Esileht Koolilaps PSP 3004 – kellel on ja kas laps on rahul?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: PSP 3004 – kellel on ja kas laps on rahul?

Postitas:
Kägu

Laps tahab sünnipäevaks kaasaskantavat mängukonsooli ja konkreetselt on maininud PSP-d. Ise ei jaga nendest eriti midagi ja palukski siinkohal taregmate lapsevanemate abi:) Mis vahe neil PSP konsoolidel on(onPSP 1000, 3004, 2008 jne)? Väga kallist ka ei tahaks osta. Kas konsoolile on peale mängude veel vaja midagi juurde osta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: PSP 3004 – kellel on ja kas laps on rahul?

Meil ka unistati psp-st, räägiti terve aasta. Siis käis klõps ja apple tooted pühkisid psp mõtted peast üleöö. Ei jõudnudki meie õnneks psp-d soetada, sai hoopis iPod touch ostetud. Olen aru saanud, et ka klassikaaslaste hulgas on sarnane muudatus aset leidnud. Kui sa eriti ise ei tea, siis uuri veel tausta. Muidu võid olla fakti ees, et järgmisel päeval pärast psp soetamist ütleb laps, et kõigil teistel on õunakesega asjad…

Please wait...
Postitas:
Kägu

meie kinkisime oma lapsele selle:
http://www.photopoint.ee/et/toode/24504/archos-arnova-7-g2-tablet-8gb-eu-us-tahvelarvuti
Igatahes on ta rahul ja minu arvates on hinna ja kvaliteedi suhe täitsa ok.

Please wait...
Postitas:
Kuup

Ma praegu täpselt ei mäleta aga vist oli nii…

3004 on nuditud/odavam variant 2004-st. Wifi on ära võetud ja kehvem ekraan pandud ning korpus on ka suurem ja koledam. Oi, ma tõesti võin mudelinumbritega võsa vahele panna praegu.

Kui tingimata PSP ja 30-40 eurot hinnavahe probleem pole, siis see väiksema numbriga. Kindlasti annab müüja käest täpsemalt teada saada. Kui jobu ei jaga, siis googelda ja helista maaletoojale.

Laias laastus ei ole midagi peale mängude vaja juurde osta peale kõrvaklappide.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil PSP3004. Olnud aasta ja endiselt poiss mängib sellega rõõmsalt. PSP’dest julgekski soovitada ikka seda 3004 (tegime eelnevalt asjatundjate foorumites kõvasti eeltööd, et millist osta). Soovitaks kohe ära osta ka mälukaardi ja koti. Mälukaart sellepärast, et ilma selleta peab laps iga kord, kui mängima hakkab, uuesti algusest peale alustama (ja see oleks nagu \”Lõputu küünlapäev\” :)). Mälukaardiga aga saab mängu salvestada just seal, kus pooleli jäi. Ja muidugi saab mälukaardile muusikat, videosid ja netist mänge tõmmata. Kott sellepärast, et PSP püsib puhtamana ja vigastuste oht on väiksem, kui kotis mänguvabal ajal hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

meil ka psp3004.ostsime lisaks mälukaardi, kõrvaklapid.koti tegin ise aga see on vajalik küll.
poiss just vaimustuses pole aga võtab ikka aeg-ajalt välja.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Koolilaps PSP 3004 – kellel on ja kas laps on rahul?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.