Esileht Pereelu ja suhted Prostid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )

Teema: Prostid

Postitas:
Kägu

tundub liba see teema. see suguhaiguse jutt on ülevõlli. tavaliselt prostide käest mehed ei korja suguhaiguseid, pigem armukeste jms käest. suvaline jorss teab, et prostiga keppimine on kõrgendatud risk ja kasutab kõikvõimalikke kaitsevahendeid ja on üliettevaatlik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mk

mul on keeruline mõista, mis vastust Sa siit otsid? Sa ei tea, kuidas käituda?
Suhtle mehega, rääkige omavahel – ütlegi talle, et see on Sinu jaoks nii arusaamatu fakt, et Sa ei tea, kuidas reageerida. Üle, et vajad selgitust, aega ja pikka arutelu. Kui olete pikalt abielus olnud…see on ju suur asi ja lahutada selle pärast – abielu on otsus ja kui ta mingi oma haige fantaasia rahuldas prostituudiga, ei pidanud armukest – siis ta leidis lahenduse ja valis Sinu.
Me peame endale meelde tuletama – me ei oma mitte ühtegi inimest.
See nüüd ongi see heas ja halvas koos teine pool…rääkige see etapp läbi ja elage edasi. Sa tahad lahutada, sest said haiget ja lahutada tahab Su ego – usu mind – uhkus ajab upakile. Rääkige omavahelkasvõi terapeudi vahendusel. Loodan parimat!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mul on keeruline mõista, mis vastust Sa siit otsid? Sa ei tea, kuidas käituda?

Suhtle mehega, rääkige omavahel – ütlegi talle, et see on Sinu jaoks nii arusaamatu fakt, et Sa ei tea, kuidas reageerida. Üle, et vajad selgitust, aega ja pikka arutelu. Kui olete pikalt abielus olnud…see on ju suur asi ja lahutada selle pärast – abielu on otsus ja kui ta mingi oma haige fantaasia rahuldas prostituudiga, ei pidanud armukest – siis ta leidis lahenduse ja valis Sinu.

Me peame endale meelde tuletama – me ei oma mitte ühtegi inimest.

See nüüd ongi see heas ja halvas koos teine pool…rääkige see etapp läbi ja elage edasi. Sa tahad lahutada, sest said haiget ja lahutada tahab Su ego – usu mind – uhkus ajab upakile. Rääkige omavahelkasvõi terapeudi vahendusel. Loodan parimat!

Miks peaks naine, olles suhtes või abielus, leppima petmisega ja seejuures nn kahe lollaka variandi vahel: prost ja armuke? Me ei ela keskajal. Ja st, et me ei pea üldse kahe idika vahel valima. See on ajupesu ja võrdub sellega, kui naisele seatakse ainult neg, valikud, nagu see peakski nii olema. Umbes et. Vali, kas astud nüüd kaka või si.ta sisse, aga kuskile sapead nendest astuma, sest mööda minna nagu ei tohiks või? Tundub jube allaheitlik.
K
Jaa jaa, muidugi saab edasi elada, pere ja kõik, paljud elavad. Aga mitte nii, et naine peab leppima ja isegi asju lahti ei räägita, eitatakse, tuuakse haigusi, ülbitsetakse veel naisega. Elada võib ka nii, et mehel ongi kaks naist, aga see peabolema kõigi osaliste vaba valik, mitte ühe tagaseljaotsus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No terve foorum69 on abielumehi täis. Ilmselt üsna paljud siinsete naiste meestest kasutavad tasulise teenuseid, ei maksa naiivne olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No terve foorum69 on abielumehi täis. Ilmselt üsna paljud siinsete naiste meestest kasutavad tasulise teenuseid, ei maksa naiivne olla.

Mehed või asjad – argpüksid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kas sa tahad öelda, et kui sinule sobis, et mees prostituudi juures käis, siis peab see kõikidele naistele sobima? Miks? Isiklikult minu jaoks on see täiesti vastuvõetamatu.

Ja konkreetselt see oleks ka lahku mineku põhjuseks. Mitte ma ei otsi mingit ettekäänet, miks minna lahku – nagu osad siin arvavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

tundub liba see teema. see suguhaiguse jutt on ülevõlli. tavaliselt prostide käest mehed ei korja suguhaiguseid, pigem armukeste jms käest. suvaline jorss teab, et prostiga keppimine on kõrgendatud risk ja kasutab kõikvõimalikke kaitsevahendeid ja on üliettevaatlik.

Ei ole liba. Suguhaiguse koha pealt ei saa ma päris kindel olla, kas see toodi prostituudilt või äkki ehk veel kuskilt mujalt. Umbes sel ajal sain ma klamüüdia diagnoosi. Aga kuna väidetavalt on klamüüdia salakaval haigus, mis võis olla saadud juba aastaid tagasi, aga analüüsiga tuli välja alles siis, siis mõtlesingi, et ehk oli mees selle haiguse kandja juba enne meie tutvumist. Ehkki, kas siis klamüüdia poleks tõesti mitte ühegi raseduse ajal välja tulnud? Tean ju kindlalt, et siis tehti kõik suguhaiguste testid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sellise mehega ei saa ju rallit sõita. Mina igatahes lahutaks.

Pea kõik mehed petavad. Imestan, et mitmekümne aasta jooksul vaid üks seik välja tuli. Milleks lahutada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

tundub liba see teema. see suguhaiguse jutt on ülevõlli. tavaliselt prostide käest mehed ei korja suguhaiguseid, pigem armukeste jms käest. suvaline jorss teab, et prostiga keppimine on kõrgendatud risk ja kasutab kõikvõimalikke kaitsevahendeid ja on üliettevaatlik

On olemas mehi, kes ei suuda kummi kasutada, sest vajub ära. Nemad teevad alati kummita. Ka prosti juures. Kauplevad prosti kummi mitte kasutama. Maksavad juurde. Süüdimatud ühesõnaga. Tavaliselt on neil kõvastumisega ka kodus probleemid. Seega kallid naised, hoidke selliste meeste eest. Petma nad hakkavad ning seda ilma kummita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

hehe

polegi ju soovitust, et peab leppima…olukorrast peab rääkima omavahel ja kõigest…ning siis otsustama, kas usaldust on võimalik taastada ja kas edasi on võimalik koos minna.
ei ole võimalik nii vähese info põhjal ja ainult üht osapoolt paari lõiguga iseloomustades ühte kindlat otsust soovitada. Jube lihtne – kohe lahku – inimesed on juba kaks dekaadi koos…asi juhtus seitse aastat tagasi…minu küsimus on, et mis juhtus nüüd, et see välja tuli – mis toimub praegu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kui sul sinu arust nii aus mees on, siis miks ta sulle PÄRAST rääkis? Tõeliselt aus mees oleks juba kavatsuse staadiumis ju ära rääkinud, et selline plaan ja puhtalt uudishimust jne. Tüüp teeb ilmselt su selja taga, mis tahab ja sulle rääkis selle ühe seiga katsetamise mõttes, et näha, kus sinu taluvuspiir on. Sul ilmselt seda piiri polegi. Ja peamine, kas oli siis ägedam seks, kui ta kodus saab?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sul sinu arust nii aus mees on, siis miks ta sulle PÄRAST rääkis? Tõeliselt aus mees oleks juba kavatsuse staadiumis ju ära rääkinud, et selline plaan ja puhtalt uudishimust jne. Tüüp teeb ilmselt su selja taga, mis tahab ja sulle rääkis selle ühe seiga katsetamise mõttes, et näha, kus sinu taluvuspiir on. Sul ilmselt seda piiri polegi. Ja peamine, kas oli siis ägedam seks, kui ta kodus saab?

Ta ei saanud varem rääkida, sest see idee tekkis neil äkki. Olid sõbraga kõrtsus, seal suhtlesid samas lauas istuvate inimestega ja neilt kuulsid, et paar maja edasi asub “kohalik bordell”. Siis oligi samm sees ja piisavalt julgust võetud, et minna asja uurima. Ägedam ei olnud, sest alkohol + liigne ärevus tundmatu olukorra pärast tekitasid potentsihäire ja eriti “vinge” seksi asemel oli pigem hädine tavavahekord.
Kas te ise ei tee siis mitte kunagi mitte midagi spontaanselt? Et kuulete kelleltki midagi huvitavat ja siis kohe lähetegi vaatama? Ilma eelnevalt etteplaneerimata ja mehelt nõusolekut küsimata? Mina küll teen…. Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis tuttav ütleb, et oli nii – ja ongi surmkindel, et oli nii?
Mees ütleb, et ei olnud nii – ja on surmkindel, et lihtsalt valetab?
Mis ümberlükkamatud tõendid sel tuttaval küll saavad olla selle kinnituseks, et oli tõesti nii, mitte ta mingil X põhjusel seda lihtsalt välja ei mõelnud? Sest on uskumatu, kui elavalt lendab mõne inimese fantaasia, kui tal seda mingil põhjusel vaja on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellise mehega ei saa ju rallit sõita. Mina igatahes lahutaks.

Pea kõik mehed petavad. Imestan, et mitmekümne aasta jooksul vaid üks seik välja tuli. Milleks lahutada?

Statistika pole sinu poolt. Ei peta pooled mehed.

In general, men are more likely than women to cheat: 20% of men and 13% of women reported that they’ve had sex with someone other than their spouse while married, according to data from the recent General Social Survey(GSS).

Minu jaoks on see nii veider, kui tuuakse argumendiks, et ‘aga kõik mehed ju petavad’. Nagu keegi ei võiks väärida veidi paremat partnerit. Kujutad ette, on mehi, kes ei peta, ja on naisi, kes ei peta. See on lihtsalt valiku küsimus, ja see kuidas sind üles kasvatatud on. Prostituudid siin Eestis on paraku suures osas narkomaanid, ja tegelevad oma keha müümisega selleks, et järgmise doosi jaoks raha saada. Ei tea sedagi ega nad sekskaubanduse ohvrid ei ole. Missugune normaalne inimene saab sellist asja toetada?

Kui sekselu enam ei klapi või tahetakse midagi enamat kui partner pakub, siis vastastikusel kokkuleppel tehku, mida tahes. Võtku mees endale seksisõber, aga lubagu sama ka naisele. Aga tähtis on olla oma teise inimesega aus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

PM kui asi prostiga seksimisele läheb, siis enne niisama “spontaanselt” minekut võiks jah helistada. Seda muidugi alles peale seda, kui näiteks minematajätmist oleks juba kaalunud ja see kohe kuidagi kõne alla ei tule.

Anna andeks, aga abielunaisena ei pea ma teise mehega seksimist kohe kuidagi “millegi spontaanse tegemiseks”. Teie elus teised reeglid, aga ära arva, et see kuidagi normaalne on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ta ei saanud varem rääkida, sest see idee tekkis neil äkki. Olid sõbraga kõrtsus, seal suhtlesid samas lauas istuvate inimestega ja neilt kuulsid, et paar maja edasi asub “kohalik bordell”. Siis oligi samm sees ja piisavalt julgust võetud, et minna asja uurima. Ägedam ei olnud, sest alkohol + liigne ärevus tundmatu olukorra pärast tekitasid potentsihäire ja eriti “vinge” seksi asemel oli pigem hädine tavavahekord.

Kas te ise ei tee siis mitte kunagi mitte midagi spontaanselt? Et kuulete kelleltki midagi huvitavat ja siis kohe lähetegi vaatama? Ilma eelnevalt etteplaneerimata ja mehelt nõusolekut küsimata? Mina küll teen…. Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

Oleks vast naljakas kah, kui mees oleks sulle tunnistanud, et tal oli prostiga huvitav ja palju parem kui sinuga ning et ta on seda sinu selja taga rohkem kui kord teinud. Sarnaselt kui keegi eelkõneleja, arvan mina, et pigem oled ikka sina naiivseke ja eluvõõras, et mehe manipulatsiooni läbi ei näe. Ta oma niinimetatud „ausa“ ülestunnistusega ju kompab sinu piire. Ja nüüd sai teada, et sul neid pole ning ta võib rahulikult edasi tegutseda.

Mis spontaansusesse puutub, siis ausalt öeldes… maitse asi. Mina isiklikult eelistan enesekindlat meest. Mitte meest, kes on kui kelgunöör. Et tuleb mingi ogar uitmõte pähe, siis tormab seda kohe teostama, sest see on ju nii naljakas ja lahe! Kas sulle tõesti meeldib selline mees, kelle käitumist juhib mitte selge mõistus, vaid purjus pea ja instinktid, mis tingitud hetkeemotsioonist? Mis siis edasi? Ehk järgmiseks tuleb tal naljaviluks sõbraga mõte narkotsi panna või minna purjuspäi autoga kihutama? Nii äge ja spontaanne tegu ju!?

Lõbus elu on sul! Ilmselt pead koguaeg millekski „toredaks ja üllatuslikuks“ valmis olema.

Tõttöelda ei saa ka mina aru sellest survestamisest, et naisele lihtsalt PEAB sobima see, et mees vasakule paneb. Ei pea! Kõikidele naistele ei sobi ja kõik ei taha endale sellist asja vägisi sobima panna. Ilmselt on ka asi selles, et kõik naised ei ole oma mehe külge küünte ja hammastega klammerdunud ja pole nõus tingimusteta leppima kõigega, mis mehel pähe kargab. Tehku mu armas vigurvänt, mida tahes, aga peaasi, et mind maha ei jätaks. No ei ole ju tänapäeval enam nii?

Please wait...
Postitas:
Kägu

A kui mees järgmine kord õllesena otsustab südaööl koos sõbraga kellegi maha lüüa, noh et huvitav ju, siis kas on ikka puhas poiss, kui sulle kaineks saanuna ära räägib? Ikkagi spontaanne tegevus ju. Ega mees saa siis ühelegi tujule vastu panna ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

liigne ärevus tundmatu olukorra pärast

Mõnus mees sul siis, ise läheb joomas peaga prostidesse, aga ärevus lubab vaid “tavavahekorraga” hakkama saada. No hea, et tal niigipalju seisis, et tehtud ikka sai.

Spontaanseteks ei saa teid kumbagi kuidagimoodi selle põhjal pidada – “tavavahekord”. 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või oleks mees võinud idee realiseerimata jätta? Selline võimalus on nagu välistatud teie puhul?
Aga kui meheke paneb “spontaalselt” proste ning naine rahul ja uhkegi – mis siis ikka. Peaasi, et peres üksmeel valitseb:-)

Please wait...
Postitas:
Kägu

In general, men are more likely than women to cheat: 20% of men and 13% of women reported that they’ve had sex with someone other than their spouse while married, according to data from the recent General Social Survey(GSS).

Miks sa neid abielusid näiteks tood? Mujal on abielu ja usk juba midagi sellist, mis tagasi hoiab. Meil Eestis, vähemalt mina, olen vabana saanud kõik mehed, keda tahan. Tundes ja teades neid varasemalt. Mehed, keda teadsin, et nad ei peta. Olen varasemalt mitu elukaaslast välja löönud petmise pärast. Täitsa loll-anna võimalus ja leia õige hetk-pea kõik petavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis see tavavahekord on siis? Kõlab, kui tavavahelik.Kas mehe ootused seksile ühe allakäinud naisega olid kõrgtasemele viidud või ootas ta sealt kirgastumiseäaadset kogemust? Ega see mees pole ometi see mees, kes arvab, et prostid naudivad kliente ja tahavad võimalikult paljude klientidega seksida ja et seks iga kliendiga kestaks võimalikult kaua??
Kuhu liigitub temal kodune seks? Kas sama, mis “üks võluv kodune nina,millele võib iga ilmaga kindel olla”, aga mis ei üllata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, et mis asi paneb seda sõpra nüüd seitse aastat hiljem pereelu lõhkuma. Miks? Lahku tasub minna siis, kui teil praegu suhe kehv ja koos ei kannata olla. Mingi ühekordse asja pärast seitse aastat tagasi peret lõhkuma hakata on täiesti napakas valik. Pika kooselu jooksul võib mida iganes ette tulla. Kui seitsme aasta tagust ühekordset juhtumit andestada ei suuda, polegi sinu poolt järelikult erilist armastust ja sel juhul pole kaugelt vaja otsida seda põhjust, miks mees toona nii tegi. Vahel võid leida, et endalgi lööb frustratsioon lainena üle pea ja võid teha asju, mis pärast enam nii hea mõttena ei tundu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Teismelised lapsed oleksid ka palju õnnelikumad, kui teaks, et ema ja isa on iseenda ja üksteise suhtes ausad ning lõpetavad selle jama.

Hakkab peale! See on vale. Kuni vanemad koos elavad, seni püsib lootus, et kõik paraneb. Kui aga juba lahutus käes, siis on õnnetus halastamatult paljas ja lootus puruneb. Lõpetage lastele moraalilugemine vanemate sigatsemiste eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul oli palju aastaid tagasi suhe ühe meesterahvaga. Päris pikalt olime koos – umbes 5 aastat, st. me ei elanud koos, aga olime kindel paar ja pidasime ka ühiseid tulevikuplaane.
Aga siis sain ühe vestluse käigus teada, et ta on käinud aeg-ajalt ennast tasuliste naiste juures maandamas. No nii ta seda ise nimetas. Jah, ta ise rääkis ühel südamepuistamise hetkel.
See oli minu jaoks ikka paras šokk. Alguses tundus, et ma ei suuda välja öeldud sõnu selles kontekstis üldse mõista – aju keeldus koostööd tegemast.
Kui uuesti hingata sain, siis kõndisin sõna lausumata minema.

Just sellel hetkel saigi meie mitmeaastane suhe täielikult otsa, kuigi ta püüdis ikka tükk aega ära leppida ja nö. koos edasi minna.
Isegi kui ma püüdsin seda ettepanekut kaalumisele võtta, noh et tuleb ikka andeks anda ja ikka juhtub ja … tuli kohe meelde see prostituutides käimine ja mul läks füüsiliselt süda pahaks, hakkas iiveldama konkreetselt.

Ma lihtsalt ei suutnud ette kujutada, et ma selle mehe veel kunagi endale intiimselt lähedale lubaks.
Ja tegelikult oli minul selle info teadasaamise hetkel täielikult õhku haihtunud igasugune armastus, kirg ja soov midagi koos edasi teha. Nagu võõrast inimest oleks vaadanud, null emotsiooni. Isegi viha ega solvumist ei olnud, ainult vastumeelsus ja soov kiiresti kaugemale saada.
Minu reaktsioon tema suhtes oli edaspidi, nagu oleks tegu mingit väga ohtlikku ja nakkavat haigust põdeva isikuga.

Isegi praegu, umbes 10 aastat hiljem, kui ma seda lugu meenutan ja mõtlen, et ta ju käis nö. minu sees ka peale nende naiste sees käimist, läheb mul süda pahaks.

Nii et minu puhul ei tuleks kõne allagi suhte jätkamine mehega, kes on kasutanud prostituutide teenust meie tutvuse ajal. Ja see pole emotsionaalne otsus – ma lihtsalt ei suudaks sellise mehega intiimselt lävida.

Ja minu jaoks polnud asi üldse selles, et ma ei suuda petmist andestada vms.
Petmist suudan küll andestada. Aga kuna me polnud omavahel abielus, siis tegelikult, tehniliselt, ei saa ma isegi öelda, et ta oleks mind petnud või abielutõotust murdnud vms.

Nii et asi polnud selles, et ta teiste naiste juures käis. Asi oli täielikult selles, et ta käis just prostituutides. Raha eest üldkasutatavate naiste juures, kes teda isegi ei ihaldanud ega armastanud, samal ajal, kui tal oli olemas inimene, kes teda armastas ja ihaldas. Vot see fakt ajas (ja ajab ka praegu) mind öökima. Asi polnud kirest ja armastusest sündinud eksimuses, vaid hoopis rõvedas ja loomalikus instinktis. Vot sellist meest ma ei taha tundagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks prostituut peab teistsugune inimene olema kui naabrinaine, sõbranna jne?
Kõik ei ole kindlasti asotsiaalid ja narkarid. Kui mees ise edukas siis vaevalt ta sellise käest oleks nõus teenust ostma. Pigem ikka maksab noorele, ilusale professionaalile. Ja minnakse ikka eeskätt sellepärast, et kodus jääb midagi puudu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on raha eest prostides käimine kordades eetilisem, kui seksida mittetasuliste naistega lihtsalt eneserahuldamise eesmärgil omamata mingit soovi nendega pikemaajalist suhet alustada ning teades väga hästi, et seksipartnerid ise ootavad küll suhte edasist arengut. Vot see viimane oleks väga ebaeetiline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks prostituut peab teistsugune inimene olema kui naabrinaine, sõbranna jne?

Kõik ei ole kindlasti asotsiaalid ja narkarid. Kui mees ise edukas siis vaevalt ta sellise käest oleks nõus teenust ostma. Pigem ikka maksab noorele, ilusale professionaalile. Ja minnakse ikka eeskätt sellepärast, et kodus jääb midagi puudu.

Mis tähtsust seal on, kui ilus või noor või korralikust perest keegi on, prost on prost. Vaata, on vahe jah, kas naine on selleks sunnitud mis tahes põhjusel või ta teeb seda vabal tahtel ja enda soovil. Viimasel juhul on tegemist kiiksuga inimestega, kes peavad sellist teguviisi õigeks ja need on isegi hullemad. Sest narkar on sõltlane. Inimkaubanduse ohver on sunnitud selleks. Kõige võikamad tunduvad omal soovil prostiks hakanud. Iga koristaja on ka miljon korda neist etem ja väärikam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest on raha eest prostides käimine kordades eetilisem, kui seksida mittetasuliste naistega lihtsalt eneserahuldamise eesmärgil omamata mingit soovi nendega pikemaajalist suhet alustada ning teades väga hästi, et seksipartnerid ise ootavad küll suhte edasist arengut. Vot see viimane oleks väga ebaeetiline.

Eetilisus on seal minu maailma järgi null. Miks ei või aga tavaline inimene, kes on kellegi seksipartner, oodata suhte arengut? Seda pean ma loogiliseks jälle. Või on jutt jälle sellest, et “kumma te valite, kas selle, et mees käib prostide juures või võtab armukese”… jne jura? Naised, saage aru, et see on ajupesu, sest mitte ükski naine ei pea valima kahe kakahunniku vahel, et üks on vedelal kujul kaka, teine tahkem kaka, ütle, kumba võtad.. Tegelikult ei pea üldse neid võtma. Sest suhtes ei pea olema kolmandat. Ei prosti näol ega muidu teiste näol.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eetilisus on seal minu maailma järgi null. Miks ei või aga tavaline inimene, kes on kellegi seksipartner, oodata suhte arengut? Seda pean ma loogiliseks jälle. Või on jutt jälle sellest, et “kumma te valite, kas selle, et mees käib prostide juures või võtab armukese”… jne jura? Naised, saage aru, et see on ajupesu, sest mitte ükski naine ei pea valima kahe kakahunniku vahel, et üks on vedelal kujul kaka, teine tahkem kaka, ütle, kumba võtad.. Tegelikult ei pea üldse neid võtma. Sest suhtes ei pea olema kolmandat. Ei prosti näol ega muidu teiste näol.

Niisiis naine eelistab alati, et mees otsesõnu alati ja kohemaid ütleks: Kuna ma saan seksi liiga vähe ja prostituudi kasutamine sulle ei meeldi, siis lähme lahku? Mina näiteks tõttöelda ei eelista. Mina isiklikult ei tunne, et ma pean teadma iga oma mehe tegu detailselt, vahel on parem mitte teada, peaasi, et igapäevaelu üheskoos on õdus ja hooliv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Niisiis naine eelistab alati, et mees otsesõnu alati ja kohemaid ütleks: Kuna ma saan seksi liiga vähe ja prostituudi kasutamine sulle ei meeldi, siis lähme lahku? Mina näiteks tõttöelda ei eelista. Mina isiklikult ei tunne, et ma pean teadma iga oma mehe tegu detailselt, vahel on parem mitte teada, peaasi, et igapäevaelu üheskoos on õdus ja hooliv.

Selles loos siin aga on asjad teistoodi, naine on teine ja mees on teine ja muu ka. Ja peamine on see, et teada on fakt, et neil ei olnud see igapäevane elu nii õdus ja hooliv ka ju. Kui mees oleks hea ja hooliv, siis teemaalgataja oleks seda kindlasti nimetanud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )

Esileht Pereelu ja suhted Prostid