Esileht Pereelu ja suhted Prostid

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Prostid

Postitas:

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kui sul sinu arust nii aus mees on, siis miks ta sulle PÄRAST rääkis? Tõeliselt aus mees oleks juba kavatsuse staadiumis ju ära rääkinud, et selline plaan ja puhtalt uudishimust jne. Tüüp teeb ilmselt su selja taga, mis tahab ja sulle rääkis selle ühe seiga katsetamise mõttes, et näha, kus sinu taluvuspiir on. Sul ilmselt seda piiri polegi. Ja peamine, kas oli siis ägedam seks, kui ta kodus saab?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 21:17; 11.02 16:10; 11.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kui sul sinu arust nii aus mees on, siis miks ta sulle PÄRAST rääkis? Tõeliselt aus mees oleks juba kavatsuse staadiumis ju ära rääkinud, et selline plaan ja puhtalt uudishimust jne. Tüüp teeb ilmselt su selja taga, mis tahab ja sulle rääkis selle ühe seiga katsetamise mõttes, et näha, kus sinu taluvuspiir on. Sul ilmselt seda piiri polegi. Ja peamine, kas oli siis ägedam seks, kui ta kodus saab?

Ta ei saanud varem rääkida, sest see idee tekkis neil äkki. Olid sõbraga kõrtsus, seal suhtlesid samas lauas istuvate inimestega ja neilt kuulsid, et paar maja edasi asub “kohalik bordell”. Siis oligi samm sees ja piisavalt julgust võetud, et minna asja uurima. Ägedam ei olnud, sest alkohol + liigne ärevus tundmatu olukorra pärast tekitasid potentsihäire ja eriti “vinge” seksi asemel oli pigem hädine tavavahekord.
Kas te ise ei tee siis mitte kunagi mitte midagi spontaanselt? Et kuulete kelleltki midagi huvitavat ja siis kohe lähetegi vaatama? Ilma eelnevalt etteplaneerimata ja mehelt nõusolekut küsimata? Mina küll teen…. Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 01:39; 10.02 21:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et siis tuttav ütleb, et oli nii – ja ongi surmkindel, et oli nii?
Mees ütleb, et ei olnud nii – ja on surmkindel, et lihtsalt valetab?
Mis ümberlükkamatud tõendid sel tuttaval küll saavad olla selle kinnituseks, et oli tõesti nii, mitte ta mingil X põhjusel seda lihtsalt välja ei mõelnud? Sest on uskumatu, kui elavalt lendab mõne inimese fantaasia, kui tal seda mingil põhjusel vaja on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise mehega ei saa ju rallit sõita. Mina igatahes lahutaks.

Pea kõik mehed petavad. Imestan, et mitmekümne aasta jooksul vaid üks seik välja tuli. Milleks lahutada?

Statistika pole sinu poolt. Ei peta pooled mehed.

In general, men are more likely than women to cheat: 20% of men and 13% of women reported that they’ve had sex with someone other than their spouse while married, according to data from the recent General Social Survey(GSS).

Minu jaoks on see nii veider, kui tuuakse argumendiks, et ‘aga kõik mehed ju petavad’. Nagu keegi ei võiks väärida veidi paremat partnerit. Kujutad ette, on mehi, kes ei peta, ja on naisi, kes ei peta. See on lihtsalt valiku küsimus, ja see kuidas sind üles kasvatatud on. Prostituudid siin Eestis on paraku suures osas narkomaanid, ja tegelevad oma keha müümisega selleks, et järgmise doosi jaoks raha saada. Ei tea sedagi ega nad sekskaubanduse ohvrid ei ole. Missugune normaalne inimene saab sellist asja toetada?

Kui sekselu enam ei klapi või tahetakse midagi enamat kui partner pakub, siis vastastikusel kokkuleppel tehku, mida tahes. Võtku mees endale seksisõber, aga lubagu sama ka naisele. Aga tähtis on olla oma teise inimesega aus.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

PM kui asi prostiga seksimisele läheb, siis enne niisama “spontaanselt” minekut võiks jah helistada. Seda muidugi alles peale seda, kui näiteks minematajätmist oleks juba kaalunud ja see kohe kuidagi kõne alla ei tule.

Anna andeks, aga abielunaisena ei pea ma teise mehega seksimist kohe kuidagi “millegi spontaanse tegemiseks”. Teie elus teised reeglid, aga ära arva, et see kuidagi normaalne on.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 21:17; 11.02 16:10; 11.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et sellist meest, kes korra elus pole prostituuti proovinud, ei olegi olemas. Lihtsalt enamus naisi ei tea seda ega saagi kunagi teada. See on juba puhtalt uudishimu värk, et mida kõike ja kuidas see tasuline tädi siis ikkagi teeb?

Sellepärast lahutama hakata, et 7 aastat tagasi olnud juhtum nüüd välja tuli…naerukoht!

Mulle rääkis mees kohe peale lõbumajas käimist. Kõike rääkis, alates sellest, kui uksest sisse läks, koos ruumide kirjeldusega kuni lahkumiseni välja. Kuidas sutenöör tõi albumi tüdrukute piltidega, kus sai siis valiku teha, et enne seksi saadeti klient duši alla ja kondoom oli kohustuslik. Isegi seda, mis muusika seal baaris mängis ja mis seal jookide hinnad olid. (käis 1x 2002a) Läksidki sõbraga lihtsalt uudishimust, et kuidas see asi neil seal siis käib ja kas on ägedam ja parem seks kui kodust saab.

Miks ma sellepärast lahutama oleks pidanud tormama?

Lahutama hakkaks siis kui tegu oleks tõsiste tunnetega kõrvalsuhtega, mitte ostetud teenuse tarbimise pärast. Praeguseks 25 aastat sama mehega abielus olnud.

Kui sul sinu arust nii aus mees on, siis miks ta sulle PÄRAST rääkis? Tõeliselt aus mees oleks juba kavatsuse staadiumis ju ära rääkinud, et selline plaan ja puhtalt uudishimust jne. Tüüp teeb ilmselt su selja taga, mis tahab ja sulle rääkis selle ühe seiga katsetamise mõttes, et näha, kus sinu taluvuspiir on. Sul ilmselt seda piiri polegi. Ja peamine, kas oli siis ägedam seks, kui ta kodus saab?

Ta ei saanud varem rääkida, sest see idee tekkis neil äkki. Olid sõbraga kõrtsus, seal suhtlesid samas lauas istuvate inimestega ja neilt kuulsid, et paar maja edasi asub “kohalik bordell”. Siis oligi samm sees ja piisavalt julgust võetud, et minna asja uurima. Ägedam ei olnud, sest alkohol + liigne ärevus tundmatu olukorra pärast tekitasid potentsihäire ja eriti “vinge” seksi asemel oli pigem hädine tavavahekord.

Kas te ise ei tee siis mitte kunagi mitte midagi spontaanselt? Et kuulete kelleltki midagi huvitavat ja siis kohe lähetegi vaatama? Ilma eelnevalt etteplaneerimata ja mehelt nõusolekut küsimata? Mina küll teen…. Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

Oleks vast naljakas kah, kui mees oleks sulle tunnistanud, et tal oli prostiga huvitav ja palju parem kui sinuga ning et ta on seda sinu selja taga rohkem kui kord teinud. Sarnaselt kui keegi eelkõneleja, arvan mina, et pigem oled ikka sina naiivseke ja eluvõõras, et mehe manipulatsiooni läbi ei näe. Ta oma niinimetatud „ausa“ ülestunnistusega ju kompab sinu piire. Ja nüüd sai teada, et sul neid pole ning ta võib rahulikult edasi tegutseda.

Mis spontaansusesse puutub, siis ausalt öeldes… maitse asi. Mina isiklikult eelistan enesekindlat meest. Mitte meest, kes on kui kelgunöör. Et tuleb mingi ogar uitmõte pähe, siis tormab seda kohe teostama, sest see on ju nii naljakas ja lahe! Kas sulle tõesti meeldib selline mees, kelle käitumist juhib mitte selge mõistus, vaid purjus pea ja instinktid, mis tingitud hetkeemotsioonist? Mis siis edasi? Ehk järgmiseks tuleb tal naljaviluks sõbraga mõte narkotsi panna või minna purjuspäi autoga kihutama? Nii äge ja spontaanne tegu ju!?

Lõbus elu on sul! Ilmselt pead koguaeg millekski „toredaks ja üllatuslikuks“ valmis olema.

Tõttöelda ei saa ka mina aru sellest survestamisest, et naisele lihtsalt PEAB sobima see, et mees vasakule paneb. Ei pea! Kõikidele naistele ei sobi ja kõik ei taha endale sellist asja vägisi sobima panna. Ilmselt on ka asi selles, et kõik naised ei ole oma mehe külge küünte ja hammastega klammerdunud ja pole nõus tingimusteta leppima kõigega, mis mehel pähe kargab. Tehku mu armas vigurvänt, mida tahes, aga peaasi, et mind maha ei jätaks. No ei ole ju tänapäeval enam nii?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ta ei saanud varem rääkida, sest see idee tekkis neil äkki. Olid sõbraga kõrtsus, seal suhtlesid samas lauas istuvate inimestega ja neilt kuulsid, et paar maja edasi asub “kohalik bordell”. Siis oligi samm sees ja piisavalt julgust võetud, et minna asja uurima. Ägedam ei olnud, sest alkohol + liigne ärevus tundmatu olukorra pärast tekitasid potentsihäire ja eriti “vinge” seksi asemel oli pigem hädine tavavahekord.
Kas te ise ei tee siis mitte kunagi mitte midagi spontaanselt? Et kuulete kelleltki midagi huvitavat ja siis kohe lähetegi vaatama? Ilma eelnevalt etteplaneerimata ja mehelt nõusolekut küsimata? Mina küll teen…. Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

A kui mees järgmine kord õllesena otsustab südaööl koos sõbraga kellegi maha lüüa, noh et huvitav ju, siis kas on ikka puhas poiss, kui sulle kaineks saanuna ära räägib? Ikkagi spontaanne tegevus ju. Ega mees saa siis ühelegi tujule vastu panna ju.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

liigne ärevus tundmatu olukorra pärast

Mõnus mees sul siis, ise läheb joomas peaga prostidesse, aga ärevus lubab vaid “tavavahekorraga” hakkama saada. No hea, et tal niigipalju seisis, et tehtud ikka sai.

Spontaanseteks ei saa teid kumbagi kuidagimoodi selle põhjal pidada – “tavavahekord”. 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 21:17; 11.02 16:10; 11.02 18:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ise ei tee siis mitte kunagi mitte midagi spontaanselt? Et kuulete kelleltki midagi huvitavat ja siis kohe lähetegi vaatama? Ilma eelnevalt etteplaneerimata ja mehelt nõusolekut küsimata? Mina küll teen…. Või oleks mees ikkagi pidanud kell 3 öösel mulle kõrtsust helistama ja minekuks luba küsima?

Või oleks mees võinud idee realiseerimata jätta? Selline võimalus on nagu välistatud teie puhul?
Aga kui meheke paneb “spontaalselt” proste ning naine rahul ja uhkegi – mis siis ikka. Peaasi, et peres üksmeel valitseb:-)

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

In general, men are more likely than women to cheat: 20% of men and 13% of women reported that they’ve had sex with someone other than their spouse while married, according to data from the recent General Social Survey(GSS).

Miks sa neid abielusid näiteks tood? Mujal on abielu ja usk juba midagi sellist, mis tagasi hoiab. Meil Eestis, vähemalt mina, olen vabana saanud kõik mehed, keda tahan. Tundes ja teades neid varasemalt. Mehed, keda teadsin, et nad ei peta. Olen varasemalt mitu elukaaslast välja löönud petmise pärast. Täitsa loll-anna võimalus ja leia õige hetk-pea kõik petavad.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 17:52; 11.02 19:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see tavavahekord on siis? Kõlab, kui tavavahelik.Kas mehe ootused seksile ühe allakäinud naisega olid kõrgtasemele viidud või ootas ta sealt kirgastumiseäaadset kogemust? Ega see mees pole ometi see mees, kes arvab, et prostid naudivad kliente ja tahavad võimalikult paljude klientidega seksida ja et seks iga kliendiga kestaks võimalikult kaua??
Kuhu liigitub temal kodune seks? Kas sama, mis “üks võluv kodune nina,millele võib iga ilmaga kindel olla”, aga mis ei üllata.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 10:53; 11.02 21:36; 14.02 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jälle mõtlen, et mis asi paneb seda sõpra nüüd seitse aastat hiljem pereelu lõhkuma. Miks? Lahku tasub minna siis, kui teil praegu suhe kehv ja koos ei kannata olla. Mingi ühekordse asja pärast seitse aastat tagasi peret lõhkuma hakata on täiesti napakas valik. Pika kooselu jooksul võib mida iganes ette tulla. Kui seitsme aasta tagust ühekordset juhtumit andestada ei suuda, polegi sinu poolt järelikult erilist armastust ja sel juhul pole kaugelt vaja otsida seda põhjust, miks mees toona nii tegi. Vahel võid leida, et endalgi lööb frustratsioon lainena üle pea ja võid teha asju, mis pärast enam nii hea mõttena ei tundu.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 07:23; 12.02 11:11; 12.02 12:11; 13.02 21:51; 14.02 13:14; 15.02 09:02; 15.02 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teismelised lapsed oleksid ka palju õnnelikumad, kui teaks, et ema ja isa on iseenda ja üksteise suhtes ausad ning lõpetavad selle jama.

Hakkab peale! See on vale. Kuni vanemad koos elavad, seni püsib lootus, et kõik paraneb. Kui aga juba lahutus käes, siis on õnnetus halastamatult paljas ja lootus puruneb. Lõpetage lastele moraalilugemine vanemate sigatsemiste eest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli palju aastaid tagasi suhe ühe meesterahvaga. Päris pikalt olime koos – umbes 5 aastat, st. me ei elanud koos, aga olime kindel paar ja pidasime ka ühiseid tulevikuplaane.
Aga siis sain ühe vestluse käigus teada, et ta on käinud aeg-ajalt ennast tasuliste naiste juures maandamas. No nii ta seda ise nimetas. Jah, ta ise rääkis ühel südamepuistamise hetkel.
See oli minu jaoks ikka paras šokk. Alguses tundus, et ma ei suuda välja öeldud sõnu selles kontekstis üldse mõista – aju keeldus koostööd tegemast.
Kui uuesti hingata sain, siis kõndisin sõna lausumata minema.

Just sellel hetkel saigi meie mitmeaastane suhe täielikult otsa, kuigi ta püüdis ikka tükk aega ära leppida ja nö. koos edasi minna.
Isegi kui ma püüdsin seda ettepanekut kaalumisele võtta, noh et tuleb ikka andeks anda ja ikka juhtub ja … tuli kohe meelde see prostituutides käimine ja mul läks füüsiliselt süda pahaks, hakkas iiveldama konkreetselt.

Ma lihtsalt ei suutnud ette kujutada, et ma selle mehe veel kunagi endale intiimselt lähedale lubaks.
Ja tegelikult oli minul selle info teadasaamise hetkel täielikult õhku haihtunud igasugune armastus, kirg ja soov midagi koos edasi teha. Nagu võõrast inimest oleks vaadanud, null emotsiooni. Isegi viha ega solvumist ei olnud, ainult vastumeelsus ja soov kiiresti kaugemale saada.
Minu reaktsioon tema suhtes oli edaspidi, nagu oleks tegu mingit väga ohtlikku ja nakkavat haigust põdeva isikuga.

Isegi praegu, umbes 10 aastat hiljem, kui ma seda lugu meenutan ja mõtlen, et ta ju käis nö. minu sees ka peale nende naiste sees käimist, läheb mul süda pahaks.

Nii et minu puhul ei tuleks kõne allagi suhte jätkamine mehega, kes on kasutanud prostituutide teenust meie tutvuse ajal. Ja see pole emotsionaalne otsus – ma lihtsalt ei suudaks sellise mehega intiimselt lävida.

Ja minu jaoks polnud asi üldse selles, et ma ei suuda petmist andestada vms.
Petmist suudan küll andestada. Aga kuna me polnud omavahel abielus, siis tegelikult, tehniliselt, ei saa ma isegi öelda, et ta oleks mind petnud või abielutõotust murdnud vms.

Nii et asi polnud selles, et ta teiste naiste juures käis. Asi oli täielikult selles, et ta käis just prostituutides. Raha eest üldkasutatavate naiste juures, kes teda isegi ei ihaldanud ega armastanud, samal ajal, kui tal oli olemas inimene, kes teda armastas ja ihaldas. Vot see fakt ajas (ja ajab ka praegu) mind öökima. Asi polnud kirest ja armastusest sündinud eksimuses, vaid hoopis rõvedas ja loomalikus instinktis. Vot sellist meest ma ei taha tundagi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks prostituut peab teistsugune inimene olema kui naabrinaine, sõbranna jne?
Kõik ei ole kindlasti asotsiaalid ja narkarid. Kui mees ise edukas siis vaevalt ta sellise käest oleks nõus teenust ostma. Pigem ikka maksab noorele, ilusale professionaalile. Ja minnakse ikka eeskätt sellepärast, et kodus jääb midagi puudu.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on raha eest prostides käimine kordades eetilisem, kui seksida mittetasuliste naistega lihtsalt eneserahuldamise eesmärgil omamata mingit soovi nendega pikemaajalist suhet alustada ning teades väga hästi, et seksipartnerid ise ootavad küll suhte edasist arengut. Vot see viimane oleks väga ebaeetiline.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 07:23; 12.02 11:11; 12.02 12:11; 13.02 21:51; 14.02 13:14; 15.02 09:02; 15.02 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on raha eest prostides käimine kordades eetilisem, kui seksida mittetasuliste naistega lihtsalt eneserahuldamise eesmärgil omamata mingit soovi nendega pikemaajalist suhet alustada ning teades väga hästi, et seksipartnerid ise ootavad küll suhte edasist arengut. Vot see viimane oleks väga ebaeetiline.

Eetilisus on seal minu maailma järgi null. Miks ei või aga tavaline inimene, kes on kellegi seksipartner, oodata suhte arengut? Seda pean ma loogiliseks jälle. Või on jutt jälle sellest, et “kumma te valite, kas selle, et mees käib prostide juures või võtab armukese”… jne jura? Naised, saage aru, et see on ajupesu, sest mitte ükski naine ei pea valima kahe kakahunniku vahel, et üks on vedelal kujul kaka, teine tahkem kaka, ütle, kumba võtad.. Tegelikult ei pea üldse neid võtma. Sest suhtes ei pea olema kolmandat. Ei prosti näol ega muidu teiste näol.

Niisiis naine eelistab alati, et mees otsesõnu alati ja kohemaid ütleks: Kuna ma saan seksi liiga vähe ja prostituudi kasutamine sulle ei meeldi, siis lähme lahku? Mina näiteks tõttöelda ei eelista. Mina isiklikult ei tunne, et ma pean teadma iga oma mehe tegu detailselt, vahel on parem mitte teada, peaasi, et igapäevaelu üheskoos on õdus ja hooliv.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 07:23; 12.02 11:11; 12.02 12:11; 13.02 21:51; 14.02 13:14; 15.02 09:02; 15.02 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas käituksite? Olete väga pikas abielus, veel pikemas kooselus. Teil on mitu last (kaks on täiskasvanud ja oma elu peal, kaks on 17-aastased). Ühel päeval saate teada, et mees on ca 7 aastat tagasi (teie kooselu ajal) prostituute pruukinud.

mina lahutasin enda 21 aastat kestnud abielu 7 aastat tagasi mehest, kes pruukis prostituute. selle kogemuse valguses julgen küll väita, kui ma oleks 7 aastat hiljem teada saanud, et ta ühe korra on seda teinud, siis ma küll lahutama ei hakkaks.
juhtus see ainult üks kord, sai enda uudishimu rahuldatud ja rohkem ju ei pruukinud.
milleks sellest vanast asjast saagi käima tõmmata? seni olete ju kenasti elatud saanud.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:35; 13.02 20:58; 15.02 08:02; 15.02 11:44; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem prostituut kui kõrvalsuhe. Kui nagunii suhted igatepidi kehvad ka tänasel päeval, siis muidugi lahuta. Pole vaja selle jaoks põhjendusi otsida vanadest kõrvalhüpetest. Noor inimene, mine naudi elu ja lase ka kaaslasel seda teha.

Mina enda mehele nt olen öelnud, et kui mina ei jaksa, ei taha, ei jõua pikemat aega, siis mine prostituudi juurde (ja vaata et oleks korralik!), mitte ära otsi kõrvalsuhet. Prostituut on piece of meat, ei midagi enamat ja mul pole sellest sooja ega külma. Peaasi et emotsionaalsel tasandil oleksid suhted head, ei oleks näägutamist, nina alla hõõrumist, üksteise alandamist, vaimset ega füüsilist vägivalda jne. Kuniks see on olemas, on kõik hästi ja kodus on hea olla. Kui seda ka enam pole, siis pole mitte midagi teha.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli palju aastaid tagasi suhe ühe meesterahvaga. Päris pikalt olime koos – umbes 5 aastat, st. me ei elanud koos, aga olime kindel paar ja pidasime ka ühiseid tulevikuplaane.

Aga siis sain ühe vestluse käigus teada, et ta on käinud aeg-ajalt ennast tasuliste naiste juures maandamas. No nii ta seda ise nimetas. Jah, ta ise rääkis ühel südamepuistamise hetkel.

See oli minu jaoks ikka paras šokk. Alguses tundus, et ma ei suuda välja öeldud sõnu selles kontekstis üldse mõista – aju keeldus koostööd tegemast.

Kui uuesti hingata sain, siis kõndisin sõna lausumata minema.

Just sellel hetkel saigi meie mitmeaastane suhe täielikult otsa, kuigi ta püüdis ikka tükk aega ära leppida ja nö. koos edasi minna.

Isegi kui ma püüdsin seda ettepanekut kaalumisele võtta, noh et tuleb ikka andeks anda ja ikka juhtub ja … tuli kohe meelde see prostituutides käimine ja mul läks füüsiliselt süda pahaks, hakkas iiveldama konkreetselt.

Ma lihtsalt ei suutnud ette kujutada, et ma selle mehe veel kunagi endale intiimselt lähedale lubaks.

Ja tegelikult oli minul selle info teadasaamise hetkel täielikult õhku haihtunud igasugune armastus, kirg ja soov midagi koos edasi teha. Nagu võõrast inimest oleks vaadanud, null emotsiooni. Isegi viha ega solvumist ei olnud, ainult vastumeelsus ja soov kiiresti kaugemale saada.

Minu reaktsioon tema suhtes oli edaspidi, nagu oleks tegu mingit väga ohtlikku ja nakkavat haigust põdeva isikuga.

Isegi praegu, umbes 10 aastat hiljem, kui ma seda lugu meenutan ja mõtlen, et ta ju käis nö. minu sees ka peale nende naiste sees käimist, läheb mul süda pahaks.

Nii et minu puhul ei tuleks kõne allagi suhte jätkamine mehega, kes on kasutanud prostituutide teenust meie tutvuse ajal. Ja see pole emotsionaalne otsus – ma lihtsalt ei suudaks sellise mehega intiimselt lävida.

Ja minu jaoks polnud asi üldse selles, et ma ei suuda petmist andestada vms.

Petmist suudan küll andestada. Aga kuna me polnud omavahel abielus, siis tegelikult, tehniliselt, ei saa ma isegi öelda, et ta oleks mind petnud või abielutõotust murdnud vms.

Nii et asi polnud selles, et ta teiste naiste juures käis. Asi oli täielikult selles, et ta käis just prostituutides. Raha eest üldkasutatavate naiste juures, kes teda isegi ei ihaldanud ega armastanud, samal ajal, kui tal oli olemas inimene, kes teda armastas ja ihaldas. Vot see fakt ajas (ja ajab ka praegu) mind öökima. Asi polnud kirest ja armastusest sündinud eksimuses, vaid hoopis rõvedas ja loomalikus instinktis. Vot sellist meest ma ei taha tundagi.

See kommentaar on kümnesse. Kirjutasid üks-ühele lahti minu tunded, mida ma ise ei osanud sõnastada ja lahtimõtestada.

Täpselt nii ongi, et mul on 0-emotsiooni. Ühtäkki tunnen, nagu oleksin võhivõõra inimesega koos elanud. Ma ei tunne soovi leppida, tülitsed, skandaalitseda ega midagi… Küll aga tunnen väga tugevat vastikkust nagu sinagi. Millegipärast läheb koguaeg süda pahaks, kui mõtlen situatsioonile. See ehk selgitab (osadele, kes ei näe probleemi), miks ei saa silma kinni pigistada ja eluga samamoodi edasi minna.

Nädalavahetusel olid lapselapsed külas. Nii imelik ja võõras tunne oli olla. Seitsmesele (teine on veel liiga noor) on keeruline seletada, miks vanavanemad morni näoga ringi käivad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli palju aastaid tagasi suhe ühe meesterahvaga. Päris pikalt olime koos – umbes 5 aastat, st. me ei elanud koos, aga olime kindel paar ja pidasime ka ühiseid tulevikuplaane.

Aga siis sain ühe vestluse käigus teada, et ta on käinud aeg-ajalt ennast tasuliste naiste juures maandamas. No nii ta seda ise nimetas. Jah, ta ise rääkis ühel südamepuistamise hetkel.

See oli minu jaoks ikka paras šokk. Alguses tundus, et ma ei suuda välja öeldud sõnu selles kontekstis üldse mõista – aju keeldus koostööd tegemast.

Kui uuesti hingata sain, siis kõndisin sõna lausumata minema.

Just sellel hetkel saigi meie mitmeaastane suhe täielikult otsa, kuigi ta püüdis ikka tükk aega ära leppida ja nö. koos edasi minna.

Isegi kui ma püüdsin seda ettepanekut kaalumisele võtta, noh et tuleb ikka andeks anda ja ikka juhtub ja … tuli kohe meelde see prostituutides käimine ja mul läks füüsiliselt süda pahaks, hakkas iiveldama konkreetselt.

Ma lihtsalt ei suutnud ette kujutada, et ma selle mehe veel kunagi endale intiimselt lähedale lubaks.

Ja tegelikult oli minul selle info teadasaamise hetkel täielikult õhku haihtunud igasugune armastus, kirg ja soov midagi koos edasi teha. Nagu võõrast inimest oleks vaadanud, null emotsiooni. Isegi viha ega solvumist ei olnud, ainult vastumeelsus ja soov kiiresti kaugemale saada.

Minu reaktsioon tema suhtes oli edaspidi, nagu oleks tegu mingit väga ohtlikku ja nakkavat haigust põdeva isikuga.

Isegi praegu, umbes 10 aastat hiljem, kui ma seda lugu meenutan ja mõtlen, et ta ju käis nö. minu sees ka peale nende naiste sees käimist, läheb mul süda pahaks.

Nii et minu puhul ei tuleks kõne allagi suhte jätkamine mehega, kes on kasutanud prostituutide teenust meie tutvuse ajal. Ja see pole emotsionaalne otsus – ma lihtsalt ei suudaks sellise mehega intiimselt lävida.

Ja minu jaoks polnud asi üldse selles, et ma ei suuda petmist andestada vms.

Petmist suudan küll andestada. Aga kuna me polnud omavahel abielus, siis tegelikult, tehniliselt, ei saa ma isegi öelda, et ta oleks mind petnud või abielutõotust murdnud vms.

Nii et asi polnud selles, et ta teiste naiste juures käis. Asi oli täielikult selles, et ta käis just prostituutides. Raha eest üldkasutatavate naiste juures, kes teda isegi ei ihaldanud ega armastanud, samal ajal, kui tal oli olemas inimene, kes teda armastas ja ihaldas. Vot see fakt ajas (ja ajab ka praegu) mind öökima. Asi polnud kirest ja armastusest sündinud eksimuses, vaid hoopis rõvedas ja loomalikus instinktis. Vot sellist meest ma ei taha tundagi.

See kommentaar on kümnesse. Kirjutasid üks-ühele lahti minu tunded, mida ma ise ei osanud sõnastada ja lahtimõtestada.

Täpselt nii ongi, et mul on 0-emotsiooni. Ühtäkki tunnen, nagu oleksin võhivõõra inimesega koos elanud. Ma ei tunne soovi leppida, tülitsed, skandaalitseda ega midagi… Küll aga tunnen väga tugevat vastikkust nagu sinagi. Millegipärast läheb koguaeg süda pahaks, kui mõtlen situatsioonile. See ehk selgitab (osadele, kes ei näe probleemi), miks ei saa silma kinni pigistada ja eluga samamoodi edasi minna.

Nädalavahetusel olid lapselapsed külas. Nii imelik ja võõras tunne oli olla. Seitsmesele (teine on veel liiga noor) on keeruline seletada, miks vanavanemad morni näoga ringi käivad.

saan Sinust ja nendest tunnetest väga hästi aru, kuna elasin selle kõik ju ka ise läbi ja ikka nii, et neid proste oli kümneid, mitte üks.
täiesti samuti 0 emotsiooni ja täiesti võõras inimene minu kodus ning vastikus.
kuid ma ei ole sugugi kindel, et need tunded valdaks mind, kui sellest ühest juhtumist oleks 7 aastat möödas.
kas te enne abiellumist olite mõlemad süütud? mõtle sellele nagu enda mehe mingile enne abielu olnud seigale.
naised on tegelikult imelikud olevused. ehk stiil – pole vahele jäänud, pole varas toimib väga hästi.
iseenesest on Sinu abikaasast väga alatu, et ta seda Sulle üldse rääkis ja selle Sinu ölgadele kanda pani. tundnud üksi süümepiinud oma teo pärast, miks ta sind selle teamisega karsitas? vot seda mina ei suudaks andestada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:35; 13.02 20:58; 15.02 08:02; 15.02 11:44; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan Sinust ja nendest tunnetest väga hästi aru, kuna elasin selle kõik ju ka ise läbi ja ikka nii, et neid proste oli kümneid, mitte üks.
täiesti samuti 0 emotsiooni ja täiesti võõras inimene minu kodus ning vastikus.
kuid ma ei ole sugugi kindel, et need tunded valdaks mind, kui sellest ühest juhtumist oleks 7 aastat möödas.
kas te enne abiellumist olite mõlemad süütud? mõtle sellele nagu enda mehe mingile enne abielu olnud seigale.
naised on tegelikult imelikud olevused. ehk stiil – pole vahele jäänud, pole varas toimib väga hästi.
iseenesest on Sinu abikaasast väga alatu, et ta seda Sulle üldse rääkis ja selle Sinu ölgadele kanda pani. tundnud üksi süümepiinud oma teo pärast, miks ta sind selle teamisega karsitas? vot seda mina ei suudaks andestada.

Ma ei suuda mõista, kuidas ajafaktor teo olematuks (või ebaolulisemaks) muudab? Minu silmis, tegu on tegu.

Ja sinu tõlgendusest “koorma õlgadele ladumisest” ka ei mõista. Mina isiklikult eelistan alati tõde. Teadmatus, teesklus või kooselu vaatamine läbi roosade prillide on minu mõistes palju halvem variant kui tõde. Olgu see tõde siis nii vastik kui tahes.

Ma ei ole kunagi mõistnud fasaadabielusid. Samuti ei mõista, kui asju mõeldakse enda jaoks ilusamaks ja paremaks, kui need tegelikult on. Minu jaoks saab hea kooselu tugineda vaid aususel. Keda ma siis veel peaks uskuma ja usaldama kui mitte oma meest? Kui ma seda ei saa, siis on võimatu temaga koos olla, talle oma asju rääkida ja nii vaimselt kui ka füüsiliselt lähedale lasta.

Mees seda mulle ise ei rääkinudki. Tema eitab tegu.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.02 20:19; 09.02 20:48; 09.02 21:33; 09.02 21:56; 09.02 22:12; 09.02 22:25; 09.02 22:29; 10.02 16:57; 10.02 17:04; 13.02 20:38; 13.02 21:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks saab hea kooselu tugineda vaid aususel. Keda ma siis veel peaks uskuma ja usaldama kui mitte oma meest?

Ma alati imestan kui keegi väidab, et ausus on talle armastusest ja andestamisest tähtsam, et kas ta ikka päriselt armastab. Mina arvan, et kooselu küs üks pool ootab täielikku ausust põhineb suure tõenäosusega naiivsusel ja enesepettusel, sest mitte ükski inimene ei ole teisega läbinisti aus, see ei ole lihtsalt mõistlik. Mõistlik mees näiteks ei ütle oma naisele, et tegelikult sa ei ole enam ilus vaid oled väljaveninud ja ebaseksikas. Inimestel on pika elu jooksul mitmeid erinevaid meeleolukõikumisi, mis võib põhjustada hiljem vaadatuna ebaratsionaalseid ühekordseid otsuseid. Tark inimene võtab teadmiseks, et ta elab koos lihast ja verest inimesega, inimestel teatavasti on lisaks headele külgedele vahel ka nõrkushetki ja eksimisi. Mingi ühekordse juhu pärast nii meeletut draamat teha… ei mõista mina.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 07:23; 12.02 11:11; 12.02 12:11; 13.02 21:51; 14.02 13:14; 15.02 09:02; 15.02 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitavad mõttekäigud teemaalgatajal. Et ausus on nii oluline, aga samas tunnistab, et mehega on juba ammugi suhted kehvad. Kuidas sul veel saab olla seda ideaali? Või siis vastupidi, kui mees tegu eitab, kas siis ei peaks teda usaldama? Oled oma mehega nii ikka aega koos elanud ja kui su ideaal on ikkagi oma mehe usaldamine, siis ma ei tea…. miks sa siis ei tee seda?

Ja kes siin okserefleksist rääkisid… Tundub, et teie jaoks on prosti juures käimine umbes sama nagu kelelgi vägistamine, no et raha eest on nõus kõike tegema, aga tegelikult ikka mitte. Iseenesest ju ei tahaks olla küll koos mehega, kes on kellegi ära vägistanud. Päris nii ju ikka ei ole…

Räägin ühe loo. Mingi aeg tagasi ma käisin Tsiilis. Sattusin seal igasugu kummaliste inimestega räkima igasugu huvitavatel teemadel. Sealmaal abiellutakse muide väga noorelt ja ka lapsed sünnivad enamasti 20ndate alguses. Suuresti katoliiklik riik. ûks teema, millest sattusin paari noormehega rääkima oli see, et nad petavad oma naisi üksmeelselt ja valdavalt. Ja põhus, miks petetakse… neil on naise vastu liiga suur austus, et paluda tal seksida niimoodi nagu neile meestele meeldiks. Ühes katoliiklikus abielus on vist tõesti misjonäri poos ainuke võimalik variant, kujutan ma ette… Vot siis. Selline põhjedus, miks petta, miks käia prosti juures, sest AUSTUS partneri vastu on LIIGA SUUR… Mul oli endal küll nende naistest eelkõige seetõttu kahju, et nemad seda paremat/huvitavamat seksi siis nautida ei saa (aga võibolla käivad ka kõrvalt).

Ma ei tea, kuidas on teemaalgataja seksuaalelu, kas tal on mõnda kiiksu, fantaasiaid või on üldse aseksuaalne… Ja kuidas on mees? Aga mõelda natuke sellele. Kas oled oma partnerile päris see õige haakuv seksuaalne kaaslane… ja kas siis pole õigustatud käia mujal ja jätta oma abikaasa rahule.

Pika jutu mõte. Teemaalgatajal pole küll põhjust käia hapu näoga oma lastelaste ees. Tirigu oma mees magamistuppa, pangu uks lukku ja enne välja ei lase, kui asjad sirgeks räägitud või seksitud! 🙂

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.02 22:08; 09.02 22:40; 13.02 22:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et see teemaalgataja mehel ühekordne käik oli. See üks kord leidis vaid tõestust aga võimalikud teised korrad mitte.
Prostitutsioon on minu jaoks nii madal, räpane ja ohtlik ja sama arvan narkootikumidest.
Paremaks ei tee asja veel ka see, et mees kõike seda eitab ning teemast ei räägi.
Ma ei näe küll võimalust, et teemaalgataja suhe kuidagi paremaks läheks. Lase jalga kuni ise veel piisavalt noor oled. Saan aru, et laste osas on teema ropult valus ja lahkuminek tundub võimatu aga sama loll oleks seda kooselu jätkata.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägin ühe loo. Mingi aeg tagasi ma käisin Tsiilis. Sattusin seal igasugu kummaliste inimestega räkima igasugu huvitavatel teemadel. Sealmaal abiellutakse muide väga noorelt ja ka lapsed sünnivad enamasti 20ndate alguses. Suuresti katoliiklik riik. ûks teema, millest sattusin paari noormehega rääkima oli see, et nad petavad oma naisi üksmeelselt ja valdavalt. Ja põhus, miks petetakse… neil on naise vastu liiga suur austus, et paluda tal seksida niimoodi nagu neile meestele meeldiks. Ühes katoliiklikus abielus on vist tõesti misjonäri poos ainuke võimalik variant, kujutan ma ette… Vot siis. Selline põhjedus, miks petta, miks käia prosti juures, sest AUSTUS partneri vastu on LIIGA SUUR… Mul oli endal küll nende naistest eelkõige seetõttu kahju, et nemad seda paremat/huvitavamat seksi siis nautida ei saa (aga võibolla käivad ka kõrvalt).

Kohutav värk, see ajab tõesti öökima. Mingit austusejuttu mina seal ei usu. Kui piisavalt kaua selliste meeste käest nõuda, et “olgu prostides käimine nüüd ja kohe läbi või muidu…” siis saavad need naised nähe, mis austusega tegemist on. Austus kehtib niikaua, kuni neid keegi ei käse ega keela. Ja ma ei usu iial, et kõik tšiili mehed ei ole kuidagi mõjutatud ega kallutatud prostide kasutamisest ja et austus oma naise ja pere vastu kasvan, mida rohkem neid proste kasutada. Ei usu, et nii selge piir on tõmmatud selliste meeste maailmas, et see nende kodust elu kuidagi negatiivselt ei mõjuta. Juba rahaliselt peab see mõjutama. Meeletud kondoomikasutajad. Tšiili peaks siis olema maa, kus perevägivalda ei esine, elatist maksavad kõik või vallasemasid polegi, kui seal sellised mehed elavad. Kas seal siis hpv- ei esine? Kui esineb, siis mismoodi NAD OMA NAISI AUSTAVAD, KUI SELLE EEST EI KAITSE KONDOOMGI.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 10:53; 11.02 21:36; 14.02 08:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuringud on näidanud, et enamik suguelu elavaid naisi on nakatunud HPV-sse või on olnud nakatunud sellesse. Tasub vaktsineerida. Selleks ei pea prostituutide juures jäima, et HPV-d saada. Enamikel naistel lihtsalt immuunsüsteem saab HPV-ga hakkama. Mõnel ei saa. Aga suguelu elades pead teadma, et pea liiva all hoidmine ja oma mehe pimesi usaldamine ei ole HPV vastane vahend. Vähesed mehed on elus seksinud vaid ühe partneriga. Pole absoluutselt vahet, kas mees on nakkuse saanud lihtsalt endiselt partnerilt 8enne teie suhte algust) või prostituudilt.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 07:23; 12.02 11:11; 12.02 12:11; 13.02 21:51; 14.02 13:14; 15.02 09:02; 15.02 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem prostituut kui kõrvalsuhe. Kui nagunii suhted igatepidi kehvad ka tänasel päeval, siis muidugi lahuta. Pole vaja selle jaoks põhjendusi otsida vanadest kõrvalhüpetest. Noor inimene, mine naudi elu ja lase ka kaaslasel seda teha.

Mina enda mehele nt olen öelnud, et kui mina ei jaksa, ei taha, ei jõua pikemat aega, siis mine prostituudi juurde (ja vaata et oleks korralik!), mitte ära otsi kõrvalsuhet. Prostituut on piece of meat, ei midagi enamat ja mul pole sellest sooja ega külma. Peaasi et emotsionaalsel tasandil oleksid suhted head, ei oleks näägutamist, nina alla hõõrumist, üksteise alandamist, vaimset ega füüsilist vägivalda jne. Kuniks see on olemas, on kõik hästi ja kodus on hea olla. Kui seda ka enam pole, siis pole mitte midagi teha.

Mul on üks soov veel – et me üksteist armastaksime ja austaksime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

saan Sinust ja nendest tunnetest väga hästi aru, kuna elasin selle kõik ju ka ise läbi ja ikka nii, et neid proste oli kümneid, mitte üks.

täiesti samuti 0 emotsiooni ja täiesti võõras inimene minu kodus ning vastikus.

kuid ma ei ole sugugi kindel, et need tunded valdaks mind, kui sellest ühest juhtumist oleks 7 aastat möödas.

kas te enne abiellumist olite mõlemad süütud? mõtle sellele nagu enda mehe mingile enne abielu olnud seigale.

naised on tegelikult imelikud olevused. ehk stiil – pole vahele jäänud, pole varas toimib väga hästi.

iseenesest on Sinu abikaasast väga alatu, et ta seda Sulle üldse rääkis ja selle Sinu ölgadele kanda pani. tundnud üksi süümepiinud oma teo pärast, miks ta sind selle teamisega karsitas? vot seda mina ei suudaks andestada.

Ma ei suuda mõista, kuidas ajafaktor teo olematuks (või ebaolulisemaks) muudab? Minu silmis, tegu on tegu.

Ja sinu tõlgendusest “koorma õlgadele ladumisest” ka ei mõista. Mina isiklikult eelistan alati tõde. Teadmatus, teesklus või kooselu vaatamine läbi roosade prillide on minu mõistes palju halvem variant kui tõde. Olgu see tõde siis nii vastik kui tahes.

Ma ei ole kunagi mõistnud fasaadabielusid. Samuti ei mõista, kui asju mõeldakse enda jaoks ilusamaks ja paremaks, kui need tegelikult on. Minu jaoks saab hea kooselu tugineda vaid aususel. Keda ma siis veel peaks uskuma ja usaldama kui mitte oma meest? Kui ma seda ei saa, siis on võimatu temaga koos olla, talle oma asju rääkida ja nii vaimselt kui ka füüsiliselt lähedale lasta.

Mees seda mulle ise ei rääkinudki. Tema eitab tegu.

Ma sain kuskilt aru, et mees ise rääkis. Aga ok, minu viga siis.

Teise õlgadele koorma ladumine on psühholoogilias lahti seletatud. Inimene teab, et ta käitus valesti ja kui ei suuda enam selle süükoormaga üksi tulla, siis tunnistab teo üles. Jagatud mure on ju pool muret. Tal hakkab sellest ülestunnistusest kergem, kuna sai jagada, aga teisel hakkab sellest kohe kindlasti raskem.
Ehk tegelikult reedetakse teine kaks korda. Esimest korda siis, kui tegu toime pannakse ja teine kord siis, kui see üles tunnistatakse, et enda süükoormat kergendada. Teo toime panemise ma suudaks veel andeks anda, aga selle minu õlgadele ladumist mitte.
Siin pole aususega mingit pistmist.

Ja on küll vahe, kas asi toimus värskelt või 7 aastat tagasi. Vähemalt minu jaoks on, aga inimesed on erinevad ja kui Sinu jaoks ei ole, siis on ka see täiesti normaalne.
Minu loogika on selline, et kui ma 7 aastat jagasin elu ja hellust mehega, kes oli prosti külastanud ja kõik oli väga hästi, siis ma ju suudan seda teha. Mis siis, et ma ei teadnud seda, see ei muuda asja. Mees on ju sama.
Kui ma aga saan seda teada nädal hiljem, siis on asi hoopis teine. Nädal on liiga lühike, et seda ei saaks olematuks teha ja seda koosoldud aega ning 1-2 korda seksi jälestuväärseks mõleda, mis selle nädala sees toimus (kui üldse toimus). 7 aastat aga olematuks teha ei saa.

Sa räägid, et tahad uskuda ja usaldada meest, aga usalda siis! Ta ju ütleb, et ta ei ole teinud. Usu siis ometi… Enamasti muide ei tunnistata tegu üles sellepärast, et tahetakse teist julmast tõest säästa, sest hoolitakse.
Jajaa, teo toimepanemise ajal oli ka see hoolimine olemas, aga kusagil alko või iha taga peidus, aga see ei tähenda ju, et teda ei oleks olemas.

Igal juhul ära tee midagi uisapäisa 🙂 Lase asjal settida. Sul on juba ka lapselapsed ju olemas, see kõik on kordades rohkem väärt, kui üks juhuslik prosti külastamine, et uudishimu rahuldada.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:35; 13.02 20:58; 15.02 08:02; 15.02 11:44; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamasti muide ei tunnistata tegu üles sellepärast, et tahetakse teist julmast tõest säästa, sest hoolitakse.

Mul just vastupidine arusaam sellisest asjast. Vaikitakse ja eitatakse sellepärast, et ei taheta näidata enda tõelist palet, milline tegelikult ollakse. Sest ta ei taha näidata, et ta on petis, reetur ja asetas oma naise ja laste ema selliste inimestega samale pulgale. Ja et ta on prostide pooldaja ja kasutaja.Et ta on nii madal. Teised saavad teada, mis siis saab, mida lased ütlevad.
Ainus, mis päästaks, on see, kui need seitse viimast aastat oleks see mees olnud oma perele ja naisele väga hea mees ja isa, igas mõttes, no ikka selleks, et seda heastada. No kui inimene kahetseb ja teda justkui äratab mingi sündmus, siis ta raputab ta realsusesse ja ta muutub. Kui see ka teda teiseks ehk paremaks ei muutnud, mis siis veel. Ühesõnaga, et ta kõndis piiri peal, astus maha ja sisi sai aru, mis oleks võinud veel olla, mille peale ta mängis. Teemanaisel on hea analüüsida seda perioodi, et kas oli nii?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Prostid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.