Esileht Kodunurk prügivedu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )

Teema: prügivedu

Postitas:

Soetasin hiljuti linna lähedale maale teise elamise lisaks linnakorterile. Maamajas elaksin suviti. Linnas maksan prügiveo eest. Küsimus on selles, kas võin maal tekkiva prügi linna konteinerisse viia, et maale mitte jäätmeveo lepingut sõlmida. Prügi tekiks maal vähe, need konteinerid ei saaks lihtsalt täis.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus on selles, kas võin maal tekkiva prügi linna konteinerisse viia, et maale mitte jäätmeveo lepingut sõlmida.

Mina küll viiks linna, kui seda on vähe nagu sa ütled. (noh, et auto pagassi ära ei ummista)
Linnas ju maksad nagunii seda X summat/inimene aastaringselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pöördu suvila KOV-sse ja räägi oma mure ära, pakuvad erinevaid võimalusi

enda lähedastel kokkupuude 2 maakoduga. üks täpselt linna piiril, omanik 75+ ja tal linnas korter, suvilas käib parimal juhul 3-4x aastas. sai KOVga kokkuleppele, et ei sõlmi prügilepingut

teisel juhul suvila teises eesti otsas, käiakse mõned korra kuus. eelmise omaniku räpsu palju veel sees ja prügivedu vajalik. KOV käskis muretseda konteineri, seda tühjendatakse suveperioodil ca korra kuus ja talvisel ajal üldsegi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik sõltub konkreetse KOV eeskirjadest. Mõned nõuavad, et sõlmid ikkagi lepingu ja siis valid kõige odavama ja harvem tühjendatava versiooni, mõnedega annab läbirääkida.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie viime linna, kohustuslik prügivedu, saime lepingu 1x aastas 30l (hiljem öeldi, et nii harva ikka ei saa, aga siiani sõlmitud leping kehtib). Pakimegi siis mingit mittehaisvat prügi 1x aastas 30l koti täis ja jätame teeotsa, algul küsisime kas oleks võimalik näiteks keskusesse prügikonteineri juurde viia, aga see ei sobinud. Siiani õnneks metsloomad pole seda laiali tuustinud ja on ikka ilusti ära viidud.
Samas teemaalgataja, kui sa elad 4 kuud suvekodus, kas siis poleks mugavam ikkagi mingi prügivedu suveks tellida kui hakata selle pärast linna sõitma? Meie käime põhiliselt nädalavahetuseti ja siis on loogiline, et minnes prügikott ka kaasa.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pääsesime, kuna pärast mitmeid katseid selgus, et prügiauto meie majani ei jõua. Enne seda saime ikka arveid ja jätsime prügikotte tee äärde, kuhu nad ka jäid -sest järgi ei tuldud.
Viin prügi linna kaasa iga kord kui maalt tulen, linnas viiakse konteiner iga 4 nädala tagant ära, seega ei ole probleem.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 07:42; 13.08 07:53; 13.08 22:25; 14.08 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb jah KOVist. Meie oma näiteks alguses lubas, paar aastat toimis, aga siis muudeti eeskirju ja KÕIK majad, mis olid elamiskõlbulikud – isegi üks väga vana maamaja, millel pole ei põrandaid ega korralikku küttesüsteemi ning kus kedagi ei ela juba 30 aastat, pidi prügiveoga ühinema. KOVist selgitati, et ainult ehitusjärgus majad, millel pole näiteks katust, või mahapõlenud majad pääsevad. Ei teagi, mis selle konkreetse sammu põhjustas, aga õnneks prügiveo hind on ka suhteliselt odav – paar eurot kuus. Siiski on imelik, kuna KOV enda arust liigub pigem suurema sorteerimise poole, nüüd aga lajatatakse täie rauaga kõigile. Lisaks muutis äravedaja kõige väiksemad konteinerid “ebaseaduslikuks”, st et väiksemaid kui 0,14 konteinereid nemad ei tühjenda. Olen ise aga suur liigiti sorteerija ja reaalset olmeprügi tekib mul kuus vaid kaks tavalist kilekotitäit. Istuvad mul siis seal 0,14-se konteineri põhjas, kuni kord kuus tuleb auto neile järele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soetasin hiljuti linna lähedale maale teise elamise lisaks linnakorterile. Maamajas elaksin suviti. Linnas maksan prügiveo eest. Küsimus on selles, kas võin maal tekkiva prügi linna konteinerisse viia, et maale mitte jäätmeveo lepingut sõlmida. Prügi tekiks maal vähe, need konteinerid ei saaks lihtsalt täis.

Meil maja ehitamise/renoveerimise ajal, kui reaalselt ise elasime 18 km eemal linnas, koer aga juba maal, kästi leping sõlmida, sest…sest koer oli ju. Jah, käisime iga päev seal, juhtus sedagi, et sõime-jõime, aga arvasime samuti, et hoiab selle viieka kuus kokku. Õnneks keskkonnaamet tegi selgeks, et see makstav 5€ (ma ei tea summat, panin puusalt praegu) on oluline mitte ainult minu prügi pärast, vaid et osa sealt läheb ja jäätmejaamadele/töötajatele, mida need meie sodi sorteerides/ladustades vajavad.
Sul on sest viiekast kuus kahju?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 09:31; 12.08 13:38; 12.08 13:41; 13.08 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuleb viiekas üldse kuus? Ühekordne 240L konteineri tühjendamine oli vist ca 2,6€ ehk meil 2x kuus tühjendamisega ei tule üldse tihti 5€ täiski. 240L konteiner on maa ja ilm, et mul tihti üksi ei saa kahe nädalaga konteiner olmeprügist täiski, et siis vahepeal lihtsalt kasutangi võimalust ära visata seisma jäänud asju sinna juurde (nt pappkarbid vmt). Seega maakodus ilmselt sellisel juhul piisab kõige väiksemast prügikonteinerist kord kuus mis ehk tuleb 2€ kuus?

Okei, hind oleneb asukohast vist, aga võtsin esimese suvalise ülenurme hinna. Jäätmekott kuni 150L 1,82€ tühjendus väikseim konteiner on 80L tühjenduse hinnaga 0,97€. Arve esitatakse kui saab 5€ kokku ehk see viiekas tuleb siis pmts poole aasta tühjenduse hind.

Konteiner tasub osta ehituspoest mitte rentida. RagnSellsi hinnad on konteinerite rendi ja ostu osas päris kõrged. Võib uurida, vb ehk võibki lihtsalt prügiveopäevaks 80L prügikoti panna.

Samuti on võimalik vedu vahele jätta kui kirjutada (või kui tõesti prügi pole ongi tühisõit samuti 0,97€). Ma ei tea, muidugi kas nad lasevad kord kuus tühjendusega vedusid vahele jätta, kuid sellisel juhul võimalik ehk ka vedu kord kahe-kolme kuu peale lasta vaid teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igati tänuväärne, et vallavalitsused ei luba prügilepingut sõlmimata jätta. Sest need majapidamised, kes lepingut ei oma, kipuvad järjekindlalt mingit rämpsu põletama ja muud sodi metsa alla vedama. Ei ole ju palju meil kõigil maksta iga kuu mõni euro, et ometi lõpeks see metsa alla viimine ja plasti põletamine (suvilates eriti armastatakse ühekordseid nõusid põletada).
Prügivedu on üks odavamaid teenuseid üldse, miks ometi inimesed nii lolli järjekondlusega tassivad mingeid haisvaid kotte siia-sinna, et sellest paarist eurost pääseda, aru ma ei saa.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 10:33; 13.08 10:38; 21.08 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb jah KOVist. Meie oma näiteks alguses lubas, paar aastat toimis, aga siis muudeti eeskirju ja KÕIK majad, mis olid elamiskõlbulikud – isegi üks väga vana maamaja, millel pole ei põrandaid ega korralikku küttesüsteemi ning kus kedagi ei ela juba 30 aastat, pidi prügiveoga ühinema.
Lisaks muutis äravedaja kõige väiksemad konteinerid “ebaseaduslikuks”, st et väiksemaid kui 0,14 konteinereid nemad ei tühjenda. Olen ise aga suur liigiti sorteerija ja reaalset olmeprügi tekib mul kuus vaid kaks tavalist kilekotitäit. Istuvad mul siis seal 0,14-se konteineri põhjas, kuni kord kuus tuleb auto neile järele.

Meil umbes sama lugu. Majas ei elata, kasutame ainult aiamaad, alguses sai ilma prügiveota, siis kord kvartalis kilekotiga. Nüüd kord kuus. Õnneks ainult 50liitrine kilekott, aga seegi ei saa kuu ajaga täis. Talvel tekib prügi max peotäis kilekotte, seega püüan korjata suvel prügi valmis, nt möödakõndijate aiaäärde visatud jäätisepaberid ja suitsupakid jne.
Nõme on see kohustus prügi toota. Kui ei tooda piisavalt, pead ikkagi maksma, sest prügifirmal pole muidu kasulik.
Hinnapoliitika on ka tore:
Kui prügiauto alevis/linnas majaväravas peatub, tööline tuleb autost välja, viskab koti peale ja edasi sõidab – arve umbes 2 eurot.
Kui väravas kotti/konteinerit pole, tehakse autoaknast pilt, sõidetakse edasi – arve u 3 eurot.
Uus ports prügikotte oleks nagu tasuta, aga nende üle aia viskamine või postkasti pistmine lisab arvele 1.80.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 10:38; 12.08 10:44; 12.08 14:48; 13.08 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prügivedu on üks odavamaid teenuseid üldse, miks ometi inimesed nii lolli järjekondlusega tassivad mingeid haisvaid kotte siia-sinna, et sellest paarist eurost pääseda, aru ma ei saa.

Prügi kaasavõtmine võib olla mugavam, kui konteineri õigel päeval sisse-välja tõstmiseks oma sõitude sättimine.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 10:38; 12.08 10:44; 12.08 14:48; 13.08 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks kuni leidib troppe, kes tegelikult selle prügi metsa alka viivad, sest rõve ju, kui 2h autos haiseb, on õige, kui kõigil on leping.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prügivedu on üks odavamaid teenuseid üldse, miks ometi inimesed nii lolli järjekondlusega tassivad mingeid haisvaid kotte siia-sinna, et sellest paarist eurost pääseda, aru ma ei saa.

Prügi kaasavõtmine võib olla mugavam, kui konteineri õigel päeval sisse-välja tõstmiseks oma sõitude sättimine.

Äkki ei oleks nii mugav?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 09:31; 12.08 13:38; 12.08 13:41; 13.08 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks kuni leidib troppe, kes tegelikult selle prügi metsa alka viivad, sest rõve ju, kui 2h autos haiseb, on õige, kui kõigil on leping.

Meil külas on inimesi, kes oma 2-3 euro pärast nutavad ning tassivad prügi küll lasteaia, küll pargi konteineritesse. On olemas ka sorteeritava prügi konteinerid ja sealgi on á la klaasikonteineris toidujäätmrekotid ja vanapaberi vahel konservikarbid. Jumala eet, et äkki saaks 2€ säästa ja oleks “mugav”.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 09:31; 12.08 13:38; 12.08 13:41; 13.08 12:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prügivedu on üks odavamaid teenuseid üldse, miks ometi inimesed nii lolli järjekondlusega tassivad mingeid haisvaid kotte siia-sinna, et sellest paarist eurost pääseda, aru ma ei saa.

mis sul seal olmeprügi kotis haiseb nii väga? ma tulin just selleks suveks maalt ära ja olmeprügis oli üks lambipirn (hõõgniidiga, ennetamaks hurjutamist), üks katkiläinud veinipokaal ja jupp elektrikaablit. kõik. miski neist ei haisenud. et siis selle prügikoguse pärast peaksin tellima prügiveo?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 13:45; 12.08 21:01; 12.08 23:50; 13.08 10:29; 13.08 23:18; 16.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil külas on inimesi, kes oma 2-3 euro pärast nutavad ning tassivad prügi küll lasteaia, küll pargi konteineritesse.

Kindlasti on ka selliseid, aga rohkem on minusuguseid, kes tahaks tellida teenust vajaduspõhiselt ja maksta proportsionaalselt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 10:38; 12.08 10:44; 12.08 14:48; 13.08 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prügivedu on üks odavamaid teenuseid üldse, miks ometi inimesed nii lolli järjekondlusega tassivad mingeid haisvaid kotte siia-sinna, et sellest paarist eurost pääseda, aru ma ei saa.

Prügi kaasavõtmine võib olla mugavam, kui konteineri õigel päeval sisse-välja tõstmiseks oma sõitude sättimine.

Kas seda konteinerit ei anna ära sõites kohe kuhugi käepärasesse kohta jätta – näiteks värava juurde? Me sõitsime kaheks nädalaks reisile nii, et saabumispäev oli päeva pärast prügipäeva, ei juhtunud nagu midagi, kui konteiner see kaks nädalat päris tavapärase koha peal ei seisnud. Oleksime muidugi võinud ka naabrit paluda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 15:03; 13.08 17:49; 15.08 19:06; 15.08 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on ikkagi selles, et paindlikkust ei ole. Meil on ka suvila, mida kasutame aiamaana. Suvel käime u korra nädalas 5-6 tundi ja siis sõidame linna koju tagasi. Seal pole aastaid keegi ööbinud. No tõesti ei teki selle mõne tunniga mingit sellist tohutut haisvat prügi, mida ei kannataks autoga koju viia. Ja minu poolest oleks ka OK, kui ma saaks prügiveo teenust kasutada ainult suvel ja mitte saada tühisõiduarveid oktoobrist märtsini, kui selle suvila territooriumil ei käi hingelistki. Lumi on teedelt lükkamata ja isegi see tühisõitu tegev prügiauto ei sõida sinna tegelikult kohale.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 19:49; 12.08 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumi on teedelt lükkamata ja isegi see tühisõitu tegev prügiauto ei sõida sinna tegelikult kohale.

Kui prügiauto ei sõida kohale, kuidas ta siis teile pildi saadab kohast, kus prügikasti polnud? Kuidas ta teab, et tühisõit? Äkki te siiski olete kasti tee äärde ootele viinud ja ta ei lähe vaatamagi.
Nt meie kandis on viimastel aastatel ainult paar korda sellist lund olnud, mis tõesti lükkamist vajaks, aga mitte sellist, kust ka lükkamata läbi ei pääseks. Vaevalt, et see just iga prügipäeva eelsel õhtul maha sadas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lumi on teedelt lükkamata ja isegi see tühisõitu tegev prügiauto ei sõida sinna tegelikult kohale.

Kui prügiauto ei sõida kohale, kuidas ta siis teile pildi saadab kohast, kus prügikasti polnud? Kuidas ta teab, et tühisõit? Äkki te siiski olete kasti tee äärde ootele viinud ja ta ei lähe vaatamagi.

Nt meie kandis on viimastel aastatel ainult paar korda sellist lund olnud, mis tõesti lükkamist vajaks, aga mitte sellist, kust ka lükkamata läbi ei pääseks. Vaevalt, et see just iga prügipäeva eelsel õhtul maha sadas.

Saadab pildi lumisest teeotsast (selle tee kaudu pääseb edasi mõnede suvilateni, mida keegi talvisel perioodil ei kasuta ja seetõttu ei lükka me sealt ka talve jooksul kordagi lund – hoiab ka kutsumata külalised eemal) ja kuna läbipääsu pole tagatud, siis ongi tühisõit, sama pilt kärab korraga kõigile selle teeotsa taga asuvatele majapidamistele. Viimane talv muidugi lumeprobleemi polnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 19:49; 12.08 20:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seda konteinerit ei anna ära sõites kohe kuhugi käepärasesse kohta jätta – näiteks värava juurde?

minu jaoks on küsimus pigem selles, et see konteiner jääks sinna teeotsa ju kevadeni! ma ei tea iial, millal ma lõplikult linna sõidan, seega võib juhtuda, et viimaseks veoks tuleb konteiner välja panna kaks nädalat varem ja ära saaks selle viia kõige varem juunis.

õnneks on saaremaa vallas vägagi paindlik veoskeem, saab võtta ainult suveks ja isegi kuni 12 ndl tagant. mõned aastad tagasi oli meie vallas pigem probleem, et ei saanud kord kuus vedu tellida väikses koguses, hajaasustus blablablaa. vahepeal oli meil küla peale üks suur konteiner, aga täiesti ebaregulaarselt suvekodus käivad tegelased loopisid sinna alkopudeleid ja viieliitriseid veekanistreid (+ muu pakendiprügi nagunii), nii et kast oli kuu aja asemel nädalaga täis ja kohalikel vesi ahjus. tulemusena lõpetas külavanem lepingu lihtsalt ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 13:45; 12.08 21:01; 12.08 23:50; 13.08 10:29; 13.08 23:18; 16.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuleb viiekas üldse kuus? Ühekordne 240L konteineri tühjendamine oli vist ca 2,6€ ehk meil 2x kuus tühjendamisega ei tule üldse tihti 5€ täiski. 240L konteiner on maa ja ilm, et mul tihti üksi ei saa kahe nädalaga konteiner olmeprügist täiski, et siis vahepeal lihtsalt kasutangi võimalust ära visata seisma jäänud asju sinna juurde (nt pappkarbid vmt). Seega maakodus ilmselt sellisel juhul piisab kõige väiksemast prügikonteinerist kord kuus mis ehk tuleb 2€ kuus?

hinnad on omavalitsuseti VÄGA erinevad. meil on maal olmeprügi vedu u 4-5x kallim kui tallinna linnas, kusjuures omavalitsuse piires on erinevates piirkondades ka veel erineva hinnaga, isegi kui hajaasustuspiirkondi võrrelda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 13:45; 12.08 21:01; 12.08 23:50; 13.08 10:29; 13.08 23:18; 16.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on küll täiesti ok tuua oma maaprügi linna prügikasti. Sel ajal, kui sa linnas ei ole tasud ju ikka, ehkki koha peal prügi ei tekita. Lihtsalt, seesama prügi, mida muidu oleksid linnas tootnud, toodad nüüd maal. Ega sa ju selle võrra teenust reaalselt rohkem tarbi. Pigem tekib maal olles prügi vähem, sest kõiksugu biojäätmed saab kuhugile loodusesse panna ja papi/paberi saab ahjus, grilli all või lõkkes põletada.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 06:48; 14.08 06:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vean maalt linna prügi juba 5 aastat ja imestan, et mida te sinna prügisse siis panete, et see nii haisema hakkab? Pakendid loputan ära ja sorteerin eraldi (linnas käib “kollane kott”), kohvipaks läheb roosidele, toidujäätmed viskan komposti, kondid – panen majast eemale – seal viivad metsloomad ära või viskan lõkkesse. Siilid söövad hea meelega suitsukala jääke. Seda “haisvat prügi” tuleb vast üks väike nutsak.
Ei oleks prügiveo vastu midagi, aga nagu ma eelpool ütlesin – meie krundini see auto ei mahu kuidagi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 07:42; 13.08 07:53; 13.08 22:25; 14.08 07:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka suveks teine elamine. Prügivedu on 3x aastas. Ca 3 euri kord.
Linnas maksan 6 euri kuus viimasel ajal kortermajas.
Mul auto alati träni täis need harvad korrad kui suvel linnas käin, mingit prügi küll ei viitsi vedada.
Tihti tellime lausa lisaveo maale suvel kuna lastega ikka tekib prügi ja pakendeid.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.08 09:32; 13.08 13:10; 15.08 19:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihti tellime lausa lisaveo maale suvel kuna lastega ikka tekib prügi ja pakendeid.

võtmeküsimus ongi ilmselt selles, kas sorteerid pakendid eraldi või ei. meil on osavalla keskuses mitu pakendikonteinerit ja kui pakendid eraldi ära viia, siis olmeprügi tõesti ei teki. kuidas lapsed rohkem prügi tekitavad, ei oska ma ka välja mõelda. lõhuvad nõusid?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.08 13:45; 12.08 21:01; 12.08 23:50; 13.08 10:29; 13.08 23:18; 16.08 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

papi/paberi saab ahjus, grilli all või lõkkes põletada.

täpselt. Suur osa jama põletatakse niisama lõkkes või grillil ja kiidetakse, kuidas prügi ei teki. Samamoodi väidab meil kortermajas, kus ummistused iga nädal probleemiks, suur osa inimesi, et nad vett üldse ei tarbigi, pesevat end ujulas ja WC-s käivat ka rohkem poeskäigu või külaskäigu ajal…
Aastaid tagasi oli endal ka tunne (siis kui prügiveo eest maksma tuli hakata), et miks peab maksma, eriti ei teki ju ja nõuka-ajal veeti jäätmed ju kuhugi auku (kõik viisid), aga ajapikku harjusime ja kasutamegi nüüd enne prügikastiauto tulekut tühja ruumi selleks, et metsa alt suvitajate jäetud prahti kokku koguda. Ei murra konti, ümbrus saab puhtamaks ja ilusam olla. Ei usu, et teilgi kellelgi sama tegevus konti murraks. Hulk aega säästaks ka selle virisemise asemel siin. Oma kodu(suvila)ümbrus ju.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.08 10:33; 13.08 10:38; 21.08 10:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie linnalähedases kohas on nii, et KOV esitada avaldus, et kohas alaliselt ei elata ning prügi ei teki. Avaldus kehtib aasta. Seega maksad niigi linnas prügiveo eest aastaringi ja võid maal tekkiva prahi linna konteinerisse viia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka suveks teine elamine. Prügivedu on 3x aastas. Ca 3 euri kord.

Linnas maksan 6 euri kuus viimasel ajal kortermajas.

Mul auto alati träni täis need harvad korrad kui suvel linnas käin, mingit prügi küll ei viitsi vedada.

Tihti tellime lausa lisaveo maale suvel kuna lastega ikka tekib prügi ja pakendeid.

Käod ju ei higista ega tooda prügi. Imeline!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 09:31; 12.08 13:38; 12.08 13:41; 13.08 12:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk prügivedu