Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Ilu ja tervis Proteesid

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Proteesid

Postitas:

Soov välja vahetada reas 3 hammast ja panna proteesid. Oskab keegi anda mulle sellekohast infot natukenegi?Kuidas see kõik käib, kuidas need püsivad ja kas on ebamugavad, kuidas kinnituvad ja hinnaklass umbes ? Peale hammaste välja tõmbamist kui kaua peab ootama, et saada proteesid?Kuidas need tehakse jne? Küsin kuna pole varem selle probleemiga kokku puutunud ja ei tea tõesti midagi sellest.Ehk oskab keegi vastata küsimustele kes ise seda teinud on?Aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei soovitaks proteese, nii kaua kui see pole ilmvõmatu. Kolm hammast järjest tähendab vist, et tuleb äravõetavad proteesid panna ja nendega on suur ebamugavus, lisaks tekitavad nad suus haisu.
Parem variant oleks panna implantaadid, kui võimalik.
Keegi, kel on äravõetavad proteesid, võiks oma kogemusi jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis Proteesid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.