Esileht Ilu ja tervis provera tabletid.kes tarbinud?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: provera tabletid.kes tarbinud?

Postitas:

Kuna mul juba neli kuud olnud pidevalt verist määrimist, küll rohkem, küll vähem ja ultrahelis nagu oli emakalimaskest veits paksem, siis määras arst provera tablette. Pean tegema kahe kuuse ravi. Kas keegi ka neid sama mure puhul tarvitanud, kas aitasid? Kas päevad hakkasid kui viimase tableti võtmisest oli möödas paar päeva? Kuidas oli menstruaaltsükkel pärast, kas läks sassi või käis endiselt ilusti edasi? Kas tabletid rikuvad ka näonahka?
Kusjuures nüüd see kuu ei olen nagu sellist veritsemist olnud, aga helistasin arstile ja ta arvas, et peaksin ikka ravi ära tegema. Ise hakkan juba kahtlema, samas enam sellist pidevat veritsemist ju ka ei taha.
Aga jään siis ootama vastukaja, kes kasutanud neid tablette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul lõid provera süst tsükli segi üheksaks!!!! aastaks. Enne võtaks mürki, kui seda kraami. Ausalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Veepomm kirjutas:[/small]
[tsitaat]No minul lõid provera süst tsükli segi üheksaks!!!! aastaks. Enne võtaks mürki, kui seda kraami. Ausalt.[/tsitaat]

Kuidas ta segi lõi, et ei käinud enam täpsetel päevadel või olid pidevad veritsused? Kas Sulle tehti süst samal põhjusel, et oli pidev veritsev määrimine? _Ja mis arst arvas sellest, et see nii sassi tsükli lõi?

ootan endiselt veel vastukaja palun, kes veel tarvitanud neid tablette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina võtsin päevade esilekutsumiseks neid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kata03 kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina võtsin päevade esilekutsumiseks neid[/tsitaat]

Räägi palun täpsemalt, kas oli mingeid kõrvalmõjusi, kuidas pärast tsükli korrapärasus oli? Mitu kuud Sa neid võtsid? Kas tekitas vinne näole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kirjutas ka arst neid päevade esilekutsumiseks. Korra sõin neid ja rohkem ei võta neid eluseeski. Esiteks olid tugevad peavalud, teiseks kõhuvalud, kolmandaks päevad küll hakkasid, aga tohutute valudega ja suure veritsusega. Ja edaspidi oli tsükkel veel rohkem sassis. Jube kraam… Vinnide kohta ei mäleta, see oli juba mitu aastat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis provera tabletid.kes tarbinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.