Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pühad peaaegu läbi – jess!

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Pühad peaaegu läbi – jess!

Postitas:
Kägu

Ma olen ilmselt üks väheseid, kes seda emotsiooni tunneb, aga tõesti on hea meel, et pühad selleks korraks jälle otsas on. Ei jäta kinkide ostmist viimasele hetkele, ei kutsu mingeid metsikuid rahvahorde külla, kellele süüa peaks tohutult vaaritama, ei käi viimastel päevadel enne jõule kaubanduskeskustes mäslemas, kuid ometi olen pärast pühi väsinud ja on siiralt hea meel, et nüüd jälle aastake puhkust sellest saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pühad läbi, aga pool koolivaheaga veel ees! 🙂 Tõsi, kahel päeval sel nädalal toimub meil kohustuslik esmaabikursus õpetajatele, aga vähemalt ei pea kell 6 lapsi äratama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on kahju sellistest inimestest, nagu teemaalgataja. Mis on sinu elu mõte? Mis sulle rõõmu valmistab?
Mulle pühad meeldivad, ka puhkused ja nädalavahetused meeldivad. Meeldib kutsuda külla inimesi, planeerida pidu, koostada menüü. Kingitused ostan tavaliselt novembris, osa ka dets esimeses pooles. Ei osta palju kingitusi. Meeldib ka korraldada vaba aja veetmist koos perega, või mehega kahekesi, või koos sõpradega suurema kambaga. On hea meel õnnestunud jõuluõhtu üle, kui olid maitsvad toidud, aeti huvitavat juttu, käis tore jõuluvana. Oli tore rabamatk perega ühel päeval. Tore romantiline restoraniõhtu mehega kahekesi. Meeleolukas vana-aasta ärasaatmine eile kümneliikmelise sõpruskonnaga, koos lastega. Täna on natuke väsinud tunne, aga samas võingi rahulikult diivanil lebotada ja vaadata eilseid meelelahutussaateid järele.
Mul on ka paar tuttavat, kes suvel puhkuse lõpupoole räägivad, et nii tore, puhkus saab läbi, saab jälle tööle minna. Mul on täitsa kahju neist. Inimestel pole elu. Või nad ei oska elada. Tuimad tööloomad, kes tunnevad ennast kõige õnnelikumalt, täites kellegi teise poolt ette määratud ülesandeid. Või siis on nad tööl küll ettevõtlikud, aga millegipärast isiklikku elu endale luua pole osanud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka paar tuttavat, kes suvel puhkuse lõpupoole räägivad, et nii tore, puhkus saab läbi, saab jälle tööle minna. Mul on täitsa kahju neist. Inimestel pole elu. Või nad ei oska elada.

Ära nüüd praali siin, pole mina kuskil öelnud, et mulle suvepuhkus ei istuks.
Pigem sa võiks öelda “inimestel pole elu” ja kahju tunda selliste puhul, kelle ülejäänud aasta nii igav on, et ainult pühad siin elus veel rõõmu valmistavadki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on kahju sellistest inimestest, nagu teemaalgataja. Mis on sinu elu mõte? Mis sulle rõõmu valmistab?
Mulle pühad meeldivad, ka puhkused ja nädalavahetused meeldivad. Meeldib kutsuda külla inimesi, planeerida pidu, koostada menüü. Kingitused ostan tavaliselt novembris, osa ka dets esimeses pooles. Ei osta palju kingitusi. Meeldib ka korraldada vaba aja veetmist koos perega, või mehega kahekesi, või koos sõpradega suurema kambaga. On hea meel õnnestunud jõuluõhtu üle, kui olid maitsvad toidud, aeti huvitavat juttu, käis tore jõuluvana. Oli tore rabamatk perega ühel päeval. Tore romantiline restoraniõhtu mehega kahekesi. Meeleolukas vana-aasta ärasaatmine eile kümneliikmelise sõpruskonnaga, koos lastega. Täna on natuke väsinud tunne, aga samas võingi rahulikult diivanil lebotada ja vaadata eilseid meelelahutussaateid järele.
Mul on ka paar tuttavat, kes suvel puhkuse lõpupoole räägivad, et nii tore, puhkus saab läbi, saab jälle tööle minna. Mul on täitsa kahju neist. Inimestel pole elu. Või nad ei oska elada. Tuimad tööloomad, kes tunnevad ennast kõige õnnelikumalt, täites kellegi teise poolt ette määratud ülesandeid. Või siis on nad tööl küll ettevõtlikud, aga millegipärast isiklikku elu endale luua pole osanud.

IRW
Kena pingutus trollida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

mulle ka ei meeldi pühad, kuid vabad päevad meeldivad väga 🙂
see on mu meelest pühade ainus hea külg.
poodi piima ja leiba ostma ei pääse, sest parkimiskohta ei leia. kui leiad, siis on kassasabad meeletud.
telekast midagi head vaadata pole
külalisi ei armasta
välja minna ei saa, pooled kohad suletud. lahtiolevad rahvast pungil täis, sest igavlejaid teisigi
lapsed õnneks pubekaid, seega kinke pole enam vaja otsida ja päkapikke mängida

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka hea meel, et pühad läbi said. Minu jaoks on see alati kurb aeg, kuna kõik lähedased on juba lahkunud. Muul ajal ei tundu üksindus nii tume.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul tänavu erilist pühadetunnet ei olnud, vaatamata sellele suudan rõõmu tunda teiste inimeste pühaderõõmust.
Ja eks oli minulgi helgeid hetki.

Kummastav oli aga lugeda rämedat vastandus töö ja elu vahel.
Mõnele inimesele, ma loodan et paljudele, on töö oluline, nauditav elu osa.
Kui see nii ei ole, siis võiks hakata sobivamat tööd otsima 🙂
Head uut aastat!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

eks iga üks elab oma elu nii nagu tahab – mis mõte on endale kutsuda ports külalisi, kokata, koristada -kui see paneb hambaid kiristama ja pühasid vihkama. Meie võtsime paar aastat tagasi vastu otsuse, et enam ei korralda söögiorgiaid ja suuri rahvakogunemisi laua taha. Olime see aasta jõulude ajal hoopis Riias, eelmine aasta Saaremaal Gospas jne.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ka hea meel, et pühad läbi saavad. Sest kõik see pühade aeg läks täi ette, oli pidu, oli puhkust ja niisama mõnusat olemist. Aga selline aeg ei peagi minu jaoks igavesti kestma. Nii et täitsa valmis jälle tavapärase elu juurde naasma.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina rõõmustan pühade tuleku üle ja samas rõõmustan ka kui need läbi on. Kuna olen naine ja 3 lapse ema, on pühqd mu jaoks pingelisem aeg kui mehele. Võtan endale rohkem kohustusi, mees oskab vabamalt võtta. Neid iganädalasi pidusid, planeerimisi ja päkapikuhommikuid ei taha ju terve aasta jooksul. Need hetked kui avan külalistele pühadehõngus ja korras kodu uksed ja istume koos lauda, on nauditavad küll. Samuti laste rõõm mida nad tunnevad kaunistuste ja päkapikkude üle.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jõulude ajal oli mul küll hea meel, et päkapiku-teema selleks aastaks läbi on ja pole vaja enam sussitäitmiseks ideid mõelda ning sobivat aega otsida:)

Muidu aga mulle pühad meeldivad. Ma ei ole küll selline, kes meeletult kodu kaunistab ning pikki tunde pliidi ees vaaritab, aga jõuludest aastavahetuseni on kohe selline mõnus ootuse tunne. Päris kahju, et järgmisi jõule jälle peaaegu aasta oodata tuleb.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Pühad peaaegu läbi – jess!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.