseid ja viisakas sõnastuses teemasid, mis neile mingil põhjusel ei meeldi või kui nad arvamusega ei nõustu. Mu meilboks on juba umbes neist teadetest! Paar korda olen saanud teate mingi ülivana kommentaari kohta, mille keegi entusiast on üles kaevanud. Viimane kord tuli teade mu enda teemaalgatuse kohta kiirgusvastastest kardinatest, kus polnud ei midagi solvavat ega vulgaarset, inimesele ilmselgelt ei meeldinud lihtsalt mu teema.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Noo aga mõistlik oleks ” Teata ebasobivast” alla panna see “muu” tagasi ja saaks lisana siis kirjutada , et vales alafoorumis. Nüüd ilmselt paljud panevaski suvalise põhjuse, et solvav vms. peaasi, et teada välja läheks. Nüüd ongi üks korralagedus. Igaüks panwb teem sinna kuhu silm peale jääb.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 23:48; 30.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõustun teemaalgatusega! Palun likvideerige see “Teata ebasobivast”, vähemasti sellisel kujul! Mingid haiged tüübid märgivad ebasobivaks neutraalseid ja viisakas sõnastuses teemasid, mis neile mingil põhjusel ei meeldi või kui nad arvamusega ei nõustu. Mu meilboks on juba umbes neist teadetest! Paar korda olen saanud teate mingi ülivana kommentaari kohta, mille keegi entusiast on üles kaevanud. Viimane kord tuli teade mu enda teemaalgatuse kohta kiirgusvastastest kardinatest, kus polnud ei midagi solvavat ega vulgaarset, inimesele ilmselgelt ei meeldinud lihtsalt mu teema.

Ja, võtke sõrmejäljed sellelt “teata ebasobivalt” nupult ja andke avaldusega Politseile. Las tuvastavad huligaani!
Sulle soovitaks teha siia eraldi e-kirjakast, kuhu siis need teated laekuvad ja mida võid soovi korral käia teenusepakkuja keskkonnas kaemas.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.08 23:48; 30.08 11:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Probleemid “Teata ebasobivast” nupu kasutusega