Esileht Beebi ja mitmikud Psühholoog

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Psühholoog

Postitas:

Tere

Kas keegi on käinud pärast sünnitust haigekassa kulul saatekirjaga psühholoogi juures eraldi, alguses ise ning seejärel mees ja siis koos? Näiteks ITK lehelt ma loen, et see teenus on tasuta saatekirjaga kuni lapse 1aastaseks saamiseni. Sealse info kohaselt tuleks saatekiri küsida ämmaemandalt või perearstilt. See on nii raske teema minu jaoks ja parema meelega kirjutaksin ämmaemandale aga temaga oleks nagu suhtlus ju läbi, kui isegi sünnitusjärgses kontrollis juba käidud kuu aega tagasi? Perearsti poole ma üldse ei tahaks pöörduda, mul ei ole temaga sellist usalduslikku suhet tekkinud ja kohati ehk ka tunnen, et seal tõestama end hakata, et meil tõesti abi vaja, teeks asja minu jaoks veel hullemaks. Kui see on aga ainus variant, siis loomulikult ma neelan oma tunded alla ja teen ära. Selge on aga see, et praegu me oma jõu ja nõuga edasi ei saa. Mees ise on ka soovi avaldanud, et soovib erapooletu isikuga rääkida ning tahab selgusele jõuda, kas ja kuidas edasi minna.

Ootan kõigi kogemusi, nii neilt, kel aitas rääkimine kokku jääda, kui ka neilt, kes lahku läksid. Tihti mind aitab ka teiste lugude kuulamine. Ehk on teil ka soovitada psühholoogi Tallinnas oma kogemusest?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise just mõelnud, et kuidagi nagu keeruline tundub see nõustamisele saamine… Et tahaks nagu kohe otse pöörduda, mitte veel mõnele arstile muret kurta. Aga pean ka vist selle sammu ikka astuma ja perearstiga rääkima, sest sünnitusest juba mitu kuud möödas ja ämmaemandaga kontakti pole.

Proovi ikkagi sina ka perearstiga rääkida ja oma murega mitte üksi jääda! Jõudu sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Beebi ja mitmikud Psühholoog