Esileht Pereelu ja suhted Prostid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Prostid

Postitas:

Kuidas käituksite? Olete väga pikas abielus, veel pikemas kooselus. Teil on mitu last (kaks on täiskasvanud ja oma elu peal, kaks on 17-aastased). Ühel päeval saate teada, et mees on ca 7 aastat tagasi (teie kooselu ajal) prostituute pruukinud.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sitt värk. Ise tunnistas üles või linna pealt kuulsid? Ilmselt sõltuks mehe praegusest käitumisest, kas andestaksin või mitte.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 20:26; 09.02 22:07; 10.02 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ainult ühe korra 7 aastat tagasi või viimase 7 aasta jooksul?

Kui see oli korra või paar seitse aastat tagasi, siis oleneb sellest, millise kvaliteediga teie suhe hetkel on. Kas tasub vanast asjast saag käima tõmmata või saab möödunul asjal minna lasta. Kui viimase seitsme aasta jooksul regulaarselt seksteenindajaid külastanud, siis tahaks teada miks. Ilmselt jääb koduses intiimelus midagi vajaka?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 20:46; 10.02 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ainult ühe korra 7 aastat tagasi või viimase 7 aasta jooksul?

Kui see oli korra või paar seitse aastat tagasi, siis oleneb sellest, millise kvaliteediga teie suhe hetkel on. Kas tasub vanast asjast saag käima tõmmata või saab möödunul asjal minna lasta. Kui viimase seitsme aasta jooksul regulaarselt seksteenindajaid külastanud, siis tahaks teada miks. Ilmselt jääb koduses intiimelus midagi vajaka?

Üks kord.
Samas, praegune suhe pole sugugi ideaalne.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuula laulu ja tee järele. https://www.youtube.com/watch?v=uNJvgYR-ylM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas käituksite? Olete väga pikas abielus, veel pikemas kooselus. Teil on mitu last (kaks on täiskasvanud ja oma elu peal, kaks on 17-aastased). Ühel päeval saate teada, et mees on ca 7 aastat tagasi (teie kooselu ajal) prostituute pruukinud.

Mees ise räägib? Kui suhted on head olnud, siis viskaks ilmselt nalja ja ütleks, et nüüd siis et võrdsus oleks, on mul üks käik võlas. Küsiks mehe käest, et kas ta teab, kus head meest saaks proovida? Vaevalt see üks kord oli, ilmselt on seda harrastanud pikemalt. Aga kuna sa alles nüüd teada saad, eks siis pead järgimõtlema, kas tahad üksi edasi elada või lepid selle “minevikuga” ja elad selle teadmisega, et mees pole truu olnud. kas 7 aastat tagasi kui asi oleks väljatulnud, kas siis oleksid lahutanud ?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlen seda, et kuidas see nüüd välja üldse tuli?

Edasi liigub mõte, et kas too aeg sinu elus eristus kuidagi sinu jaoks, kui ta seda tegi? No et mismoodi ta sinuga siis käitus?

Kas ta on rahadega siis helde? Kui sellisel moel seda jagab?

Kas ta kahetses, et seda tegi?

Miks ta seda tegi, on midagi öelnud kah?

Ja huvitav oleks teada, milline on mehe suhtumine olnud sellesse teemasse eelnevalt, kui see veel välja polnud tulnud? Noh prostidesse ja nendesse, kes seal käivad inimesi ostmas?

Muidu arvan, et osta raha eest seda, pole normaalne.

* tuttav ütles. koos tõendustega, mille puhul pole kahjuks kahtlustki;
* käitub koguaeg ühtmoodi. nii siis kui ka nüüd;
* rahaga on alati ühtemoodi – ei koonerda;
* ei tea, kas kahetseb. ta ise ei tunnistu tegu;
* ei ole öelnud, sest eitab;
* ei ole prostituutide ja selle teema kohta mingit arvamust avaldanud. kuidagi ei ole jutuks tulnud; siiski, enda vallalist sõpra, kes kasutab seda teenust regulaarselt, halvustab selles osas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas käituksite? Olete väga pikas abielus, veel pikemas kooselus. Teil on mitu last (kaks on täiskasvanud ja oma elu peal, kaks on 17-aastased). Ühel päeval saate teada, et mees on ca 7 aastat tagasi (teie kooselu ajal) prostituute pruukinud.

Mees ise räägib? Kui suhted on head olnud, siis viskaks ilmselt nalja ja ütleks, et nüüd siis et võrdsus oleks, on mul üks käik võlas. Küsiks mehe käest, et kas ta teab, kus head meest saaks proovida? Vaevalt see üks kord oli, ilmselt on seda harrastanud pikemalt. Aga kuna sa alles nüüd teada saad, eks siis pead järgimõtlema, kas tahad üksi edasi elada või lepid selle “minevikuga” ja elad selle teadmisega, et mees pole truu olnud. kas 7 aastat tagasi kui asi oleks väljatulnud, kas siis oleksid lahutanud ?

Jah, oleks lahutanud. Tegelikult, tahaksin ka praegu lahutada, aga lapsed (kaksikud) elaks seda väga raskelt üle ja on täiesti kindel, et minuga nad ei tuleks. Lahkub ju see, kellele ei sobi enam (ehk siis mina). Aga lapsed on tõenäoliselt kodus veel 4-5 aastat, arvestades nende vanust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas käituksite? Olete väga pikas abielus, veel pikemas kooselus. Teil on mitu last (kaks on täiskasvanud ja oma elu peal, kaks on 17-aastased). Ühel päeval saate teada, et mees on ca 7 aastat tagasi (teie kooselu ajal) prostituute pruukinud.

Sellise mehega ei saa ju rallit sõita. Mina igatahes lahutaks.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nagunii tahaks lahutada, siis lahuta, ei ole vaja otsida 7 a taguseid intsidente. Muidugi juhul, kui sul süümekad on, siis see aitab sellest vabaneda.

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 20:26; 09.02 22:07; 10.02 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul mehega on suhted kehvad, siis kindlasti koos ei elaks vaid ikka lahutaks ja koliks ära. 17-aastased on ju ikka puberteedi viimases otsas, nad võiksid juba aru saada inimsuhetest ja et abielud ei pruugi igavesti kesta. Kui sul mehe suhtes austust, armastust ja usaldust pole, siis milleks? Lastel võiks ka ema suhtes pigem austus olla, kui ta ludri mehe juurest pigem selg sirge minema jalutab, kui ennast sunnib koos elama.
See, et ta kunagi prostituudi juures käis või ei käinud, ei peaks sinu otsuse juures mingit rolli mängima. Kui te enam omavahel ei sobi, siis ei muuda see ju tegelikult midagi.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 22:08; 09.02 22:40; 13.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea, et sa vastasid mu küsimisele.

Nüüdseks ma tean, et seitse aastat läheb ruttu ja kui mõtlen ise tagasi, siis see polegi nii ammu.

Aga. Kui ta ise ei tunnista, siis on keerulisem. Kui nii jääbki, siis te ei saagi asja nn selgeks rääkida, sa ei saa midagi teada ega lahendada. Sa kas tüütad ta viimse piirini ja vaatad, mis saab või elad edasi ja lased olla, kui suudad. Mis minusiguse jaoks tähendaks aga seda, et elame edasi, aga mitte samamoodi, midagi peab muutuma

Mis see on, pead sina otsustama.

Aga see peaks sinu elu paremaks tegema.

Kolmas variant on laiali minna.

Tahaksin ära minna, aga laste pärast … ei suuda! Praegu elame nö. eraldi. Tema esimesel, mina teisel korrusel. Aga ma ei pea seda õigeks. Ma olen veel noor inimene. Tahaksin veel elada oma elu. Aga sellises olukorras on uue eluga alustamine võimatu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nagunii tahaks lahutada, siis lahuta, ei ole vaja otsida 7 a taguseid intsidente. Muidugi juhul, kui sul süümekad on, siis see aitab sellest vabaneda.

Mis süümekad mul peaks olema? Mul peaks olema süümekad, et mu mees prosti pani?

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, oleks lahutanud. Tegelikult, tahaksin ka praegu lahutada, aga lapsed (kaksikud) elaks seda väga raskelt üle ja on täiesti kindel, et minuga nad ei tuleks. Lahkub ju see, kellele ei sobi enam (ehk siis mina). Aga lapsed on tõenäoliselt kodus veel 4-5 aastat, arvestades nende vanust.

Muidugi, kui sa nii tunned. Ja kui sa tead, et see ikka tõsi on, et ta seda tegi. Üldiselt, kui abielus inimene leiab teise ja armub ja lahkub, on see inimlik. Kui ta kasutab abielumehena proste, siis see pole seda. Mitmes mitmes mõttes. See on ka naisele ohtlik ja vastutustundetu. Eriti nõme on see, et ta eelnevalt halvustas proste tarbivat tuttavat.

Lahutus sellises vanuses lastega ei saa olla peitusemäng, kus tegelikust põhjusest vaikitakse ja lastele öeldakse, et armastus otsas või me oleme lahku kasvanud. Ja senine elamine müüakse maha ja tehakse pooleks, kui muidu ei saa.

Jah, sain ka haigused…

Elukoht ei ole probleem. Mul on, kuhu minna.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et ta kunagi prostituudi juures käis või ei käinud, ei peaks sinu otsuse juures mingit rolli mängima. Kui te enam omavahel ei sobi, siis ei muuda see ju tegelikult midagi.

Minu jaoks jälle selline asi loeb väga palju. See otsustabki kõik. Kui inimene kaalub ja kahtleb milleski ja siis tuleb ellu üks oluline otsus või muutus, näiteks selgub mingi positiivne asi, aastatetagune, mida mees tegi, aga ei rääkinud, näiteks aitas kedagi või investeeris kuhugi või muud taolist. see kallutab ja näitab asju teises valguses. Prosti kasutamine on oluline asi.

No ma ei tea, kui sul on ikka armastus ja austus täiesti kadunud mehe suhtes, siis poel ju mingit vahet, kas ta 7 aastat tagasi kellelegi head tegi. Ma olen kindel, et lisaks prosti juures käimisele, tegi teemaalgataja mees ka samal aastal midagi toredat ja positiivset kellelegi. Ükski inimene pole ju must-valge.

Praegu on lihtsalt olukord, kus naine tahaks lahutada, aga kardab peret lõhkuda. Klassikaline. Mehe 7 aasta tagune (!) prostil käik annaks talle justkui põhjenduse, et võib küll pere ära lõhkuda. Aga tegelikult on omavahelised suhted ikka hoopis olulisemad kui kellegile kolmandale keeramine või vastupidi, heateo tegemine. Kui omavahelised suhted on metsas ja pole kummalgi soovi neid parandada (no isegi kui ainult üks on otsustanud, et mingu kõk metsa), siis on ju kooselu täiesti mõttetu. Teismelised lapsed oleksid ka palju õnnelikumad, kui teaks, et ema ja isa on iseenda ja üksteise suhtes ausad ning lõpetavad selle jama.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 22:08; 09.02 22:40; 13.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?
Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.
Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?
Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

+10
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 01:39; 10.02 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kae siis sutenööre/prostituute, käskisid mehikese ennast puhtaks kasida ja kummi ka otsa tõmmata..kas mees nagu muidu ise ei oleks kummi kasutanud kui ei oleks kästud? Sõle tänavas pidi ilma kummita ka saama. Soovita mehel seda kanti. Äge mees, sul on täiega vedanud.

+14
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui nagunii tahaks lahutada, siis lahuta, ei ole vaja otsida 7 a taguseid intsidente. Muidugi juhul, kui sul süümekad on, siis see aitab sellest vabaneda.

Mis süümekad mul peaks olema? Mul peaks olema süümekad, et mu mees prosti pani?

Mitte mehe petmise tõttu süümekad, vaid sellepärast, et oled otsustamas abielule lõpu teha. Oled ju hetkel kahe vahel, ja seega see mehe kunagine eksimus on ülihea põhjus meest süüdistada ja abielu lõpetada. Ilma süümekateta.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 20:26; 09.02 22:07; 10.02 09:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prostid tänapäeval ikka kasutavad kummi, kui just eriri meeleheitlik narkar pole. Vaevalt et mees sellise juures käis.

Aga arvan samuti, et tahad ise lahkuda, siis sobib igasugune “põhjus”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kae siis sutenööre/prostituute, käskisid mehikese ennast puhtaks kasida ja kummi ka otsa tõmmata..kas mees nagu muidu ise ei oleks kummi kasutanud kui ei oleks kästud? Sõle tänavas pidi ilma kummita ka saama. Soovita mehel seda kanti. Äge mees, sul on täiega vedanud.

Muidugi on tal äge mees, aus mees on äge.
Kui foorum.69 postitusi lugeda, siis tegelt nõuab enamus seksipakkujaid kummi kasutamist ja enamus mehi, kel midagigi kahe kõrva vahel, kasutab seda ise vabatahtlikult. Teemaalgataja mehe puhul ei tahaks ma talle vastu kukalt virutada niivõrd prostituudi kasutamise eest, vaid justnimelt selle pärast, et ilmselt ei kasutanud kummi ja tõi koju haiguse.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.02 20:46; 10.02 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui pidas armukest,siis on põhjust solvuda.Prostituudi kasutamine(ühekordne suhe kohe makstes) on aga ju lihtsalt oma vajaduste rahuldamine ! Selles ei tohiks ju midagi halba olla?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka arvamusel, et kui kõik sellised asjad välja tuleksid – ja naised sama printsipiaalselt reageeriksis – siis koos elavaid paare enam samahästi kui poleks. Mis vast olekski õige? Ka meie abielu oleks ammu läbi, lapsed isata.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui pidas armukest,siis on põhjust solvuda.Prostituudi kasutamine(ühekordne suhe kohe makstes) on aga ju lihtsalt oma vajaduste rahuldamine ! Selles ei tohiks ju midagi halba olla?

Ja kui sellega seoses naisele mingi haiguse toob, siis kuidas sellega on? Miks kõige olulisemast mööda vaatad ja selle kohta midagi ei ütle?
Ja mis oma vajaduste rahuldamine? Miks elada mingites sada aastat tagasi loodud müütides, millega pisendatakse taolist elustiili? Isegi sellestsamast prostifoorumist saab igaüks lugeda, mis tegelikult toimub? Suurem enamus ei käi seal ainult ennast rahuldamas, vaid neil on suur eesmärk – pakkuda ka prostidele rahuldust. Ehk isegi pannakse suu suule või prosti kehale, arvan, et seegi on tavaline. Rääkimata sellest, et mehed arvavad ja usuvad tõsimeeli, et nemad käivad ise makstes proste rahuldamas. Asi on pöördunud vastupidiseks hoopis.
Kui kunagi levitati naiste jaoks valearusaamu sellise allmaailma hägustamiseks abielunaiste jaoks taoliste umbluudega – “mees käib bordellis ja see täna käidud- homme unustatud” stiilis. Siis suurele enamusele hakkab see nii meeldima, et seda ei unustata iial(selle võltsimidži pärast ja käiakse nagu hobiga lausa tegelemas.
Jah, ka teemaalgatajal suhtes oli mehel võimalus see asi ära lahendada aus olemise teel, mille viimane moment oli siis, kui haiguse naisele edasi andis, aga ei. Temal ikka oma ego olulisem, kui naise tervis.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 10:53; 11.02 21:36; 14.02 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub liba see teema. see suguhaiguse jutt on ülevõlli. tavaliselt prostide käest mehed ei korja suguhaiguseid, pigem armukeste jms käest. suvaline jorss teab, et prostiga keppimine on kõrgendatud risk ja kasutab kõikvõimalikke kaitsevahendeid ja on üliettevaatlik.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on keeruline mõista, mis vastust Sa siit otsid? Sa ei tea, kuidas käituda?
Suhtle mehega, rääkige omavahel – ütlegi talle, et see on Sinu jaoks nii arusaamatu fakt, et Sa ei tea, kuidas reageerida. Üle, et vajad selgitust, aega ja pikka arutelu. Kui olete pikalt abielus olnud…see on ju suur asi ja lahutada selle pärast – abielu on otsus ja kui ta mingi oma haige fantaasia rahuldas prostituudiga, ei pidanud armukest – siis ta leidis lahenduse ja valis Sinu.
Me peame endale meelde tuletama – me ei oma mitte ühtegi inimest.
See nüüd ongi see heas ja halvas koos teine pool…rääkige see etapp läbi ja elage edasi. Sa tahad lahutada, sest said haiget ja lahutada tahab Su ego – usu mind – uhkus ajab upakile. Rääkige omavahelkasvõi terapeudi vahendusel. Loodan parimat!

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:28; 10.02 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No terve foorum69 on abielumehi täis. Ilmselt üsna paljud siinsete naiste meestest kasutavad tasulise teenuseid, ei maksa naiivne olla.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kas sa tahad öelda, et kui sinule sobis, et mees prostituudi juures käis, siis peab see kõikidele naistele sobima? Miks? Isiklikult minu jaoks on see täiesti vastuvõetamatu.

Ja konkreetselt see oleks ka lahku mineku põhjuseks. Mitte ma ei otsi mingit ettekäänet, miks minna lahku – nagu osad siin arvavad.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub liba see teema. see suguhaiguse jutt on ülevõlli. tavaliselt prostide käest mehed ei korja suguhaiguseid, pigem armukeste jms käest. suvaline jorss teab, et prostiga keppimine on kõrgendatud risk ja kasutab kõikvõimalikke kaitsevahendeid ja on üliettevaatlik.

Ei ole liba. Suguhaiguse koha pealt ei saa ma päris kindel olla, kas see toodi prostituudilt või äkki ehk veel kuskilt mujalt. Umbes sel ajal sain ma klamüüdia diagnoosi. Aga kuna väidetavalt on klamüüdia salakaval haigus, mis võis olla saadud juba aastaid tagasi, aga analüüsiga tuli välja alles siis, siis mõtlesingi, et ehk oli mees selle haiguse kandja juba enne meie tutvumist. Ehkki, kas siis klamüüdia poleks tõesti mitte ühegi raseduse ajal välja tulnud? Tean ju kindlalt, et siis tehti kõik suguhaiguste testid.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise mehega ei saa ju rallit sõita. Mina igatahes lahutaks.

Pea kõik mehed petavad. Imestan, et mitmekümne aasta jooksul vaid üks seik välja tuli. Milleks lahutada?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:52; 11.02 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

polegi ju soovitust, et peab leppima…olukorrast peab rääkima omavahel ja kõigest…ning siis otsustama, kas usaldust on võimalik taastada ja kas edasi on võimalik koos minna.
ei ole võimalik nii vähese info põhjal ja ainult üht osapoolt paari lõiguga iseloomustades ühte kindlat otsust soovitada. Jube lihtne – kohe lahku – inimesed on juba kaks dekaadi koos…asi juhtus seitse aastat tagasi…minu küsimus on, et mis juhtus nüüd, et see välja tuli – mis toimub praegu?

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:28; 10.02 20:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Prostid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.