Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pruunikas-punane õrn voolus pärast arsti külastust

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Pruunikas-punane õrn voolus pärast arsti külastust

Postitas:

Tere!
Eile käisin arstil ja ta võttis proove. Tegi mulle jubedate tangidega haiget (arvatavasti mitte meelega) ja kodus hakkas sellist pruunikat-punast voolust tulema. Mitte palju, ööseks jäi järgi. Kuna üle nädala on ka meeletud iiveldushood, siis käin hommikuti öökimas, midagi välja ei tule, aga parem hakkab küll. Täna tuli veresegust vedelikku. Arvasin, et ige veritseb jälle, aga ei olnud. Ja uuesti tuleb hästihästi vähe sellist punakat vedelkku (enam pole selline voolus vaid nagu vesi). Enesetunne on hea, kõht ei valuta, aga äkki peaksin siiski haiglasse helistama vms?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 08:58; 14.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama jama.Ehmatasin , kuna arst ei seletanud, et võib pärast määrida. Aga õnneks tõesti tuli väga vähe.

mine kontrolli kui tuleb punast värvi voolust!

Mul ka valusid polnud, kuid 11+ tuli ikka päris korralikult punast. Erakorralises tehti UH ja õnneks kõik oli korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on samamoodi peale arstil käiku kergelt veritsenud. See peaks olema emaka kaela ärritamisest. Ma ka jooksin kohe erakorralisse ja siis sealne arst sõimas näo täis, et see täitsa normaalne, kui keegi seal sees just eelnevalt sorkinnud on. Et raseduse alguses just pidi tavalisem olema. Kuna vere varustus ka palju parem kui eelnevalt ja siis võivad veresooned kergemalt lõhkeda. Aga igaksjuhuks läheksin ka järgmisel korral arstile, et kindel olla, et kõik on korras 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hoiatas arst jube enne proovide võtmist, et pole vaja ehmatada, kui veritsema hakkab. See kestab umbes pool päeva ja ei ole ohtlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 08:58; 14.01 12:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli öökimise-köhimise peale natuke verist-punakat lima kord, kui kurk oli haige. Mingi veresooneke tõenäoliselt andis kurgus järgi. Kuna seda juhtus ainult korra, siis ei hakanud kohe arstide juurde jooksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Pruunikas-punane õrn voolus pärast arsti külastust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.