Esileht Ilu ja tervis Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus SENSUS (Pärnu)

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus SENSUS (Pärnu)

Postitas:

Mis kogemusi teil nende spetsialistidega on ja kelle juurde soovitaksite minna?
Pean lapsega minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin nüüd eksida, aga kas Pärnus mitte ei ole üldse psühhiaater Tikerpe üksi? Ma arvan, et helista ja küsi üle, kes spetsialistidest üldse Pärnus vastu võtab. Valik ei pruugi suur olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin nüüd eksida, aga kas Pärnus mitte ei ole üldse psühhiaater Tikerpe üksi? Ma arvan, et helista ja küsi üle, kes spetsialistidest üldse Pärnus vastu võtab. Valik ei pruugi suur olla.

Dr Tikerpe on psühhiaater ja Elen Kihl on psühholoog. Muud valikut nagu polegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda Tikerped küll ei soovita. Esimene kord oli väga asjalik kuulas andis nõu ja leppisime uue aja kokku. Järgmine visiit küsis kuidas läinud on ja käskis samamoodi jätkata ja kuu aja pärast jälle tulla, sama asi. Kolm korda käisin, visiit oli maks 10 min, visiiditasu 5 eurot ja tulemusi ei midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks on Pärnus lastega tegelevatest psühhiaatritest valida dr. Tikerpe Sensuses ja dr. Rand haiglas. Isiklik kogemus dr. Tikerpe juures lapsega käimisest oli negatiivne: mu laps on esmakohtumisel võõrastega väga kidakeelne ja sellest tulenevalt pandi kohe diagnoos, mis tegelikult ei ole üldse õige, sest järgmisel visiidil rääkis ta juba väga ladusalt ja vabalt… Meie käimine lõppes selles kohas ja rohkem ei plaani Pärnus ühegi lastega tegeleva psühhiaatri juurde minna: kui on vaja, siis pigem sõidame Tartusse.
P.S. psühholoogile ta ei suunanud, hakkasime lapsega omal initsiatiivil käima ja tema probleem sai umbes aastaga lahenduse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitan teiste arvamusi mitte kuulata ja kohale minna ja proovida. See, mis sobib ühele inimesele, ei pruugi sobida teisele. Mul endal on kogemus ühe kiidetud logopeediga, kes minu lapsega ei sobinud kohe üldse kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Psühhiaatria ja psühhoteraapia keskus SENSUS (Pärnu)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.