Esileht Erivajadustega laps Psühholoog/psühhiaater.

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Psühholoog/psühhiaater.

Postitas:
Kägu

Palun aidake. Olen juba üsna mures. Lapsel on ees varsti puude pikendamine. Hädasti oleks vaja aega psühholoogile ja psühaatrile. Perearstilt abi ei saa. Käseb aga proovida Tartu ülikooli kliinikumi. No ei saa ma neid aegu. Üle poole aasta juba proovinud. Kuhu veel Tartus võiks aega saada? Imestan et perearst nagu kedagi muud ei teagi soovitda kui kliinikumi. Sobivad ka tasulised variandid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas lapsel oma arsti pole? Meil on piisanud ka arstiga otse ühenduse võtmisest kirja teel või telefonis ja oma regulaarsele patsiendile leiab ta ikka aja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See arst kes meil oli enam tava vastuvõtte pole. Tegeleb ainult nende patsientidega kes on haigla ravil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kaua laps on olnud siis niimoodi, et pole käinud psühhiaatri vastuvõtul?

Kes talle ravimeid alates viimasest psühhiaatrivisiidist senini väljastas?

Vaimse puude raskusastme nn “pikendamine” tõesti saab esitada juhul, kui lapse vaimset tervist jälgib eriarst elik siis psühhiaater.

Psühholoog pole eriarst, sinna teil pole vaja aega otsida, psühholoog ju ei diagnoosi.

Tartus pole ka minu info põhjal rohkem võimalusi kui just see, mida perearst teile ütleb elik kliinikum.

Perearstil on käed seotud, sest temast te alustasite ja tema saatis teid edasi psühhiaatri vastuvõtule, seega jah, puude korduvtaotlemiseks peab olema käidud eriarsti vastuvõtul viimase 6 kuu jooksul.

Please wait...
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Erivajadustega laps Psühholoog/psühhiaater.