Esileht Pereelu ja suhted Prostid

Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )

Teema: Prostid

Postitas:

Mina päris kindlasti ei taha, et mees mulle oma juhuslikust kõrvalhüppest rääkima tuleks. See oleks mulle koormav. Minu elu on selle teadmiseta mõnusam. Kui ta on leidnud hingesugulase ja plaanib lahku minna, siis küll, aga muul juhul eelistan mitte teada. Ma ise ka ei räägiks, mitte seepärast, et oma palet varjata (olen inimene, vigadega, ei häbene seda), aga ma arvan, et ei ole vaja asjata teisele haiget teha.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 07:23; 12.02 11:11; 12.02 12:11; 13.02 21:51; 14.02 13:14; 15.02 09:02; 15.02 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina päris kindlasti ei taha, et mees mulle oma juhuslikust kõrvalhüppest rääkima tuleks. See oleks mulle koormav. Minu elu on selle teadmiseta mõnusam. Kui ta on leidnud hingesugulase ja plaanib lahku minna, siis küll, aga muul juhul eelistan mitte teada. Ma ise ka ei räägiks, mitte seepärast, et oma palet varjata (olen inimene, vigadega, ei häbene seda), aga ma arvan, et ei ole vaja asjata teisele haiget teha.

Nõus, kui südametunnistus ei piina endal. Aga kahtlused on hullem, kui see teadmine. Ja kui nii pole suutnud teha, et keegi ei tea ja pool asja on juba välja imbunud, siis on kahtlemine alati tõest piinavam. Sellisel juhul on see teise piinamine otseselt. Kui olen süütu ja keegi mind süüdistab, siis teeksin kõik, et seda süütust tõestada ja mitte lasta oma pereliikmetel nii elada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui juba kahtlustad ja küsid, siis ootaks küll ausat vastust, mitte põiklemist. Aga etteruttavalt pole tarvis rääkida.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 12.02 07:23; 12.02 11:11; 12.02 12:11; 13.02 21:51; 14.02 13:14; 15.02 09:02; 15.02 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui juba kahtlustad ja küsid, siis ootaks küll ausat vastust, mitte põiklemist. Aga etteruttavalt pole tarvis rääkida.

Teemaalgataja juba ammu mehelt selle kohta ju küsis. Siis, kui teadmise ja kahtluse sai.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, kui juba kahtlustad ja küsid, siis ootaks küll ausat vastust, mitte põiklemist. Aga etteruttavalt pole tarvis rääkida.

sellist ühekordset eksimust ei ole vaja üldse avalikuks teha, kui asi on ainult kahtlustamises.

kummaline on see, et kui naine kahtlustab, siis mees peab tingimata ütlema, et oli küll jah nii, et petsin Sind. kas selline võimalus on täielikult välistatud, et tõepoolest ei olnudki?
kui on juba kindel teadmine, et oli selline asi ja siis tagasi aetakse, siis on väga nõme ja teise lolliks pidamine, mis mind isiklikult eriti ärritaks.
aga kahtlustamine…
veel kummalisem on see, et hingerahu saabub siis ainult sel juhul, kui mees teo omaks võtab. muidu jääb ju kahtlus edasi kummitama 🙂

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:35; 13.02 20:58; 15.02 08:02; 15.02 11:44; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist ühekordset eksimust ei ole vaja üldse avalikuks teha, kui asi on ainult kahtlustamises.

kummaline on see, et kui naine kahtlustab, siis mees peab tingimata ütlema, et oli küll jah nii, et petsin Sind. kas selline võimalus on täielikult välistatud, et tõepoolest ei olnudki?
kui on juba kindel teadmine, et oli selline asi ja siis tagasi aetakse, siis on väga nõme ja teise lolliks pidamine, mis mind isiklikult eriti ärritaks.
aga kahtlustamine…
veel kummalisem on see, et hingerahu saabub siis ainult sel juhul, kui mees teo omaks võtab. muidu jääb ju kahtlus edasi kummitama ????

nii arvata ja selle järgi elada, on sinu õigus. kõigil ei ole ju nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellist ühekordset eksimust ei ole vaja üldse avalikuks teha, kui asi on ainult kahtlustamises.

kummaline on see, et kui naine kahtlustab, siis mees peab tingimata ütlema, et oli küll jah nii, et petsin Sind. kas selline võimalus on täielikult välistatud, et tõepoolest ei olnudki?

kui on juba kindel teadmine, et oli selline asi ja siis tagasi aetakse, siis on väga nõme ja teise lolliks pidamine, mis mind isiklikult eriti ärritaks.

aga kahtlustamine…

veel kummalisem on see, et hingerahu saabub siis ainult sel juhul, kui mees teo omaks võtab. muidu jääb ju kahtlus edasi kummitama ????

nii arvata ja selle järgi elada, on sinu õigus. kõigil ei ole ju nii.

loomulikult ei ole kõigil nii. ma nagu olen kirjutanud ka, et mulle ja mind ja minule.
ega siis teemat püstitades saa loota, et kõik täpselt samamoodi tunnevad/mõtlevad 😀
aga nii mõnigi kord võib juhtuda, et lugedes teise vaatenurka, suudad ka enda oma natuke avarama pilguga vaadata, mitte ei vaata ainult ühes suunas ega jää sellesse ühte arusaama kinni. erinevad seisukohad aitavad edasi liikuda ja õigeid otsuseid teha, ükskõik siis, kas jäädes algse juurde või muutes seda kardinaalselt.
psühholoogide amet ongi muide inimesi ka teisi variante kaaluma ja asju teise nurga alt nägema panna. vähemalt nii palju, kui minul nendega on kokkupuudet olnud, olen just seda kogenud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 13:35; 13.02 20:58; 15.02 08:02; 15.02 11:44; 15.02 16:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 61 kuni 67 (kokku 67 )


Esileht Pereelu ja suhted Prostid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.