Esileht Ilu Pruun või must ripsmetušš?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Pruun või must ripsmetušš?

Postitas:

Helepruunid juuksed, heledad silmad- milline ripsmekas sobiks rohkem? Olen alati musta valinud. Kas keegi kasutab ka pruuni tooni või jääb see ikkagi liiga “olematuks”?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 12.03 15:32; 09.04 00:28; 22.04 21:38; 17.01 17:31; 26.02 15:13; 03.02 22:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumepruunid juuksed, mustad ripsmed ja olen pruuni kasutanud küll. Ei jää olematuks, aga on leebem kui must. Heledas näos kindlasti parem valik.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kasutanud, ripsmete peal paistab oluliselt tumedam kui tuubis tundub, aga sulandub paremini, tasub kindlasti proovida kui juba selline mõte tuli

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga proovi ära ja otsusta ise.

Kui tahad ripsmeid, silmi rõhutada, siis kindlasti must. Kui tahad lihtsalt natuke ilmet näkku, aga samas et üldmulje oleks loomulikum, siis pruun. Erinevus ongi selles, et millist üldmuljet saavutada tahad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heleda naha puhul on pruun ilusam, must on kohe eemalt must ja jääb liiga kontrastseks. Päevitu ud naha puhul võib ka tumepruun hea valik olla. Üldiselt, kui sa võrdled pruuni ja musta duss^^i, siis tumeduse erinevus ei ole väga suur.
Aga mul on olnud ka helepruun. Ma ei tea, kas sellist üldse enam müüakse. See oli küll väga imelik kohe. Ise olen heledanahaline punapõskne blondiin suht heledate ripsmetega, aga helepruun jäi nagu porikarva ja sellist tooni loomulikke karvu olen ainult loomaaias näinud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ostsin kunagi kogemata pruuni, olen blond kuid kasutan ikkagi musta. Üllatus- üllatus, väga kena oli, sest see pole selline hale pruun, ikka tume.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid ära proovima. eriti must kulmuvärv karjub heledas näos, ripsmed vähem, aga ikkagi on aru saada, et liiast. Ta on tumepruun, toonib, annab tihedust jne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Pruun või must ripsmetušš?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.