Esileht Ilu ja tervis Puder tekitab raskustunnet kõhus?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Puder tekitab raskustunnet kõhus?

Postitas:
Kägu

Kas on kellelgi kogemust – kas võib olla, et pudrud tekitavad kõhus vaevusi? Mul on äkki tekkinud probleem, eelmisel nädalal 2 korda sõin putru, ükskord neljavilja ja teinekord tatra, mõlemal korral hakkas üsna kohe peale sööki suur raskustunne kõhus ja millalgi ka gaasid. Varem pole kunagi midagi sellist olnud. Muud söögid ei tekita probleeme, olen söönud pastat, võileibu, röstsaia, teraviljatoodetega nagu üldiselt ei paista probleemi olema.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õunaaeg?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kaerahelbepuder tekitab küll sellist tunnet, et paneb kõhu käima, vahest ka valusate gaasidega koos. Tatraga nii pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kogu aeg nii olnud ja lapsena arvasin, et kõigil on nii ega saanud aru sellest eestlaste hommikusöögipudru vaimustusest üldse. Tatar jah kõige neutraalsem. Näiteks leivad ja gluteen ei mõju mulle niimoodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ei talu gluteeni võib rohke gluteeni toote söömine tekitada raskustunnet kõhus.Näiteks mina ei saa süüa pannkooke, peale söömist on tunne et vajun raskuse all kokku. Kuid sa ütlesid et sõid ka tatart ja see pole gluteen.Siis on variant et sul tekkis närvi nõrkus. Eelmine öö said vähe magada või polnud muul põhjusel päris vormis. Vähemalt minul on nii olnud mõnikord et närvid hoopis.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on variant et sul tekkis närvi nõrkus.

Istmikunärvi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis on variant et sul tekkis närvi nõrkus.

Istmikunärvi?

Ei mao närvid ikka.Mulle psühhiaater seletas nii.Mul hakkas kunagi peale sööki paha.Lihtsalt üldine enesetunne halvenes järsult.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mao närvid ikka.Mulle psühhiaater seletas nii.Mul hakkas kunagi peale sööki paha.Lihtsalt üldine enesetunne halvenes järsult.

Psühhiaater ütles, et su maol on närvid? Mis psühhiaater see oli siis?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei mao närvid ikka.Mulle psühhiaater seletas nii.Mul hakkas kunagi peale sööki paha.Lihtsalt üldine enesetunne halvenes järsult.

Psühhiaater ütles, et su maol on närvid? Mis psühhiaater see oli siis?

Oled lollakas või? Kui magu valutab siis maol on ju närvid.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled lollakas või? Kui magu valutab siis maol on ju närvid.

Tundub, et sina oled tõesti tark, kes käib psühhiaatri juures oma “mao närve” ravimas. Edu sellega.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Puder tekitab raskustunnet kõhus?