Esileht Pereelu ja suhted Propageerin jätkuvalt vallalist elu

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Propageerin jätkuvalt vallalist elu

Postitas:
Kägu

Olin vaba ja vallaline 30nda eluaastani. Ilus tüdruk nagu ma olin – oli austajaid ja ka tõsisemaid suhteid. Siis tõesti nautisin elu – ülikool läbi, palk väga hea, sai reisitud, maailma näha. Aga nüüd on mul väga tore pere ja mitte hetkekski ei vahetaks oma elu vaba ja vallalise naise elu vastu. Maadlesin just oma lastega magamistoa põrandal nii, et hing väljas, lagistasime naerda ja nüüd oleme mehega kahekesi teleka ees…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Huvitav, kellega ta seksib, kui peab hoidma 2m vahet. Pihu-Pille või kämbla-Katiga?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kriisiajal perega

raha jääb alles, sest perega on odavam süüa teha näo peale. Väljas ei käi, riideid väga ei osta jne jne.
on keegi, kellele toetuda, kui ise töö kaotad
on keegi, kes su kassid peast minema ajab
on lapsed, kelle siiras armastus ajab masenduse minema. Emme, ma armastan sind, on üks ilusamaid lauseid
on oma kodu ja ja ka suvekodu, sest pereinimesed on harjunud sellistele asjadele mõtlema
on kvaliteetne ja hea seks usaldusväärtse partneriga siis kui tahad
tinderit pole vaja, reisideta saab hakkama, jubedustega mailmas kah, sest paryner aitab neid mõtestada.

Abielus 13 aastat, kaks last

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laps mul on, aga muus osas olen vallaline ja üksik. Õudselt mõnus elu on nii. Jääb ära see loll mula teemal “minu mees ütles”, “meie mehega”, “mees mul” blabla. Mehega elamisel või üldse koos olemisel pole minu jaoks ühtegi plussi, seega ei igatse. Üksikuna end ka ei tunne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõus. Olen 2 aastat vallaline ja ei igatse kellegagi koos elada. Laps olemas, üksikuna ei tunne. Eriolukord ei erine mu tavapärasest elust. Teen tööd ja trenni, hoolitsen lapse eest. Kohtinguid ja seksi jagub ka. Ainult puhkusereis jäi ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis vanatüdruku jutt nüüd see on. Üheöösuhe võib olla vägagi nauditav mõlemale poolele, kui kehakeemia klapib. Mõni naine ratsutab su öö jooksul ikka täiesti kuivaks.

Jumalaeest kui leida nii hea kehakeemiaga partner, miks seda siis jätta vaid üheöösuhteks? Või leiad sa neid ideaalse sobivusega partnereid nii palju pidevalt, et võid eelmise lihtsalt minema visata?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Laps mul on, aga muus osas olen vallaline ja üksik. Õudselt mõnus elu on nii. Jääb ära see loll mula teemal “minu mees ütles”, “meie mehega”, “mees mul” blabla. Mehega elamisel või üldse koos olemisel pole minu jaoks ühtegi plussi, seega ei igatse. Üksikuna end ka ei tunne.

Jap, kui mitte nüûd, siis 10a on sul ainult “minu poja/tütar”, “minu lapsuke ütles”, “minu võsuke tegi”, sest meheta ja ainukese lapsega üksikud mutid justnimelt lapse nimel ainult elama hakkavadki ja sellest lõputult vatravad. Jube tüütu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Jumalaeest kui leida nii hea kehakeemiaga partner, miks seda siis jätta vaid üheöösuhteks?

Ega siis suhe ainult seksist koosne…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Isolatsiooni aeg ei pidanud kellegagi koos olema.

Pole lapsi kes segaks töö ajal.

Pole muret tunda kuidas lastel läheb.

Pole undavat naist, kellega kooselu muutub rutiiniks.

Plusspooled kevade saabudes:

Seks erinevate naistega

Raha kõik endale

Pole kohustusi kellegi ees

Ei ole petmist- ei süütunnet ega pärast petmist maja või laste pärast koos olla.

Reisidel tinder või eskordid kes näevad välja paremad kui siinsed kullakaevajad. Suhe ka pole tasuta.

Hea elu!

Sa jätad vallaliste elust halva mulje. Sul pole midagi muud teha kui foorumites kirjutada, sest sinu arusaam vallalise elust on juhuseks ja prostituudid. Tegelikult on sõprus, sõpradega koos olemine ja ajaveetmine palju toredam vallalise elu juures, mitte üheöösuhted. Samuti võivad suhted olla pisut pikemad kui juhuseks ja võib nendega ka sõpradeks jääda. Mõni inimene on üldse polügaamne ja rahul selle elustiiliga. Vallaline olemine võimaldab reisida, elukohta vahetada, mingi muu tööga tegelema hakata, firmat luua ja 24/7 sellega alguses tegeleda, omada paljusid huvialasid, sest aega on.

Sinu kirjeldus on aga igav, tundud nagu allakäinud vanamees, kellel pole sõpru ega hobisid, passib üksi ja otsib prostituutidelt lohutust. Kui oleks elu, siis ei vinguks foorumis suhtes naiste üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõnus

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Esileht Pereelu ja suhted Propageerin jätkuvalt vallalist elu