Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Proteiin uriinis v ei?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Proteiin uriinis v ei?

Postitas:

Käisin ÄE juures ja võeti kõik proovid mis olid korras peale uriini proovi.Kuna olen välismaal ja keelt väga veel ei valda ei saanudki aru milles oli asi. Midagi seoses proteiiniga..kas seda oli nüüd uriinis või ei aga küsimuseks tekkiski, et kui polnud mis on riskid ja kui oli kas on see hea või halb? Oskab keegi öelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:37; 22.01 01:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proteiin ehk valk uriinis on halb. Kui seda polnud, siis on kõik korras ja mingeid lisariske pole. Kui oli, siis oleks vaja teha kindlaks, miks see seal oli. Tavaliselt tehakse kordusproov ja vajadusel lisauuringud.

Valk uriinis võib viidata sellele, et sul on mingi põletik või et hakkab tekkima/on tekkinud rasedustoksikoos (neerud ei tööta õigesti). See võib olla aga ka lihtsalt sellest, et olid proovivõtul hooletu ning su proovi sattus nt tupest tulnud voolust.

Enne uriiniproovi andmist peaks ennast alt pesema ning tilgakese uriini enne potti laskma ning alles siis kogumisnõusse vajalik koguse. Tuleks olla ettevaatlik, et voolust topsi ei satuks. Eriti kuna rasedatel on tihti suurenenud voolus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põletik mul oli kuid selle vastu olen juba ravi saanud, tarbisin antibiootikumi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 22:37; 22.01 01:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Proteiin uriinis v ei?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.