Esileht Rasestumine ja lapse ootamine pruunikas voolus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: pruunikas voolus

Postitas:

Olen 16+4 nädalat rase ja eilsest õhtust on selline kerge pruunikas voolus, kas peaksin muretsema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vähe, siis mitte. Aga kui ikka määrib korralikult, mine kontrolli.
Mul 12+ ja oli korralik verejooks. Peale seda hästi vähe määrib pruunikat ja öeldi ,et ei pea muretsema.
Peale poovide andmist määris ka mul väheke, räägitakse ,et peale vahekorda pidavat ka mõnel määrima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 12:07; 03.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah mine konrolli kiiremas korras!!!Ma arvan kirjutatakse sulle duphastoni tablette!Mina võttan neid 8 nädalats alates!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 12:09; 03.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on kaks rasedust kohe haiglasse pandud, isegi kui ainult üks kord määris ja õrnalt oli pruunikas voolus. Nädal aega sain süste tagumikku ja siis lasti koju. Kui ma küsisin, et kas tingimata pean haiglas olema, siis öeldi, et kas tahate last või mitte. Pärnus oli see, 10 aastat tagasi ja ka 5 aastat tagasi samamoodi. Minu arust nad reageerisid üle aga jumal seda teab, kuidas kõik muidu läinud oleks. Mina läheks kontrolli ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui vähe, siis mitte. Aga kui ikka määrib korralikult, mine kontrolli.
Mul 12+ ja oli korralik verejooks. Peale seda hästi vähe määrib pruunikat ja öeldi ,et ei pea muretsema.
Peale poovide andmist määris ka mul väheke, räägitakse ,et peale vahekorda pidavat ka mõnel määrima.[/tsitaat]

Oleks see raseduse alguses siis oleks see normaalne aga kuna praktiliselt pool rasedust kantud siis see e i ole enam normaalne kindlasti põõrdu arsti poole!Sul endal süda rahul!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 12:09; 03.02 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid umbes samal ajal pruunikad voolused. Alguses andsin ka pidevalt arstile teada, käisin isegi erakorralises. Sain Gyniprali. Põhjust ei leitudki. See kestis vahelduva eduga kuni 33-da rasedusnädalani ja siis kadus ära. Lõpupoole ma enam ei teinud välja. Igaks juhuks mine ikka kontrollima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba võtan dulphastoni, olen enne 2 korda juba erakorralises käinud kuid siis pole midagi avastatud, ilmselt lähen käin ikka ära, siis süda rahul

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Katts kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma juba võtan dulphastoni, olen enne 2 korda juba erakorralises käinud kuid siis pole midagi avastatud, ilmselt lähen käin ikka ära, siis süda rahul[/tsitaat]

Mulle öeldi ka ,et midagi ei ole näha. Läksin erahaiglasse ja seal avastati hematoom.
Aparaadid erinevad ja kui ise pilti vaatad, siis näed ka erinevust. Aga on ka häid arste ,kes udu-kogu seest näevad kõike. Oleneb vist arstist..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 12:07; 03.02 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eelmise rasedusega kusagil 19. nädala paiku pruunikas voolus. Läksin erakorralisse seal vaadati uh’ga, põhjust ei leitud ja saadeti sama targalt tööle tagasi. See oli 2a tagasi ITK’s. Voolus kestis 2 päeva ja siis kadus ära.
Muretsema ei pea, kuid kontrollis võiksid ära käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine pruunikas voolus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.