Esileht Ilu ja tervis Psühholoogi Tallinnas või Pärnus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Psühholoogi Tallinnas või Pärnus

Postitas:

Kas oskab keegi hea inimene mulle soovitada psühholoogi või terapeuti Tallinnas või Pärnus? Perearstilt on saatekiri olemas ja soovitus valida endale meelepärane inimene, kellega asja edasi arutada, aga ma olen päris ummikus selle valimisega, nii palju erinevaid teraapiad, tehnikaid jm, et silme eest võtab kirjuks. Varasem nö kogemus puudub.

Saatekirjas on küsimärgiga depressioon. Aga võib ka midagi muud olla, lugedes siin omal käel infot tundub, et pigem läbipõlemine või ärevushäire..

Võib olla vabalt ka esoteerilise kaldega ja eriti hea oleks, kui teeks haigekassaga kööstööd..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esoteerilise kallakuga “psühholoogide” vastuvõtte haigekassa reeglina ei hüvita. Perearsti saatekirja puhul maksab perearst need visiidid oma patsientide nn pearahast kinni, seega tuleb kõne alla ainult kliiniline psühholoog. Tallinnas võid vaadata nt https://marienthalikliinik.ee/tootajad/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sensusest Karin Kratt näiteks. Tallinn.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine ju psühhiaatri juurde-nende juurde minekuks ei ole vaja saatekirja, küll aga annab tema ilma küsimärgita saatekirja psühholoogile, et saada teraapiat  haigekassa kulul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnu kogemus on see, et igal pool pikad järjekorrad. Püüa saada selgeks, kus on võimalik saada aeg kasvõi paari kuu pärast. Otsisin alates juuni algusest, sain vastuseks et lähiajal pole vabu aegu ning kaugemate kuude ajad pole broneerimiseks valmis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärnus- https://www.pesapuukeskus.com/about-4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Psühholoogi Tallinnas või Pärnus