Esileht Erivajadustega laps Psühholoog/psühhiaater.

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Psühholoog/psühhiaater.

Postitas:
Kägu

Palun aidake. Olen juba üsna mures. Lapsel on ees varsti puude pikendamine. Hädasti oleks vaja aega psühholoogile ja psühaatrile. Perearstilt abi ei saa. Käseb aga proovida Tartu ülikooli kliinikumi. No ei saa ma neid aegu. Üle poole aasta juba proovinud. Kuhu veel Tartus võiks aega saada? Imestan et perearst nagu kedagi muud ei teagi soovitda kui kliinikumi. Sobivad ka tasulised variandid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas lapsel oma arsti pole? Meil on piisanud ka arstiga otse ühenduse võtmisest kirja teel või telefonis ja oma regulaarsele patsiendile leiab ta ikka aja.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See arst kes meil oli enam tava vastuvõtte pole. Tegeleb ainult nende patsientidega kes on haigla ravil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kaua laps on olnud siis niimoodi, et pole käinud psühhiaatri vastuvõtul?

Kes talle ravimeid alates viimasest psühhiaatrivisiidist senini väljastas?

Vaimse puude raskusastme nn “pikendamine” tõesti saab esitada juhul, kui lapse vaimset tervist jälgib eriarst elik siis psühhiaater.

Psühholoog pole eriarst, sinna teil pole vaja aega otsida, psühholoog ju ei diagnoosi.

Tartus pole ka minu info põhjal rohkem võimalusi kui just see, mida perearst teile ütleb elik kliinikum.

Perearstil on käed seotud, sest temast te alustasite ja tema saatis teid edasi psühhiaatri vastuvõtule, seega jah, puude korduvtaotlemiseks peab olema käidud eriarsti vastuvõtul viimase 6 kuu jooksul.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mu laps mängis kogu aeg võrgus https://slots.io/et/casino/scratch-cards/bunny-boiler-gold
ja selle vältimiseks võtsin temalt nutitelefoni ja arvuti

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina helistasin ka Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriahaigla (või mis ta nimi oligi, Raja 31 asus) registratuuri ja ütlesin, et on vaja psühhiaatri aega (samamoodi loa saamiseks nagu teil) ja pakuti täpselt 1 kuu pärast aega. Kas teil on kindel psühhiaater/psühholoog, keda tahate, või kõik kellaajad ei sobi vms? Imelik jah, kui perearsti just ühte haiglat tahab, kui vaja paber väljastada, sobivad ju kõik, kellel vastav paberiväljastusluba olemas.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

elva haigla psühhiaatrite vastuvõtud toimuvad samuti tartus (vaksali tn).

Tartusse on lähim haigekassa aeg (elva haigla filiaal) 9.okt (järgmiseks kolmapäevaks), edasi hulgi aegu 10.okt veel.
/kahjuks laste psühhiaatreid mina digiregistratuurist vaadata ei saa, sest omal laps juba täisealine (pole, keda “esindada”)/

ja kui väga kiire on, aga veidi rongisõitu ei sega, siis hetkel digiregistratuuris näha, et täiskasvanute psühhiaatri juurde on Valgas aeg haigekassa raha eest lausa homseks (3.okt).

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tavaliselt psühhiaater hoiab regulaareslt silma peal. Meie alguses, kui lapsele diagnoosi pandi ja puue registreeriti siis käisime korra kuus, siis vähenes sees korra iga kolme kuu tagant ja nüüd iga poole aasta tagant. Varsti on ka meil puude pikemdamine ja kohe kõik andmed olemas. Sama ka perearstiga, palusime kohe alguses kõik asjad digiloosse kirja panna. See aitab kiirendada protsessi, et mingit auku sisse ei tuleks. Aga ise peab koguaeg jälgima asja, meelde tuletama ja uurima ning puurima. Koolis ka tuletan meelde, et nüüd võiks jälle vahe peatuse teha ning asjad paberile kirja panna. HTKs kust laps muid teenuseid saab, seal alati panevad õnneks kõik kirja ja nemad ongi need kes mulle alati meelde tuletavad, et kas ikka perearst digiloos on hoolas ja kas ikka käime psühhiaatri juures regulaarselt. Meil hästi oluline, et lapsel oleks tugiisik ja mingit auku vahele tulla ei saa, siis oleme alguses tagasi. Aga ega nüüd sinul muud teha polegi, kui tasulise juurde minna, sest ega ilma selleta nad puuet ei pikenda. Arst on see, kes diagnoosi paneb ja selle ka pikendab. Tavaliselt on ka keegi arst, kes võtab teise arsti patsiendid üle. Kui sinu lapse psühhiaater enam vastuvõtte ei tee, siis uuri, kes tema patsiendid üle võttis ja püüa sinna aeg saada. Jõudu

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Erivajadustega laps Psühholoog/psühhiaater.