Esileht Ilu Puhvid pildil!

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Puhvid pildil!

Postitas:

Ma ei saa aru-just ostsin endale ka parka ja nüüd selgub, et viimane sõna on pikad puhvid. Olen täitsa tige! Ei jõua trendidega kaasas käia. Parkat ka enam ei taha.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on puff?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/92250747/fotod-kulmad-talveilmad-aitab-ule-elada-uks-soe-puhvmantel-ammuta-inspiratsiooni-neilt-stiilsetelt-naistelt?fbclid=IwAR0SwKO6LRCkIXupCU7fpOONTuySlvvBvervsYrU439qw66udDuuGmVpKbY

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.01 20:43; 18.01 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on sama nahkjope juba 13 aastat. kannatab käia ka -15 kraadiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juba eelmisel aastal olid pikad puhvis moes. Meil veits hilinemisega nagu ikka.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis hilinemisega? TA lihtsalt ei teadnud. Minuarust on naised vanuses 35+ juba mitu aastat eelistanud talvel just selliseid jope moodi mantleid – on soojemad kui tavaliselt talvemantlid (mis pigem kevad-sügishooajaks), aga samas hoiab ka kleidiga sooja.

Võibolla nooremad on jah alles nüüd avastanud, aga väga praktiline asi siin kliimas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, tuleb välja, et ma olen kah kogemata moekaks saanud :-).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siis ennetavalt ka juba oma 6 aastat moodne olnud oma pika puff mantliga 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis puhv? Õige perekoolikas kannab ju sekkarist ostetud 20 aasta vanust täisvillast mantlit.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige perekoolikas kannab ju sekkarist ostetud 20 aasta vanust täisvillast mantlit.

Issand, ma loen seda kahekümnetuhandendat korda ja ikka  on jube naljakas… arvad või?? See nali on niiii kulunud, vaheta plaati.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õige perekoolikas kannab ju sekkarist ostetud 20 aasta vanust täisvillast mantlit.

Issand, ma loen seda kahekümnetuhandendat korda ja ikka on jube naljakas… arvad või?? See nali on niiii kulunud, vaheta plaati.

Nõus! Seda enam, et tegelikult on seda lauset kõvasti moonutatud.

Tõenäoliselt on see perekooli legendaarne lausekõlks alguse saanud ühest minu vanast kommentaarist, kus ma kirjutasin, et kasutan aktiivselt üht villast mantilt, mis on rohkem kui 20 aastat vana. Ja mantel näeb siiani väga hea ja moekas välja. Küll aga oli see minu mantel ostetud uhiuuena. Ja see oli kallis mantel. Samas kommentaaris kirjutasin mina, et valdav osa minu riietest pärineb siiski sekkarist, Humana 1-2 euro päevadelt. Ehkki, mul on raha uute ja ka kalliste riiete ostmiseks, ei pea ma õigeks raisata riiete peale. Aga need riided, mis ostan uuena ja kallina, ongi kasutuses reeglina väga palju aastaid, et mitte öelda aastakümneid. Täpselt sama kehtib jalanõude kohta.

Olen peaaegu kindel, et see perekooli legend ongi alguse saanud sellest minu aastatetagusest kommentaarist, kus minu jutu mõtet moonutati, kus pandi kokku kaks eraldi lauset  ja mõtet, mis andis kokku täiesti vastupidise sellele, mida ma tegelikult kirjutasin. Aga mis seal´s ikka. Lihtsalt jälgin, kuidas minu väljaöeldu perekoolis oma elu elab…

Sorry, et teemast mööda.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, tuleb välja, et ma olen kah kogemata moekaks saanud :-).

Ära muretse, kogemata ei saa moekaks. Kui sul ei ole moest aimugi, siis mingi suvaline sulejope ei tee sinust veel moekat naist.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Õige perekoolikas kannab ju sekkarist ostetud 20 aasta vanust täisvillast mantlit.

Issand, ma loen seda kahekümnetuhandendat korda ja ikka on jube naljakas… arvad või?? See nali on niiii kulunud, vaheta plaati.

Nõus! Seda enam, et tegelikult on seda lauset kõvasti moonutatud.

Tõenäoliselt on see perekooli legendaarne lausekõlks alguse saanud ühest minu vanast kommentaarist, kus ma kirjutasin, et kasutan aktiivselt üht villast mantilt, mis on rohkem kui 20 aastat vana. Ja mantel näeb siiani väga hea ja moekas välja. Küll aga oli see minu mantel ostetud uhiuuena. Ja see oli kallis mantel. Samas kommentaaris kirjutasin mina, et valdav osa minu riietest pärineb siiski sekkarist, Humana 1-2 euro päevadelt. Ehkki, mul on raha uute ja ka kalliste riiete ostmiseks, ei pea ma õigeks raisata riiete peale. Aga need riided, mis ostan uuena ja kallina, ongi kasutuses reeglina väga palju aastaid, et mitte öelda aastakümneid. Täpselt sama kehtib jalanõude kohta.

Olen peaaegu kindel, et see perekooli legend ongi alguse saanud sellest minu aastatetagusest kommentaarist, kus minu jutu mõtet moonutati, kus pandi kokku kaks eraldi lauset ja mõtet, mis andis kokku täiesti vastupidise sellele, mida ma tegelikult kirjutasin. Aga mis seal´s ikka. Lihtsalt jälgin, kuidas minu väljaöeldu perekoolis oma elu elab…

Sorry, et teemast mööda.

oh, ära nii küll arva. ka mina olen oma 20 a vanust kašmiirvillast mantlit siin kiitnud. ilma sarkasmita – tõesti näeb välja nagu uus.

ja küllap neid kiitjaid on siin veel olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puhvikas on lahe jah, aga parkat saab ju sportlikumas olustikus kanda või siis, kui on näkasem ilm õues. Muidugi oleneb, mis värvi see sul. Ma oma helebeeži puhvjopega matkale ei läheks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Puhvid pildil!